Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK poengløp nr 16 17 20. juni 2017

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Heggøy

Rambøl

1:02:44

+0:00

DSQ

Rannveig Aas Hansen

PRIVAT

1:16:53

151 152

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll IL

1:00:30

+0:00

2.

Anita von Krogh

Folkehelsa

1:09:25

+8:55

3.

Nina Elise Jørgensen

Promis bil

1:14:47

+14:17

Arrangør

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:05:49

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:22:43

+16:54

Arrangør

Unni Rye

Folkehelseinstituttet

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

44:32

+0:00

2.

Lise Hugdahl

COOP

58:40

+14:08

3.

Eva Reistad

Thales BIL

1:31:03

+46:31

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum komune

1:08:59

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:19:16

+10:17

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

59:44

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:19:51

+20:07

3.

Elisabeth Eriksen

Folkehelsa

1:24:10

+24:26

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:25:18

+25:34

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:01:15

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:05:35

+4:20

3.

Anne-Britt Nilsen

HiOA

1:17:48

+16:33

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lien Johnsen

Powell BIL

53:18

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

55:20

+2:02

3.

SIgurd Helle Oppedal

Betomest

1:30:22

+37:04

DSQ

Victor Eriksson

Powell BIL

1:17:47

132 142 143 153 139 144 151 152

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindset

Nydalens Skiklub

48:23

+0:00

2.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:32

+12:09

3.

Atle Pedersen

Reload

1:01:07

+12:44

4.

Tor Erik Olsen

TeddyTV

1:17:41

+29:18

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

48:14

137 144 151 152

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

1:13:50

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:10

+0:00

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:08:43

+21:33

3.

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

1:25:31

+38:21

4.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:45:11

+58:01

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

40:28

141 142 143 153 139 137

DSQ

Fridtjof Jebsen

Kustein

1:09:13

142 143 153 139 137

Arrangør

Uno Hanslien

BILPOST

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

IL Koll

41:42

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

42:53

+1:11

3.

Tore Sannes

GEOdata AS

43:46

+2:04

4.

Knut Helland

LØRENSKOG KOMM

44:35

+2:53

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

45:55

+4:13

6.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

48:33

+6:51

7.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

55:27

+13:45

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

58:56

+17:14

9.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:00:55

+19:13

10.

Per Kaarby

Overtoppen

1:03:53

+22:11

11.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:06:09

+24:27

12.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

1:06:57

+25:15

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:09:06

+27:24

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:18

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

45:48

+7:30

3.

Richard Blom

FBI

57:43

+19:25

4.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:00:37

+22:19

5.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:01:11

+22:53

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:11:45

+33:27

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

35:49

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

42:35

+6:46

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

47:26

+11:37

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:22

+13:33

5.

Reidar Kierulf

RKP

52:35

+16:46

6.

Mogens Monsen

PRIVAT

52:43

+16:54

7.

Magne Osmundsen

NiLU

58:53

+23:04

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

45:29

+0:00

2.

Øyvind Stene

Asker SK

46:19

+0:50

3.

John Thomas Petersen

Nittedal

47:12

+1:43

4.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

47:31

+2:02

5.

Fridulv Sagberg

FBI

47:43

+2:14

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:53

+4:24

7.

Einar Skåre

Brevpost

52:40

+7:11

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

53:17

+7:48

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

57:05

+11:36

10.

Knut Møgedal

Aker Solutions

58:50

+13:21

11.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

1:03:12

+17:43

12.

Per Haugen

NEDERMAN

1:04:39

+19:10

13.

Geir Hasse Hofsæth

DNB

1:07:17

+21:48

14.

Terje Eriksen

PRIVAT

1:13:14

+27:45

15.

Roar Gudding

Vet BIL

1:14:20

+28:51

16.

Kaare Solhjell

Privat

1:16:53

+31:24

17.

Tom Ibsen

OUS

1:29:21

+43:52

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:05:22

138 141 132 131 130 151 152

DSQ

Torstein Østen

Maestro

1:35:36

138

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

53:18

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

58:35

+5:17

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:02:37

+9:19

4.

Jon C. Fougner

Fugro

1:03:56

+10:38

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:04:02

+10:44

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:09:58

+16:40

7.

Annar Brustad

FOBIL

1:13:06

+19:48

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:15:16

+21:58

9.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:21:51

+28:33

10.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:27:35

+34:17

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:33:05

+39:47

12.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:43:10

+49:52

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

1:15:54

131

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:04:52

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

1:07:22

+2:30

3.

Kjell Teigland

Østmarka OK

1:16:17

+11:25

4.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:16:39

+11:47

5.

Per Gjermo

Asker SK

1:36:58

+32:06

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:40:37

+35:45

7.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

1:47:03

+42:11

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:29:12

152

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita Young

Folkehelsa

49:20

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Andersen

PRIVAT

56:55

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

58:43

+1:48

3.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:11:28

+14:33

4.

Richard Harwey

Siemens

2:07:30

+1:10:35

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Gullaksen

Kværner

55:22

+0:00

2.

Kai Halvorsen

Aarekol

1:03:33

+8:11

3.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:09:43

+14:21

4.

Jarle Nilsen

Siemens

1:22:41

+27:19

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

1:16:30

+0:00

2.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

1:28:35

+12:05

3.

Alain Ferber

FBI

1:33:57

+17:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2017, 08:21:51

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

117

Antall startet:

117