Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2017OG karusellen langkonkurranse 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OG - karusellen 2 14. juni 2017

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

45:17

+0:00

8:14

2.

Jonas Unsgård

IL Leik

54:53

+9:36

9:58

3.

Ola Keiserås

IL Leik

55:28

+10:11

10:05

4.

Anders Estenstad

IL Leik

1:00:03

+14:46

10:55

5.

Ådne Krogstad Berg

IL Leik

1:40:21

+55:04

18:14

DSQ

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:16:57

DSQ

Ola Hjulstad

Melhus IL

1:52:37

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

54:13

+0:00

9:51

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

47:11

+0:00

10:29

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

53:22

+6:11

11:51

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

54:35

+7:24

12:07

4.

Svein Unsgård

IL Leik

56:34

+9:23

12:34

5.

Erik Foss

IL Leik

1:07:33

+20:22

15:00

6.

Gaute Finstad

Melhus IL

1:25:05

+37:54

18:54

7.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:36:31

+49:20

21:26

DSQ

Leif Inge Sandberg

Melhus IL

Klasse: Rød trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:02:10

+0:00

13:48

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

47:40

+0:00

10:35

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

38:01

+0:00

12:40

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

40:02

+2:01

13:20

3.

John Lerli

Melhus IL

40:09

+2:08

13:23

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

40:43

+2:42

13:34

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

46:16

+8:15

15:25

6.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

48:34

+10:33

16:11

7.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

49:27

+11:26

16:29

8.

Joakim Solberg Qvennild

Melhus IL

52:12

+14:11

17:24

9.

Erik Tofte

Melhus IL

52:35

+14:34

17:31

10.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

56:58

+18:57

18:59

11.

Eirik Skurdal

Melhus IL

1:00:12

+22:11

20:04

12.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:03:01

+25:00

21:00

13.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

1:05:10

+27:09

21:43

14.

Ole Jonny Eid

IL Leik

1:05:13

+27:12

21:44

15.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

1:10:22

+32:21

23:27

16.

Oskar Storler

Melhus IL

1:11:08

+33:07

23:42

17.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:11:10

+33:09

23:43

18.

Ørjan Sæter

Melhus IL

1:11:48

+33:47

23:56

19.

Kasper Myhr

Klæbu IL

1:13:56

+35:55

24:38

20.

Halvard Kjønli

Orkanger IF

1:18:44

+40:43

26:14

21.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:26:23

+48:22

28:47

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:15:44

DSQ

Martin Aune Johansen

Melhus IL

DSQ

Espen Karlsen

Melhus IL

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

34:13

+0:00

16:17

2.

Kjell Sølberg

IL Leik

36:56

+2:43

17:35

3.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

37:22

+3:09

17:47

4.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

38:32

+4:19

18:20

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

43:49

+9:36

20:51

6.

Ola Grendal

Orkanger IF

45:20

+11:07

21:35

7.

Inger H. Bakken

IL Leik

45:44

+11:31

21:46

8.

Ingrid Rønning

Melhus IL

50:28

+16:15

24:01

9.

Ingrid Opedal

Melhus IL

56:36

+22:23

26:57

10.

Heidi Flå

Orkanger IF

57:41

+23:28

27:28

11.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

58:42

+24:29

27:57

12.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

1:07:49

+33:36

32:17

13.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

1:10:32

+36:19

33:35

DSQ

Kristin Antonsen

IL Leik

1:16:05

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Bakken

IL Leik

45:50

+0:00

21:49

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Næve

IL Leik

28:00

+0:00

13:20

2.

Åse Høgsteggen

IL Leik

34:14

+6:14

16:18

3.

Jostein Glesåen

OL Gaula

47:17

+19:17

22:30

4.

Eirin Tofte

Melhus IL

51:11

+23:11

24:22

5.

Ivar Keiserås

Melhus IL

55:07

+27:07

26:14

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Storler

Melhus IL

51:18

+0:00

24:25

2.

Henriette Bakken

IL Leik

1:09:34

+18:16

33:07

2.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

1:09:34

+18:16

33:07

DSQ

May Nittemark

Melhus IL

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alicja Storholm

Melhus IL

23:56

14:04

Martin Nesterov

Melhus IL

35:36

20:56

Katrin Nesterova

Melhus IL

35:41

20:59

Tatjana Grigonis

Melhus IL

35:40

20:58

Frida Marie Aune

Melhus IL

44:31

26:11

Frode Aune

Melhus IL

43:14

25:25

100

Lukas Bremseth

Melhus IL

30:01

17:39

Johannes Lerli

Melhus IL

14:40

8:37

Sigurd Rønning

Melhus IL

16:02

9:25

Vårin Vold Finstad

Melhus IL

33:55

19:57

Leah Gylland

Melhus IL

33:46

19:51

Aneta Boruta

Melhus IL

39:52

23:27

Weronika Boruta

Melhus IL

41:20

24:18

Aleksander Boruta

Melhus IL

41:30

24:24

Emilie Skurdal

Melhus IL

39:38

23:18

Silje Haugen Sellizeth

Melhus IL

39:36

23:17

Grethe Skurdal

Melhus IL

40:55

24:04

Torild Hage

Melhus IL

40:52

24:02

Gustav Bernhardt

Melhus IL

32:19

19:00

100

Johan Bernhardt

Melhus IL

34:48

20:28

Knut Hage

Melhus IL

36:56

21:43

Elisabeth Østertun

Melhus IL

23:13

13:39

Ingrid Farstad

Melhus IL

33:53

19:55

Margrethe Farstad

Melhus IL

4:50

2:50

104 120 111 107 121 114 116 70 100

EIrik Farstad

Melhus IL

33:21

19:37

Martin Næve

IL Leik

29:27

17:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juli 2017, 08:40:05

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92