Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10, Smistad Vårstafetten 20. juni 2017

Klasse: D < 135 år

1.

Nordic Semiconductor 1

 

1:35:27

 

1

Jenny Persson

26:42

1.

26:42

1.

2

Sandrine Pic

33:10

1.

59:52

1.

3

Kristin Åstebøl

35:35

2.

1:35:27

1.

2.

AI-AI 1

 

1:42:54

 

1

Tonje Bostad

28:09

2.

28:09

2.

2

Oddveig Hovdenak

44:16

3.

1:12:25

3.

3

Ingrid Grændsen

30:29

1.

1:42:54

2.

3.

NGU 1

 

1:45:52

 

1

Oda Buhaug

30:21

3.

30:21

3.

2

Marie Bredal

37:32

2.

1:07:53

2.

3

Nicole Baeten

37:59

3.

1:45:52

3.

Klasse: D 135-179 år

1.

Trondheim kommune 1

 

1:24:53

 

1

Siw Sellæg

30:34

3.

30:34

3.

2

Gøril Eide

24:59

1.

55:33

1.

3

Mona Sæther

29:20

1.

1:24:53

1.

2.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:53:10

 

1

Mette Resell Nolte

28:16

1.

28:16

1.

2

Vebjørg Ekseth

53:22

3.

1:21:38

3.

3

Bente Skorge

31:32

2.

1:53:10

2.

3.

Trondheim kommune 2

 

1:56:47

 

1

Anne Betty Sødal

30:24

2.

30:24

2.

2

Grethe Liatun

44:50

2.

1:15:14

2.

3

Åse Rita Ellingsen

41:33

3.

1:56:47

3.

Klasse: D > 179 år

1.

NTNU BIL 1

 

2:13:46

 

1

Trine Barstad

40:13

1.

40:13

1.

2

Siri Drogset

42:47

1.

1:23:00

1.

3

Gunnhild Oftedal

50:46

1.

2:13:46

1.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

3:11:51

 

1

Anne Stenseth

1:07:44

2.

1:07:44

2.

2

Inger Røhjell

1:00:14

2.

2:07:58

2.

3

Eva Aalde

1:03:53

2.

3:11:51

2.

DSQ

ReMaAn 1

 

2:36:24

 

1

Anne Furuholt

1:03:43

.

0:00

.

DSQ

2

Reidun Fallan Smaavik

48:05

.

0:00

.

3

Maj Britt Bjørnaas

44:36

.

0:00

.

Klasse: H < 135 år

1.

NTNUI 1

 

1:37:55

 

1

Ivar Marthinusen

31:28

2.

31:28

2.

2

Eirik Marthinsen

32:52

1.

1:04:20

1.

3

Wolfgang Kampel

33:35

1.

1:37:55

1.

2.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

1:40:35

 

1

Halvor Lund

30:52

1.

30:52

1.

2

Atle Pedersen

33:53

2.

1:04:45

2.

3

Hans Helmer Sæternes

35:50

2.

1:40:35

2.

3.

Microchip 1

 

2:02:12

 

1

Jan Egil Ruud

35:23

4.

35:23

4.

2

Anthony Bossard

46:55

7.

1:22:18

5.

3

Jerome Soulard

39:54

5.

2:02:12

3.

4.

Lindbak BIL 1

 

2:02:28

 

1

Arild Værnes

37:11

6.

37:11

6.

2

Jonas Ledal

44:42

6.

1:21:53

4.

3

Jan Erik Ledal

40:35

6.

2:02:28

4.

5.

Hawk Wings 1

 

2:09:42

 

1

Petter Andreas Lona

48:28

8.

48:28

8.

2

Eivind Lona

42:58

5.

1:31:26

7.

3

Morten Korsvold

38:16

4.

2:09:42

5.

6.

Powel 1

 

2:11:45

 

1

Sjur Nafstad

32:47

3.

32:47

3.

2

Bernt Rognes

36:14

3.

1:09:01

3.

3

Jonas Wäfler

1:02:44

11.

2:11:45

6.

7.

Gauldalsjentene 1

 

2:15:51

 

1

Solheim Lars

59:56

12.

59:56

12.

2

Lillevold Frode

39:42

4.

1:39:38

10.

3

Solheim Lars

36:13

3.

2:15:51

7.

8.

Gintel 1

 

2:20:42

 

1

Johannes Høysæter

36:39

5.

36:39

5.

2

Rune Viken

53:14

11.

1:29:53

6.

3

Anders Fremstad

50:49

9.

2:20:42

8.

9.

Sleipner 1

 

2:28:42

 

1

Ola Lædre

46:36

7.

46:36

7.

2

Jardar Lohne

48:31

9.

1:35:07

8.

3

Henning Lysaker

53:35

10.

2:28:42

9.

10.

Microsoft 1

 

2:40:47

 

1

Ingar Saltvik

1:02:50

13.

1:02:50

13.

2

Truls Bjørklund

52:58

10.

1:55:48

12.

3

Eva Tesarova

44:59

7.

2:40:47

10.

11.

St Olavs Hospital

 

2:44:10

 

1

Tobias Slørdal

53:04

11.

53:04

11.

2

Ingar Nerbø

1:02:39

12.

1:55:43

11.

3

Jens Erik Slagsvold

48:27

8.

2:44:10

11.

DSQ

Kongsberg Seatex BIL 1

 

1:37:10

 

1

David Hagen

49:18

9.

49:18

9.

2

Ingmund Bjørkan

47:52

8.

1:37:10

9.

3

Arild Nøkland

.

0:00

.

DSQ

DSQ

SINTEF Energiforskning BIL 2

 

2:44:50

 

1

Oddgeir Rokseth

50:22

10.

50:22

10.

2

Torbjørn Anderesen Ve

1:07:49

.

0:00

.

DSQ

3

Harald Svendsen

46:39

.

0:00

.

Klasse: H 135-179 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:43:59

 

1

Andreas Haaland

28:36

1.

28:36

1.

2

Øyvind Schjelderup

33:58

1.

1:02:34

1.

3

Johan Helle

41:25

3.

1:43:59

1.

2.

Rykk O Napp 1

 

2:05:20

 

1

Jostein Mårdalen

31:27

2.

31:27

2.

2

Bård Sverre Solem

51:47

6.

1:23:14

3.

3

Sverre Andreassen

42:06

4.

2:05:20

2.

3.

NTNU BIL 1

 

2:08:41

 

1

Petter Andreas Bergh

44:50

4.

44:50

4.

2

Øystein Nytrø

44:41

3.

1:29:31

4.

3

Lasse Natvig

39:10

1.

2:08:41

3.

4.

Statoil BIL Trondheim 1

 

2:13:14

 

1

Sturla Sæther

34:41

3.

34:41

3.

2

Atle Haugan

48:23

5.

1:23:04

2.

3

Helge Løseth

50:10

8.

2:13:14

4.

5.

Microchip 1

 

2:13:39

 

1

Svenn-Ivar Svendsen

53:55

9.

53:55

9.

2

Øyvind Kvennås

39:30

2.

1:33:25

5.

3

Odd Magne Reitan

40:14

2.

2:13:39

5.

6.

Powel 2

 

2:22:16

 

1

Frode Sandøy

50:08

6.

50:08

6.

2

Klaus Livik

48:03

4.

1:38:11

6.

3

Knut Hjertvik

44:05

5.

2:22:16

6.

7.

Statkraft 1

 

2:29:43

 

1

Robert Von Hirsch

50:47

7.

50:47

7.

2

Eirik Mo

53:51

8.

1:44:38

8.

3

Terje Berg

45:05

7.

2:29:43

7.

8.

TrønderEnergi 1

 

2:53:53

 

1

Rune Krogh

48:57

5.

48:57

5.

2

Svein Olav Åmot

52:29

7.

1:41:26

7.

3

Per Olav Johansen

1:12:27

10.

2:53:53

8.

9.

DNB BIL 1

 

2:58:15

 

1

Tor Arne Haugen

51:54

8.

51:54

8.

2

Even Hofstad

58:26

9.

1:50:20

9.

3

Vidar Lunda

1:07:55

9.

2:58:15

9.

10.

Siemens 1

 

3:04:09

 

1

Leif Røhjell

1:09:11

10.

1:09:11

10.

2

Tore Kiste

1:10:51

10.

2:20:02

10.

3

Øyvind Stangenes

44:07

6.

3:04:09

10.

DSQ

Powel 1

 

2:44:51

 

1

Morten Husom

55:44

.

0:00

.

DSQ

2

Lars Thore Aarrestad

48:17

.

0:00

.

3

Morten Belsvik

1:00:50

.

0:00

.

Klasse: H > 179 år

1.

Politiets il, Trondheim 1

 

1:23:55

 

1

Terje Hansen

30:36

8.

30:36

8.

2

Per Bjørgum

28:56

1.

59:32

4.

3

Reidar Selmer

24:23

1.

1:23:55

1.

2.

NGU 1

 

1:29:15

 

1

Ole Lutro

27:13

1.

27:13

1.

2

Bjørn Rindstad

32:19

6.

59:32

4.

3

Bobo Nordahl

29:43

2.

1:29:15

2.

3.

UNINETT 1

 

1:38:01

 

1

Håvard Eidnes

30:04

6.

30:04

6.

2

Olav Kvittem

29:15

2.

59:19

3.

3

Tore Heggem

38:42

9.

1:38:01

3.

4.

DnB Sport 1

 

1:39:24

 

1

Edgar Furuholt

34:25

11.

34:25

11.

2

Tom Bugge

33:05

7.

1:07:30

7.

3

Gunnar Østerbø

31:54

3.

1:39:24

4.

5.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:39:32

 

1

Per Magne Gjersvold

28:31

4.

28:31

4.

2

Inge Nørstebø

30:44

4.

59:15

2.

3

Trond Damås

40:17

12.

1:39:32

5.

6.

BRENVIN 1

 

1:40:21

 

1

Leidulv Vinje

27:40

3.

27:40

3.

2

Tore Brurok

34:16

8.

1:01:56

6.

3

Leif Engen

38:25

7.

1:40:21

6.

7.

NTNU Old Stars 1

 

1:46:38

 

1

Nils Holte

40:43

17.

40:43

17.

2

Erik Lund

31:12

5.

1:11:55

9.

3

Carl Martin Larsen

34:43

5.

1:46:38

7.

8.

Flying wings 1

 

1:46:47

 

1

Jon Vindal

29:10

5.

29:10

5.

2

Tor Gjermstad

43:21

14.

1:12:31

10.

3

Lars Skrøvseth

34:16

4.

1:46:47

8.

9.

Eget 1

 

1:48:19

 

1

Nils Olav Vennevik

37:14

13.

37:14

13.

2

Øistein Åsmul

35:37

10.

1:12:51

11.

3

Frode Stensrud

35:28

6.

1:48:19

9.

10.

Evry 1

 

1:51:47

 

1

Pål Skyberg

33:00

9.

33:00

9.

2

Torleif Stephansen

36:54

11.

1:09:54

8.

3

Torgeir Iversen

41:53

13.

1:51:47

10.

11.

NTNU BIL 2

 

1:55:30

 

1

Oddmar Iversen

41:30

18.

41:30

18.

2

Roar Sundby

35:08

9.

1:16:38

12.

3

Per Erik Sundby

38:52

10.

1:55:30

11.

12.

HeStAn 1

 

2:03:01

 

1

Anders Lauglo

37:59

14.

37:59

14.

2

Henry Sundsetvik

46:28

15.

1:24:27

16.

3

Stig Arild Haugskott

38:34

8.

2:03:01

12.

13.

Telenor BIL 1

 

2:08:00

 

1

Stølan Frode

43:10

19.

43:10

19.

2

Mikalsen Petter

39:15

12.

1:22:25

14.

3

Engdal Ståle

45:35

14.

2:08:00

13.

14.

ROFRAS 1

 

2:09:11

 

1

Rolf Bye

39:50

15.

39:50

15.

2

Frode Knudsen

42:23

13.

1:22:13

13.

3

Asbjørn Rønning

46:58

15.

2:09:11

14.

15.

Rambøll 1

 

2:16:04

 

1

John Sirum

35:06

12.

35:06

12.

2

Odd Arne Rye

52:59

19.

1:28:05

17.

3

Kåre Eggereide

47:59

16.

2:16:04

15.

16.

NTNU Matematikk Senior 1

 

2:44:42

 

1

Magnus Landstad

33:18

10.

33:18

10.

2

Finn Faye Knudsen

50:58

18.

1:24:16

15.

3

Harald Krogstad

1:20:26

18.

2:44:42

16.

17.

NTNU BIL 1

 

2:46:27

 

1

Edmund Olsen

1:20:08

21.

1:20:08

21.

2

Arnfinn Langeland

46:52

16.

2:07:00

21.

3

Arne Kjell Foldvik

39:27

11.

2:46:27

17.

18.

Slips og Bom 1

 

2:48:20

 

1

Leif Gunnar Smistad

30:20

7.

30:20

7.

2

Harald Lauglo

1:01:13

20.

1:31:33

18.

3

Magne Gjønnes

1:16:47

17.

2:48:20

18.

DSQ

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:32:49

 

1

Jon Arne Klemetsaune

27:23

2.

27:23

2.

2

Øivind Rogndalen

30:26

3.

57:49

1.

3

Svein Hove

35:00

.

0:00

.

DSQ

DSQ

ROTORO 1

 

2:45:01

 

1

Robert Strøm

40:39

16.

40:39

16.

2

Rolf Hellan

1:01:16

21.

1:41:55

19.

3

Torger Elseth

1:03:06

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Jernia 1

 

3:03:51

 

1

Torger Haarberg

1:06:34

20.

1:06:34

20.

2

Finn Bjørgum

48:28

17.

1:55:02

20.

3

Olaf Eggen

1:08:49

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed lang

1.

Sweco BIL 1

 

1:57:13

 

1

Fredrik Johannessen

38:51

2.

38:51

2.

2

Lise Østlid Bagstevold

37:51

2.

1:16:42

2.

3

Robert Otterlei

40:31

1.

1:57:13

1.

2.

Adresseavisen 1

 

2:04:54

 

1

Stein Arne Sæther

46:26

3.

46:26

3.

2

Rune Hjeldnes

30:07

1.

1:16:33

1.

3

Tone Friden

48:21

3.

2:04:54

2.

3.

Leik, IL 1

 

2:16:03

 

1

Ola Keiserås

28:35

1.

28:35

1.

2

Mai Iren Almås

1:03:45

3.

1:32:20

3.

3

Tone Almås

43:43

2.

2:16:03

3.

Klasse: Mixed kort

1.

BDO 1

 

1:29:18

 

1

Erling Bye

27:31

2.

27:31

2.

2

Ingrid Gjersvold

30:14

1.

57:45

1.

3

Erik Horghagen

31:33

1.

1:29:18

1.

2.

Statnett

 

1:37:10

 

1

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

26:36

1.

26:36

1.

2

Geir Willumsen

34:14

2.

1:00:50

2.

3

Olve Mogstad

36:20

2.

1:37:10

2.

3.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

2:04:53

 

1

Asta Krattebøl

48:19

4.

48:19

4.

2

Rikke Bryntesen

38:38

3.

1:26:57

3.

3

Jens Øystein Gjersvold

37:56

3.

2:04:53

3.

DSQ

St. Olavs Hospital

 

1:22:53

 

1

Jostein Rø

35:45

3.

35:45

3.

2

Magne Rø

47:08

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Roar Skulbørstad

Multiconsult

Arrangør

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

Arrangør

Øystein Haug

Multiconsult

Arrangør

Guro Torpe

Frol

Arrangør

Markus Glad

Multiconsult

Arrangør

Bård Solberg

Multiconsult


Sist oppdatert:

27 juni 2017, 21:45:24

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

188

Antall startet:

188