Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8, Ferista 13. juni 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Bjørnstadjordet

St Olavs Hospital

27:04

+0:00

14:14

2.

Eirik Figenschou

Eget

27:44

+0:40

14:35

3.

Marte Figenschou

Skoleelev

27:52

+0:48

14:40

4.

Espen Borten

Elektroutvikling

29:16

+2:12

15:24

5.

Ida Paxal

Trondheim kommune

32:18

+5:14

17:00

6.

Ellen Fladhagen

Eget

38:25

+11:21

20:13

7.

Leon Nielsen

Skoleelev

45:42

+18:38

24:03

8.

Kirsti Haarberg

Eget

46:11

+19:07

24:18

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Skoleelev

45:57

+0:00

15:50

2.

Ane Valås

Skoleelev

51:51

+5:54

17:52

3.

Hanne Seterbø

Det Norske

59:04

+13:07

20:22

4.

Marie Bredahl

NGU

1:06:33

+20:36

22:56

5.

Ingunn Østhagen

Eget

1:07:47

+21:50

23:22

6.

Linn Lodgaard

Dovre Entreprenør

1:09:07

+23:10

23:50

DSQ

Mandana Amiri

Student

1:44:14

117

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

51:43

+0:00

13:15

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

54:01

+2:18

13:51

3.

Ane Tinmannsvik

PKA arkitekter

54:05

+2:22

13:52

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

55:26

+3:43

14:12

5.

Eva Tesarova

Microsoft

57:57

+6:14

14:51

6.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:05:18

+13:35

16:44

DSQ

Line Søreng

Statens vegvesen

1:05:44

57 106 113 114 118 150 175

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

1:11:26

+0:00

12:06

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Friden

Adresseavisen

47:59

+0:00

12:18

2.

Mie Skovholt

St. Olavs Hospital

52:18

+4:19

13:24

3.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

52:56

+4:57

13:34

4.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

1:00:38

+12:39

15:32

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

1:13:49

+0:00

25:27

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

48:19

+0:00

12:23

2.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

53:27

+5:08

13:42

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

54:35

+6:16

13:59

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

56:55

+8:36

14:35

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Anne Ryen

NGU

52:16

+0:00

18:01

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

43:29

+0:00

11:08

2.

Kirsti Bjørgum

Trondheim kommune

49:02

+5:33

12:34

3.

Monika Haga

NTNU

58:57

+15:28

15:06

4.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:01:09

+17:40

15:40

5.

Marit Melhuus

Xylem

1:04:15

+20:46

16:28

6.

Nina Reitan

Sintef

1:17:03

+33:34

19:45

7.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:19:09

+35:40

20:17

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

53:25

+0:00

18:25

Arrangør

Marianne Wold

Statoil

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO

47:06

+0:00

12:04

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

47:14

+0:08

12:06

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

48:28

+1:22

12:25

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

51:37

+4:31

13:14

5.

Hilde Forbord

Big Bite

52:09

+5:03

13:22

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:05:34

+18:28

16:48

7.

Lise Martinussen

Eget

1:07:30

+20:24

17:18

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:16:30

+0:00

12:57

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

59:38

+0:00

20:33

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:10:50

+11:12

24:25

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

49:55

+0:00

12:47

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

53:38

+3:43

13:45

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

55:22

+5:27

14:11

4.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:01:19

+11:24

15:43

5.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:09:23

+19:28

17:47

6.

Erika Bugten

Berg hansen

1:26:43

+36:48

22:14

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

56:39

+0:00

19:32

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:17:57

+21:18

26:52

3.

Ingrid Venås

Statoil

1:20:40

+24:01

27:48

4.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:54:15

+57:36

39:23

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

52:05

+0:00

13:21

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

56:40

+4:35

14:31

3.

Catherina Davies

NTNU

1:01:43

+9:38

15:49

4.

Trine Barstad

NTNU

1:03:56

+11:51

16:23

5.

Siri Drogset

NTNU

1:14:03

+21:58

18:59

6.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:28:57

+36:52

22:48

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:21:38

+0:00

28:08

DSQ

Kari Lillealtern

Eget

1:04:27

58 113 117 118

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:06:03

+0:00

16:56

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:13:40

+0:00

25:24

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:15:28

+1:48

26:01

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

51:28

+0:00

17:44

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:11:41

+20:13

24:43

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:20:16

+28:48

27:40

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:07:46

+0:00

17:22

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bakken

Svinsås Auto Melhus

53:39

+0:00

18:30

2.

Anders Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:27:19

+33:40

30:06

DSQ

Matthias Tonnel

Student

1:39:05

58

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Nissen

Skoleelev

50:40

+0:00

13:41

2.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:04:14

+13:34

17:21

3.

Tore Jensås

Multiconsult

1:08:36

+17:56

18:32

DSQ

Stefan Vågen

Student

1:06:48

60 106 117 118

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

Student

44:18

+0:00

7:30

2.

Wolfgang Kampel

NTNU

47:35

+3:17

8:03

3.

Aleksander Østhagen

Gjest

52:05

+7:47

8:49

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

57:21

+13:03

9:43

5.

Morten Andreas Nome

NTNU

58:36

+14:18

9:55

6.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:02:38

+18:20

10:36

7.

Frode Lillevold

Datametrix

1:04:25

+20:07

10:55

8.

Anthony Bossard

Microchip

1:10:16

+25:58

11:54

9.

Lars Solheim

Danske Bank

1:11:47

+27:29

12:10

10.

Petter Norgren

NTNU

1:17:36

+33:18

13:09

11.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:25:45

+41:27

14:32

DSQ

Erik Aune

Statens vegvesen

1:08:34

96 113 114 121 118 150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

40:16

+0:00

10:52

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

42:02

+1:46

11:21

3.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

54:36

+14:20

14:45

4.

Ingar Nerbø

Optomar

1:23:35

+43:19

22:35

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

45:21

+0:00

7:41

2.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:17:22

+32:01

13:06

3.

Jonas Waefler

Powel

1:21:44

+36:23

13:51

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:26:27

+41:06

14:39

DSQ

Erlend Wold

Trondheim Kommune

2:10:47

95 96 113 114 121 118 150 175

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

44:22

+0:00

11:59

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

51:45

+7:23

13:59

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

56:20

+11:58

15:13

4.

Even Holte

SINTEF

1:23:55

+39:33

22:40

5.

Terje Aunvik

Telenor

1:43:00

+58:38

27:50

DSQ

Anders Fremstad

Etac

1:16:50

60 106 113 114 117 118 150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

44:40

+0:00

7:34

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

46:34

+1:54

7:53

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

53:54

+9:14

9:08

4.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:12:43

+28:03

12:19

5.

Jardar Lohne

Sleipner

1:17:41

+33:01

13:10

Arrangør

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

ÆKNB

36:53

+0:00

9:58

2.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

39:39

+2:46

10:42

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

41:59

+5:06

11:20

4.

Trond Sletner

Telenor

44:44

+7:51

12:05

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

45:08

+8:15

12:11

6.

Frode Vågen

NTNU

47:58

+11:05

12:57

7.

Bjarne Valås

Trondheim kommune

51:59

+15:06

14:02

8.

Jan Hage

Eget

55:31

+18:38

15:00

9.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:00:56

+24:03

16:28

10.

Munan Elgsæther

Aker Solutions

1:35:26

+58:33

25:47

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

59:42

+0:00

10:07

2.

Henning Lysaker

Rainpower

1:04:29

+4:47

10:55

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:08:22

+8:40

11:35

4.

Morten Korsvold

Marintek

1:09:05

+9:23

11:42

5.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:44:03

+44:21

17:38

DSQ

Jørgen Longva

Fundator

1:00:39

175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

39:05

+0:00

10:33

2.

Geir Paulsen

Siemens

42:33

+3:28

11:30

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

42:49

+3:44

11:34

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

46:03

+6:58

12:26

5.

Erling Bye

BDO AS

46:13

+7:08

12:29

6.

Leif Magne Meringdal

Nortura

47:07

+8:02

12:44

7.

Øystein Grøvlen

Oracle

49:37

+10:32

13:24

8.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

51:10

+12:05

13:49

9.

Bobo Nordahl

NGU

57:56

+18:51

15:39

10.

Mike Long

NTNU

58:08

+19:03

15:42

11.

Rune Viken

Gintel

58:11

+19:06

15:43

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:02:35

+23:30

16:54

13.

Geir Willumsen

A C Møller

1:12:29

+33:24

19:35

14.

Bjørn Munch

Oracle

1:24:05

+45:00

22:43

Arrangør

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

46:51

+0:00

7:56

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

49:27

+2:36

8:22

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

55:26

+8:35

9:23

4.

Reidar Selmer

Politiet

55:43

+8:52

9:26

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:00:03

+13:12

10:10

6.

Stig Forbord

Optoplan

1:02:54

+16:03

10:39

7.

Erlend Nervik

UNICON

1:05:04

+18:13

11:01

8.

Terje Berg

Statkraft

1:13:07

+26:16

12:23

9.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:19:14

+32:23

13:25

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

43:28

+0:00

11:44

2.

John Lerli

Trønderbladet

45:32

+2:04

12:18

3.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

47:09

+3:41

12:44

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

48:26

+4:58

13:05

5.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

48:51

+5:23

13:12

6.

Terje Midtbø

NTNU

50:12

+6:44

13:34

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

57:40

+14:12

15:35

8.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

58:09

+14:41

15:42

9.

Tore Fornes

Eget

58:55

+15:27

15:55

10.

Tor Hammer

Bn Bank

59:55

+16:27

16:11

11.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:30:42

+47:14

24:30

12.

Frode Stølan

Telenor

1:56:37

+1:13:09

31:31

13.

Jon Annar Fordal

NRK

2:20:51

+1:37:23

38:04

Arrangør

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

53:34

+0:00

9:04

2.

Bernt Rognes

Powel

54:42

+1:08

9:16

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:01:47

+8:13

10:28

4.

Geir Arnesen

Eget

1:04:41

+11:07

10:57

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:10:00

+16:26

11:51

6.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:11:56

+18:22

12:11

7.

Morten Husom

Powel

1:22:02

+28:28

13:54

8.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:48:04

+54:30

18:18

Arrangør

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

Arrangør

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Kanstad

NTNU

43:57

+0:00

11:16

2.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

45:41

+1:44

11:42

3.

Klaus Livik

Powel

47:10

+3:13

12:05

4.

Tore Heggem

HiNT

52:55

+8:58

13:34

5.

Kjell Arne Henninen

NHN

53:58

+10:01

13:50

6.

Helge Eriksen

Eget

57:05

+13:08

14:38

7.

Olav Kvittem

Uninett

59:13

+15:16

15:11

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:02:17

+18:20

15:58

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:04:29

+20:32

16:32

10.

Karl Bjørnar Olsen

Eget

1:10:03

+26:06

17:57

DSQ

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

1:25:29

57 58 60 106 113 114 118 150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:02:10

+0:00

10:32

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:06:38

+4:28

11:17

3.

Kjetil Lehn

Statsbygg

1:09:08

+6:58

11:43

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:30:54

+0:00

31:20

2.

Magne Gjønnes

Jernbanen

1:41:43

+10:49

35:04

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

42:14

+0:00

10:49

2.

Knut Lillealtern

Eget

42:19

+0:05

10:51

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

45:53

+3:39

11:45

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

47:52

+5:38

12:16

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

48:02

+5:48

12:18

6.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

50:09

+7:55

12:51

7.

Ole Lutro

NGU

51:48

+9:34

13:16

8.

Bjørn Rindstad

NGU

53:08

+10:54

13:37

9.

Terje Hansen

Politiet

55:24

+13:10

14:12

10.

Reinold Ellingsen

NTNU

57:52

+15:38

14:50

11.

Lars Skrøvseth

VIsiontec

58:39

+16:25

15:02

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

58:49

+16:35

15:04

13.

Tor Gjermstad

Hemit

1:03:57

+21:43

16:23

14.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:06:18

+24:04

17:00

15.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:08:49

+26:35

17:38

16.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:11:21

+29:07

18:17

17.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:20:37

+38:23

20:40

18.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:21:02

+38:48

20:46

19.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:25:48

+43:34

22:00

20.

Oddmar Iversen

NTNU

1:26:28

+44:14

22:10

DSQ

Geir Dolmen

KVT

58:30

150

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:23:23

+0:00

14:07

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:26:56

+3:33

14:44

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:43:21

+19:58

17:31

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

45:23

+0:00

15:38

2.

Leif Røhjell

Siemens

57:11

+11:48

19:43

3.

Nils Holte

NTNU

57:17

+11:54

19:45

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

57:32

+12:09

19:50

5.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:00:08

+14:45

20:44

6.

Per Skaaraas

Eget

1:10:35

+25:12

24:20

7.

Einar Stephansen

Sparebank 1

1:29:25

+44:02

30:50

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:33:28

113 117 118 150

DSQ

Harald Krogstad

NTNUI

1:51:01

58

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

49:23

+0:00

12:39

2.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

54:05

+4:42

13:52

3.

Tore Kiste

Fylket

55:44

+6:21

14:17

4.

Frode Stensrud

Eget

56:42

+7:19

14:32

5.

Pål Skyberg

Evry

56:47

+7:24

14:33

6.

Øistein Åsmul

Kommunen

57:08

+7:45

14:38

7.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:01:14

+11:51

15:42

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:01:22

+11:59

15:44

9.

Magnus Landstad

NTNU

1:05:12

+15:49

16:43

10.

Halvor Flatberg

NTNU

1:06:16

+16:53

16:59

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:12:05

+22:42

18:28

12.

Martin Melhuus

Veritas

1:19:54

+30:31

20:29

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

52:38

+0:00

18:08

2.

Ola Aalde

Reinertsen

1:06:00

+13:22

22:45

3.

Torger Elseth

Eget

1:14:29

+21:51

25:41

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

49:37

+0:00

12:43

2.

Leif Engen

SiT BIL

51:55

+2:18

13:18

3.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

53:06

+3:29

13:36

4.

Odd Musum

Rambøll

54:48

+5:11

14:03

5.

Eigil Sørli

Q-Free

58:25

+8:48

14:58

6.

Per Løvås

Vegvesenet

1:02:38

+13:01

16:03

7.

Tore Brurok

Eget

1:04:45

+15:08

16:36

8.

Arne Sæterhaug

Eget

1:06:02

+16:25

16:55

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:10:13

+20:36

18:00

10.

Finn Bjørgum

Eget

1:16:10

+26:33

19:31

11.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:21:57

+32:20

21:00

12.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:22:20

+32:43

21:06

13.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:34:10

+44:33

24:08

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:51:00

+0:00

18:48

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

56:16

+0:00

19:24

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:03:28

+7:12

21:53

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:12:48

+16:32

25:06

4.

Rolf Hellan

Eget

1:15:13

+18:57

25:56

DSQ

Magne Sæternes

Justervesenet

1:27:26

51 55 57 58 113 117 118 150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:07:47

+0:00

17:22

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:13:38

57 58 113 117 118

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

OK Fjell

46:39

+0:00

12:36

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

54:23

+0:00

13:56

2.

William Kolstad

Skoleelev

1:58:30

+1:04:07

30:23

3.

Vidar Figenschou

Eget

1:58:46

+1:04:23

30:27

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

50:25

+0:00

8:32

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

58:28

+8:03

9:54

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

1:05:00

+14:35

11:01

4.

Evelina Folkesson

OK Torfinn

1:16:23

+25:58

12:56


Sist oppdatert:

15 juni 2017, 07:02:12

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

275

Antall startet:

275