Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 7 - Skarpåsen - Jervskogen 6. juni 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Bugten

Elektroutvikling

31:03

+0:00

15:31

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Skoleelev

30:17

+0:00

13:45

2.

Marie Bredahl

NGU

33:35

+3:18

15:15

3.

Anne Haugan

Student

36:17

+6:00

16:29

4.

Alexandra Jarna

NGU

37:43

+7:26

17:08

5.

Frank Jakobsen

NGU

37:50

+7:33

17:11

6.

Ingrid Venås

Statoil

45:15

+14:58

20:34

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Skoleelev

45:54

+0:00

15:18

DSQ

Mandana Amiri

Student

19:08

106 113 51 44 96 47 39

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

52:48

+0:00

12:52

2.

Eva Tesarova

Microsoft

1:00:31

+7:43

14:45

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Renolen

Skoleelev

1:37:52

+0:00

16:35

DSQ

Marit Schmid

Gjest

1:18:21

57

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

56:36

+0:00

13:48

2.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

1:10:00

+13:24

17:04

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:27:34

+0:00

21:21

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

NTNU

53:45

+0:00

13:06

2.

Marit Melhuus

Xylem

1:08:59

+15:14

16:49

3.

Kirsti Bjørgum

Trondheim kommune

1:25:36

+31:51

20:52

4.

Nina Reitan

Sintef

1:55:19

+1:01:34

28:07

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rita Helen Sveen

Statoil BIL Stjørdal

1:25:52

113 51 44

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

52:02

+0:00

12:41

2.

Ingrid Gjersvold

BDO

52:53

+0:51

12:53

3.

Hilde Forbord

Big Bite

53:16

+1:14

12:59

4.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:00:17

+8:15

14:42

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:05:27

+13:25

15:57

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

47:51

+0:00

15:57

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

55:58

+8:07

18:39

3.

Inger Sofie Husby

NTNU

2:44:57

+1:57:06

54:59

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

58:44

+0:00

14:19

2.

Erika Bugten

Berg hansen

1:24:56

+26:12

20:42

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:02:47

+0:00

20:55

2.

Sissel Horghagen

NTNU

1:02:55

+0:08

20:58

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:00:09

+0:00

14:40

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:00:36

+0:27

14:46

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:15:16

+15:07

18:21

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:27:17

+27:08

21:17

DSQ

Siri Drogset

NTNU

1:07:03

57 55 38 44 155 96 39

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

57:24

+0:00

19:08

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:50:09

+52:45

36:43

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:20:49

+0:00

19:42

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

58:30

+0:00

19:30

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:04:13

+5:43

21:24

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:27:39

+29:09

29:13

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

David Jorgensen

NTNU

1:28:02

51 44 96 47 39 150

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

53:25

+0:00

12:25

2.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:28:39

+35:14

20:36

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNUI

58:11

+0:00

9:51

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

58:57

+0:46

9:59

3.

Morten Andreas Nome

NTNU

1:02:04

+3:53

10:31

4.

Frode Lillevold

Datametrix

1:11:33

+13:22

12:07

5.

Jerome Soulard

Microchip

1:12:37

+14:26

12:18

6.

Anthony Bossard

Microchip

1:28:47

+30:36

15:02

7.

Lars Solheim

Danske Bank

1:32:06

+33:55

15:36

DSQ

Alex Pedersen

Eget

42:01

35 95 114 57 58 100 60 92 38 44 51

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

53:10

+0:00

12:21

2.

Christian Gutvik

NTNU

1:15:59

+22:49

17:40

DSQ

Ingar Nerbø

Optomar

1:30:09

44 45 96 39 150

Arrangør

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

56:45

+0:00

9:37

2.

Christian Andresen

RESMAN

1:20:23

+23:38

13:37

3.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:35:58

+39:13

16:15

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

39:32

+0:00

9:11

2.

Kim Bjerkevoll

Powel

47:49

+8:17

11:07

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:13:02

+33:30

16:59

Arrangør

Terje Aunvik

Telenor

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

40:11

+0:00

6:48

2.

Jardar Lohne

Sleipner

1:11:52

+31:41

12:10

3.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:17:30

+37:19

13:08

4.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:46:43

+1:06:32

18:05

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

Marintek

41:39

+0:00

9:41

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

46:22

+4:43

10:46

3.

Øyvind Skaug

ÆKNB

46:38

+4:59

10:50

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

48:56

+7:17

11:22

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

57:57

+16:18

13:28

6.

Anders Sveen

Statoil BIL Trondheim

1:15:33

+33:54

17:34

DSQ

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:15:00

114 55 100 44 45 96 39 150

Arrangør

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

45:11

+0:00

7:39

2.

Truls Ryum

NTNU

47:57

+2:46

8:07

3.

Jørgen Longva

Fundator

57:03

+11:52

9:40

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

58:24

+13:13

9:53

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:03:50

+18:39

10:49

DSQ

Fredrik Johannesen

Sweco

49:36

60

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

44:07

+0:00

10:15

2.

Arild Heggeset

Multiconsult

53:08

+9:01

12:21

3.

Erling Bye

BDO AS

54:25

+10:18

12:39

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

54:29

+10:22

12:40

5.

Bobo Nordahl

NGU

57:57

+13:50

13:28

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:00:16

+16:09

14:00

7.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:02:25

+18:18

14:30

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:44

+23:37

15:45

9.

Bjørn Munch

Oracle

1:20:19

+36:12

18:40

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:27:02

+42:55

20:14

Arrangør

Vidar Lunda

DNB Sport

Arrangør

Tor Arne Haugen

DNB

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

47:51

+0:00

8:06

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

57:26

+9:35

9:44

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:01:23

+13:32

10:24

4.

Agnar Renolen

EMap

1:04:00

+16:09

10:50

5.

Erlend Nervik

UNICON

1:05:41

+17:50

11:07

6.

Håvard Lorange

SIemens

1:10:30

+22:39

11:56

7.

Terje Berg

Statkraft

1:32:04

+44:13

15:36

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

56:05

+0:00

13:02

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

58:37

+2:32

13:37

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

58:50

+2:45

13:40

4.

Erik Horghagen

BDO AS

59:22

+3:17

13:48

5.

Tore Fornes

Eget

59:55

+3:50

13:56

6.

John Lerli

Trønderbladet

1:01:27

+5:22

14:17

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:04:23

+8:18

14:58

8.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

1:29:55

+33:50

20:54

9.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:34:11

+38:06

21:54

Arrangør

Frode Stølan

Telenor

Arrangør

Petter Mikalsen

Telenor

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

53:35

+0:00

9:04

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

55:26

+1:51

9:23

3.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

1:00:01

+6:26

10:10

4.

Bernt Rognes

Powel

1:00:15

+6:40

10:12

5.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:06:30

+12:55

11:16

6.

Geir Arnesen

Eget

1:11:13

+17:38

12:04

7.

Olve Mogstad

Statnett

1:13:15

+19:40

12:24

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:16:27

+22:52

12:57

9.

Morten Husom

Powel

1:28:00

+34:25

14:54

10.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:32:44

+39:09

15:43

11.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:34:05

+40:30

15:56

DSQ

Dag Stenersen

Sintef

1:28:16

60

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Hoffart

Jsta

49:26

+0:00

12:03

2.

Olav Kvittem

Uninett

51:59

+2:33

12:40

3.

Klaus Livik

Powel

53:34

+4:08

13:03

4.

Roar Sundby

NTNU

57:29

+8:03

14:01

5.

Terje Kanstad

NTNU

1:02:35

+13:09

15:15

6.

Morten Skoglund

NVE

1:05:08

+15:42

15:53

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:07:24

+17:58

16:26

8.

Tore Heggem

HiNT

1:10:38

+21:12

17:13

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:15:10

+25:44

18:20

DSQ

Kjell Arne Henninen

Eget

1:20:44

57 55 38 44 155 96 39 150

Arrangør

Even Hofstad

DnB Sport

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

54:07

+0:00

9:10

2.

Kjetil Lehn

Statsbygg

1:12:43

+18:36

12:19

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:26:56

+32:49

14:44

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Gjønnes

Jernbanen

1:36:36

+0:00

32:12

2.

Harald Lauglo

NTNU

2:15:12

+38:36

45:04

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

45:40

+0:00

11:08

2.

Ole Lutro

NGU

46:05

+0:25

11:14

3.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

46:07

+0:27

11:14

4.

Steinar Aasvang

Siemens

50:26

+4:46

12:18

5.

Trond Damås

Skanska Aktiv

54:22

+8:42

13:15

6.

Terje Hansen

Politiet

57:45

+12:05

14:05

7.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

58:04

+12:24

14:09

8.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:02:06

+16:26

15:08

9.

Geir Dolmen

KVT

1:05:18

+19:38

15:55

10.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:06:09

+20:29

16:08

11.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:07:53

+22:13

16:33

12.

John Sirum

Rambøll

1:08:29

+22:49

16:42

13.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:09:12

+23:32

16:52

14.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:09:25

+23:45

16:55

15.

Asbjørn Rønning

Eget

1:13:49

+28:09

18:00

16.

Odd Martin Berge

Statoil BIL Trondheim

1:55:48

+1:10:08

28:14

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:40

+0:00

13:40

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:30:32

+9:52

15:20

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:46:48

+26:08

18:06

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

49:12

+0:00

16:24

2.

Nils Holte

NTNU

49:24

+0:12

16:28

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

53:32

+4:20

17:50

4.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

57:06

+7:54

19:02

5.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:26:13

+37:01

28:44

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

55:23

+0:00

13:30

2.

Frode Stensrud

Eget

56:38

+1:15

13:48

3.

Torgeir Iversen

Evry

58:03

+2:40

14:09

4.

Torleif Stephansen

Evry

1:00:10

+4:47

14:40

5.

Magnus Landstad

NTNU

1:01:17

+5:54

14:56

6.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:02:45

+7:22

15:18

7.

Pål Skyberg

Evry

1:04:22

+8:59

15:41

8.

Tore Kiste

Fylket

1:05:45

+10:22

16:02

9.

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:06:26

+11:03

16:12

10.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:09:52

+14:29

17:02

11.

Per Bjørgum

Politiet

1:10:38

+15:15

17:13

12.

Martin Melhuus

Veritas

1:11:11

+15:48

17:21

13.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:14:06

+18:43

18:04

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:12

35 57 55 38 155

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU

1:03:59

35 57 55 38 44 155 96 39 150

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:22:05

57 44

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:08:28

+0:00

11:36

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:11:33

+3:05

12:07

3.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:24:37

+16:09

14:20

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

45:59

+0:00

15:19

2.

Ola Aalde

Reinertsen

1:02:38

+16:39

20:52

3.

Roar Kvam

NTNU

1:53:33

+1:07:34

37:51

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:05:19

113 51 44 96 47 39 150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:56

+0:00

11:41

2.

Leif Engen

SiT BIL

54:42

+6:46

13:20

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

56:09

+8:13

13:41

4.

Eigil Sørli

Q-Free

59:10

+11:14

14:25

5.

Tore Brurok

Eget

1:03:44

+15:48

15:32

6.

Odd Musum

Rambøll

1:06:48

+18:52

16:17

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:13:27

+25:31

17:54

8.

Per Løvås

Vegvesenet

1:16:45

+28:49

18:43

9.

Finn Bjørgum

Eget

1:21:07

+33:11

19:47

10.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:23:54

+35:58

20:27

11.

Arne Sæterhaug

Eget

1:24:45

+36:49

20:40

12.

Hallstein Aalberg

Eget

1:33:19

+45:23

22:45

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:04:35

+0:00

21:06

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:03

+0:00

16:01

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:02:55

+14:52

20:58

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:14:01

+25:58

24:40

4.

Rolf Hellan

Eget

1:17:39

+29:36

25:53

5.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:27:14

+39:11

29:04

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:01:08

+0:00

14:54

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:20:13

+0:00

19:33

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Johan Nordal

Eget

1:11:01

113 51 44

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

OK Fjell

52:42

+0:00

12:15

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

54:59

+0:00

9:19


Sist oppdatert:

11 juni 2017, 12:19:37

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

212

Antall startet:

212