Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2017OG karusellen langkonkurranse 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OG_klabu2017 28. juni 2017

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

56:35

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

57:44

+1:09

3.

Jon Røstum

Gaula

1:07:12

+10:37

4.

Runar Krognes

IL Leik

1:10:12

+13:37

5.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

1:14:03

+17:28

6.

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula

1:14:04

+17:29

7.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula

1:30:33

+33:58

DSQ

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:24:31

65 42 53 51 37 85

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Sjøkvist

Store Tuna OK

53:47

+0:00

2.

Andreas Sølberg

Trollelg

53:50

+0:03

3.

Astrid Øyre Slind

Oppdal

1:47:17

+53:30

4.

Helge Revhaug

Ringerike OL

2:06:36

+1:12:49

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Henry Hammer

Børsa IL

51:27

+0:00

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

52:22

+0:55

3.

Svein Unsgård

IL Leik

58:03

+6:36

4.

Jan Hage

IL Leik

1:06:23

+14:56

5.

Erik Foss

IL Leik

1:11:59

+20:32

6.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:16:05

+24:38

7.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:27:13

+35:46

DSQ

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:40:52

53 51 37 85

Klasse: Rød trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:12:15

+0:00

DSQ

Dag Ivar Hovdal

Klæbu IL

1:36:47

42 53 51 37 85

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Freidig

1:01:40

+0:00

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

38:52

+0:00

2.

John Lerli

Melhus IL

42:57

+4:05

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

44:56

+6:04

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

49:19

+10:27

5.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

51:53

+13:01

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

56:34

+17:42

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:01:05

+22:13

8.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:01:24

+22:32

9.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

1:03:49

+24:57

10.

Espen Karlsen

Melhus IL

1:04:54

+26:02

11.

Andreas Aagesen

Melhus IL

1:05:00

+26:08

12.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:08:52

+30:00

13.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:13:48

+34:56

14.

Sivert Stubsjøen

IL Leik

2:06:47

+1:27:55

15.

Ole Jonny Eid

IL Leik

2:06:48

+1:27:56

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Sølberg

IL Leik

33:15

+0:00

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

41:30

+8:15

3.

Hilde Bellingmo

Gaula

42:58

+9:43

4.

Ingrid Opedal

Melhus IL

51:48

+18:33

DSQ

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

50:43

36

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Neraune

Orkanger IF

38:55

+0:00

2.

Knut Hage

Melhus IL

40:31

+1:36

3.

Arne Grønset

Orkanger IF

43:26

+4:31

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

49:30

+10:35

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

54:45

36 31 55 85 249

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lerli

Melhus IL

39:52

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Katrin Nesterova

Melhus IL

30:40

Martin Nesterov

Melhus IL

30:24

Tatjana Grigonis

Melhus IL

30:32

Johan Bernhardt

Melhus IL

26:40

Gustav Bernhardt

Melhus IL

26:47

Johannes Lerli

Melhus IL

14:46

Elisabeth Østertun

Melhus IL

33:12

John kristoffer Østertun

Melhus IL

33:14

Helene Hovdal

Klæbu IL

23:19

Jonathan Hovdal

Klæbu IL

17:49

Jan Erik Tyrhaug

Klæbu IL

37:46

Tommy Johansen

Klæbu IL

38:04

Ida Oanes Sjøli

Klæbu IL

23:23

Adrian Oanes Sjøli

Klæbu IL

17:49

Ivar Sjøli

Klæbu IL

23:21

Leah Gylland

Melhus IL

53:30

Camilla Nesset

Melhus IL

53:42

DSQ

Mali Bøe Smith

Klæbu IL

17:07

52 47 81 82 83 84 85


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 juni 2017, 23:54:26

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67