Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 9 Trolløp, Fjølstadvollåsen 17. juni 2017

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

1:43:01

+0:00

13:02

2.

Nina Reitan

Sintef

2:37:32

+54:31

19:56

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

2:09:29

+0:00

16:23

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

2:15:48

+6:19

17:11

3.

Trine Barstad

NTNU

2:20:09

+10:40

17:44

4.

Siri Drogset

NTNU

2:20:15

+10:46

17:45

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:07:30

+0:00

13:14

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:13:46

+6:16

14:27

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:18:00

+10:30

15:17

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:21:22

+13:52

15:57

5.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:24:41

+17:11

16:36

6.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:57:22

+49:52

23:00

7.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:57:40

+50:10

23:04

8.

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:57:51

+50:21

23:06

9.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

1:59:35

+52:05

23:26

10.

Anne Furuholt

TOBB

2:04:32

+57:02

24:25

11.

Randi Irene Engen

SiT BIL

3:22:53

+2:15:23

39:46

12.

Berit Grande

Sticos

3:23:21

+2:15:51

39:52

13.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

3:23:23

+2:15:53

39:52

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

1:37:07

+0:00

8:40

2.

Wolfgang Kampel

NTNU

1:37:09

+0:02

8:40

3.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

1:37:10

+0:03

8:40

4.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:37:55

+0:48

8:44

5.

Truls Ryum

NTNU

1:54:17

+17:10

10:12

6.

Sjur Messel Nafstad

Powel

1:56:04

+18:57

10:21

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:58:57

+21:50

10:37

8.

Ivar Marthinusen

NTNUI

2:04:45

+27:38

11:08

9.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

2:14:23

+37:16

11:59

10.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

2:16:52

+39:45

12:13

11.

Jerome Soulard

Microchip

2:25:33

+48:26

12:59

12.

Magnar Nedland

Telenor digital

2:28:12

+51:05

13:13

13.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

2:30:09

+53:02

13:24

14.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

2:31:55

+54:48

13:33

15.

Jørn Foros

SINTEF Energi

2:37:27

+1:00:20

14:03

16.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

2:40:06

+1:02:59

14:17

17.

Odd Magne Reitan

Atmel

2:47:47

+1:10:40

14:58

18.

Jardar Lohne

Sleipner

2:58:46

+1:21:39

15:57

19.

Truls Bjørklund

Microsoft

3:05:30

+1:28:23

16:33

20.

Morten Belsvik

Powel

3:35:38

+1:58:31

19:15

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

Statnett

Arrangør

Tore Flatås

Statnett

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lorange

SIemens

1:38:03

+0:00

8:45

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

2:00:00

+21:57

10:42

3.

Sverre Vullum

Malvik Bygdeservice

2:16:54

+38:51

12:13

4.

Christian Smith

Eget

2:16:57

+38:54

12:13

5.

Morten Husom

Powel

2:46:25

+1:08:22

14:51

6.

Erlend Nervik

UNICON

2:46:26

+1:08:23

14:51

7.

Terje Berg

Statkraft

3:16:03

+1:38:00

17:30

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:33:11

+0:00

11:47

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:33:17

+0:06

11:48

3.

Helge Eriksen

Eget

1:34:45

+1:34

11:59

4.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:50:44

+17:33

14:01

5.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:54:13

+21:02

14:27

6.

Gudmund Eiksund

NTNU

1:56:31

+23:20

14:44

7.

Tore Heggem

HiNT

1:57:29

+24:18

14:52

8.

Olav Kvittem

Uninett

2:02:06

+28:55

15:27

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

2:15:42

+42:31

17:10

10.

Bobo Nordahl

NGU

2:19:48

+46:37

17:41

Arrangør

Olve Mogstad

Statnett

Arrangør

Are Bruaset

SINTEF Energi

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

2:30:05

+0:00

18:59

2.

Torgeir Iversen

Evry

2:30:23

+0:18

19:02

3.

Robert Strøm

Eget

3:23:28

+53:23

25:45

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:04:44

+0:00

12:41

2.

Roar Stenset

St Olav

1:13:41

+8:57

14:26

2.

Leif Røhjell

Siemens

1:13:41

+8:57

14:26

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:17:49

+13:05

15:15

5.

Arne Sæterhaug

Eget

1:17:54

+13:10

15:16

6.

Frode Stensrud

Eget

1:18:14

+13:30

15:20

7.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:20:06

+15:22

15:42

8.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:23:17

+18:33

16:19

9.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:24:25

+19:41

16:33

10.

Tore Kiste

Fylket

1:24:27

+19:43

16:33

11.

Ole Lutro

NGU

1:24:49

+20:05

16:37

12.

John Sirum

Rambøll

1:24:55

+20:11

16:39

13.

Terje Hansen

Politiet

1:26:41

+21:57

16:59

14.

Tore Brurok

Eget

1:26:42

+21:58

17:00

15.

Leif Engen

SiT BIL

1:26:44

+22:00

17:00

16.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:41:37

+36:53

19:55

17.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:41:38

+36:54

19:55

18.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:59:07

+54:23

23:21

19.

Nils Holte

NTNU

1:59:13

+54:29

23:22

20.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:59:19

+54:35

23:23

21.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

2:05:02

+1:00:18

24:30

21.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

2:05:02

+1:00:18

24:30

23.

Rolf Hellan

Eget

2:55:59

+1:51:15

34:30

Klasse: Gjester - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Multiconsult

1:15:46

+0:00

14:51

2.

Johan Nordahl

Eget

1:17:53

+2:07

15:16

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:36:53

45 118 106


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2017, 19:57:08

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

89

Antall startet:

89