Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Flex-o løp 5 8. juni 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mia Halvorsen

Østmarka OK

23:20

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

20:47

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Meland Kongsland

Østmarka OK

56:24

+0:00

2.

Line Hetle Wasberg

Oppsal Orientering

1:09:36

+13:12

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Winsvold

Østmarka OK

33:27

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

40:55

+0:00

2.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

51:47

+10:52

3.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:12:18

+31:23

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

41:05

+0:00

2.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:10:32

+29:27

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matilde Holen

Østmarka OK

56:56

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

1:36:16

+0:00

Klasse: D 40-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Heredsvela

Østmarka OK

1:02:53

+0:00

2.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:07:17

+4:24

3.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:18:20

+15:27

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:26:14

+0:00

Klasse: D 50-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christina Ramberg

Østmarka OK

1:07:18

+0:00

Klasse: D 60-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMMUNE

52:12

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Huuse

Østmarka OK

43:41

+0:00

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

44:49

+1:08

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Knutsen

Østmarka OK

48:17

+0:00

2.

Martin Jystad

Østmarka OK

1:02:06

+13:49

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

1:10:33

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Lunde Jensen

FFI

1:01:52

+0:00

132 35 36 166 65 100 249

2.

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

2:19:19

+1:17:27

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:03:03

+0:00

159 167 161 35 36 166 65

2.

Håkon Håversen

Østmarka OK

1:19:02

+15:59

3.

Terje Linløkken

Østmarka OK

1:24:10

+21:07

4.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:24:19

+21:16

5.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:24:23

+21:20

6.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:28:00

+24:57

7.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:31:58

+28:55

8.

Lasse Skalle

Harstad OK

2:20:56

+1:17:53

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

1:06:18

+0:00

Klasse: H 60-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Osmundsen

NRS

54:52

+0:00

Klasse: H 60-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:00:12

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Tyrving

1:56:06

+0:00

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

38:04

+0:00

41 132 35 36 166 65 100 249

2.

Heidi Vogt

Østmarka OK

1:07:48

+29:44

3.

Morten Kongsberg

Tyrving

1:22:23

+44:19

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:01:03

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:49:43

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41