Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #3 14. juni 2017

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

48:35

25:34

Akvile Petrakova

Ås-NMBU Orientering

48:35

25:34

Camilla Lundkvist

Ås-NMBU Orientering

25:15

13:17

DNS

Oline Bjerknes Fagerlid

Måren OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

29:13

+0:00

12:10

2.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

33:47

+4:34

14:04

3.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

34:00

+4:47

14:10

48 163 49 39 50 33 46 175

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Carlsen

Sturla, IF

44:33

+0:00

15:21

DNS

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

36:40

+0:00

9:24

2.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

40:02

+3:22

10:15

3.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

42:29

+5:49

10:53

4.

Linn Mei Waaler

Måren OK

44:28

+7:48

11:24

5.

Kine Bøhlerengen

Måren OK

45:34

+8:54

11:41

6.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

45:35

+8:55

11:41

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

32:15

+0:00

11:07

2.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

33:21

+1:06

11:30

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

37:28

+5:13

12:55

4.

Grete Westgaard

Indre Østfold OK

39:20

+7:05

13:33

5.

Monica Feyling

Kolbotn og Skimt OL

51:46

+19:31

17:51

6.

Linda Fredh

OK Moss

59:37

+27:22

20:33

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

28:56

+0:00

9:58

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

30:48

+1:52

10:37

3.

Berit Danielsen

IL Tyrving

35:35

+6:39

12:16

4.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

41:59

+13:03

14:28

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

43:27

+14:31

14:58

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

35:12

+0:00

14:40

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

39:43

+4:31

16:32

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

15:31

8:10

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

16:00

8:25

Linus Eggen Vinge

Oppsal Orientering

22:26

11:48

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

22:22

11:46

August Holt-Siegel 2

Ås-NMBU Orientering

20:41

10:53

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

21:45

+0:00

9:03

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

27:30

+5:45

11:27

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

28:41

+6:56

11:57

4.

Magnus Endresen

Måren OK

32:58

+11:13

13:44

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

32:22

+0:00

8:17

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

47:51

+0:00

7:35

2.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:58

+0:07

7:36

3.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

56:42

+8:51

9:00

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:01:07

+13:16

9:42

5.

Morten Tangen

OK Moss

1:02:19

+14:28

9:53

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:03:53

+16:02

10:08

7.

Lars Baklid

Konnerud IL

1:05:13

+17:22

10:21

8.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:05:36

+17:45

10:24

9.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:09:44

+21:53

11:04

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

42:27

+0:00

10:53

2.

Peter Carlsen

Sturla, IF

45:42

+3:15

11:43

3.

Lars Petter Endresen

Måren OK

51:52

+9:25

13:17

4.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

53:31

+11:04

13:43

5.

Bjørn Aasestad

Ås-NMBU Orientering

1:23:34

+41:07

21:25

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

33:02

+0:00

8:28

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

34:07

+1:05

8:44

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

36:21

+3:19

9:19

4.

Kunt Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

36:49

+3:47

9:26

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

36:49

+3:47

9:26

6.

Roar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

36:58

+3:56

9:28

7.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

38:43

+5:41

9:55

8.

Are Skindlo

Trauma IF

46:32

+13:30

11:55

9.

Morten Karlsen

Måren OK

49:13

+16:11

12:37

10.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

54:28

+21:26

13:57

11.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

55:04

+22:02

14:07

DNS

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

24:40

+0:00

8:30

2.

Håvard Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

24:56

+0:16

8:35

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

36:09

+11:29

12:27

4.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

36:51

+12:11

12:42

5.

Peter Klaveness

Måren OK

49:52

+25:12

17:11

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

33:30

+0:00

11:33

2.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

35:07

+1:37

12:06

3.

Lars-Evan Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

37:06

+3:36

12:47

4.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

53:47

+20:17

18:32

5.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:01:06

+27:36

21:04

6.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:32:23

+58:53

31:51

DSQ

Karl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

1:07:29

39

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

33:43

19:50

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

28:40

16:51

Nicloa Warsinska

Ås-NMBU Orientering

28:42

16:52

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

31:36

18:35

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

29:43

17:28

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

29:31

17:21

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

26:35

15:38

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

26:43

15:42

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

37:35

22:06

Leana Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

32:18

19:00

Johanne Ørka

Ås-NMBU Orientering

31:16

18:23

Ester Hjärtsjö

Ås-NMBU Orientering

31:17

18:24

Johanna Lunde

Kolbotn og Skimt OL

36:14

21:18

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

43:38

25:40

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

20:22

11:58

Alfred Kempton

Kolbotn og Skimt OL

27:03

15:54

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

25:27

14:58

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

13:11

7:45

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

24:04

14:09

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

28:45

16:54

August Holt-Siegel

Ås-NMBU Orientering

21:34

12:41

Halvor Ørka

Ås-NMBU Orientering

31:11

18:20

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

38:12

22:28

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

30:53

18:10

Jose Segura

Ås-NMBU Orientering

30:51

18:08

Fredrik Brandt-Kjelsen

Måren OK

18:57

11:08

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

26:01

15:18

DNS

Håvard Endresen

Måren OK

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Ørka

Ås-NMBU Orientering

25:50

+0:00

13:35

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

26:48

+0:00

11:10

2.

Ketil Jacobsen

Hamar OK

32:34

+5:46

13:34

3.

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

39:03

+12:15

16:16

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

24:23

+0:00

12:50

2.

Tarjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

25:12

+0:49

13:15

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Brandt Kjelsen

Måren OK

34:13

+0:00

8:46

2.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

39:30

+5:17

10:07

3.

Fredrik Holt

Ås-NMBU Orientering

39:34

+5:21

10:08

4.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

1:21:56

+47:43

21:00

5.

Pernille Rød

Ås-NMBU Orientering

1:35:55

+1:01:42

24:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2017, 17:32:09

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

115

Antall startet:

111