Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P6 / AB-karusell 1 18. mai 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Synnøve Woxholt

Asker Skiklubb

40:20

+0:00

2.

Thea Hansen

Røyken O-lag

48:51

+8:31

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

1:12:00

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Løvald Bråten

Asker SK

47:34

+0:00

2.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

47:47

+0:13

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Fredheim

Asker Skiklubb

45:32

+0:00

2.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

49:40

+4:08

3.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:02:54

+17:22

4.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:16:03

+30:31

DSQ

Solveig Sletner

Røyken O-lag

1:07:29

48 45

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Ytterbø

NorcONSULT

50:17

+0:00

2.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

57:12

+6:55

3.

Elisabeth Myhre

Bærum Skiklub

1:16:22

+26:05

4.

Guro Grønn

NRK

1:30:37

+40:20

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Sikkeland

Tyrving, IL

53:00

+0:00

2.

Kristin Tandberg

Asker SK

58:26

+5:26

3.

Eva Schanche

Asker SK

1:25:04

+32:04

DSQ

Hanne Rådstoga

Asker SK

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:03:03

+0:00

2.

Cathrine Nordvik

Røyken O-lag

1:09:58

+6:55

3.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:22:57

+19:54

4.

Kjersti Viker

DNBNOR

1:46:47

+43:44

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

39:39

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

41:56

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:57

+2:01

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

46:54

+4:58

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

50:12

+8:16

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

53:43

+11:47

6.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

59:13

+17:17

7.

Anne Elfsås Mo

Røyken O-lag

1:11:48

+29:52

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

44:44

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

50:30

+5:46

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

52:10

+7:26

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

53:00

+8:16

5.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

58:43

+13:59

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:01:53

+17:09

7.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:02:48

+18:04

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:15:14

+30:30

9.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:43:43

+58:59

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

40:16

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

26:17

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

56:25

+0:00

2.

Bård Gylver

Asker Skiklubb

57:51

+1:26

DSQ

Brage Storebakken

Asker Skiklubb

1:23:12

47 48 141

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

1:00:08

+0:00

2.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:04:01

+3:53

3.

Kristian Halvorsen

Røyken O-lag

1:13:02

+12:54

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:18

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

51:11

+3:53

3.

Magne Omestad

Blom

53:07

+5:49

4.

Tommy Jauhojærvi

Asker Skiklubb

55:48

+8:30

5.

Truls Veslum

Asker Skiklubb

56:29

+9:11

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

57:16

+9:58

7.

Bjørn Guldbrandsen

Asker Skiklubb

57:52

+10:34

8.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

59:07

+11:49

9.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

59:52

+12:34

10.

Lars Karelius Noer

NRK

59:57

+12:39

11.

Eskil Dahlen

Telenor

1:00:22

+13:04

12.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:44

+17:26

13.

Tor Ringstad

Tandberg

1:08:59

+21:41

14.

Torbjørn Olderheim

Olderheim Consulting

1:23:23

+36:05

15.

Lasse Nederhoed

NRK

1:28:51

+41:33

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

33:54

46 45 55 54 53 52 50 57 130 141

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

42:06

+0:00

2.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

43:29

+1:23

3.

Per Morten Lefdal

Heming

46:07

+4:01

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

58:43

+16:37

5.

Terje Næss

Terramar

1:06:31

+24:25

6.

Geir Hanesand

Thales

1:09:58

+27:52

7.

Christian Schibsted

Røyken O-lag

1:27:03

+44:57

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

42:01

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

43:30

+1:29

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

45:42

+3:41

4.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

46:57

+4:56

5.

John Hansen

AB PIL

48:46

+6:45

6.

Per Kaarby

Bellit

50:38

+8:37

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

53:35

+11:34

8.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:06

+12:05

9.

Tore Ringerike

DNB

57:07

+15:06

10.

Ola Nyhus

Yara

1:00:12

+18:11

11.

Trond Halvorsen

Røyken O-lag

1:05:14

+23:13

12.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:05:20

+23:19

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:09:14

+27:13

14.

Knut Erik Østengen

Thales

1:12:41

+30:40

15.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:13:23

+31:22

16.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:15:44

+33:43

17.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:19:08

+37:07

18.

Hans Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:23:10

+41:09

DSQ

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

46:20

147

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

47:01

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet

49:42

+2:41

3.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

51:48

+4:47

4.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

53:30

+6:29

5.

Reidar Kierulf

RKP

55:53

+8:52

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:02

+12:01

7.

Per Nermo

COWI BIL

59:59

+12:58

DSQ

Jon Arvid Fossum

Lier Kommune

43:13

141

DSQ

Morten Johannesen

Røyken O-lag

1:05:03

58

DSQ

Arne Edvinsen

DNB NOR

1:12:12

141

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

40:40

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

47:31

+6:51

3.

Einar Skåre

BREVPOST

49:18

+8:38

4.

Jon Færden

Kredinor

53:53

+13:13

5.

Knut Karlsen

KGK Management

54:31

+13:51

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

55:08

+14:28

7.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

58:07

+17:27

8.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

59:05

+18:25

9.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

59:11

+18:31

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:01:16

+20:36

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:09:19

+28:39

12.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

1:22:59

+42:19

13.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:28:28

+47:48

14.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:41:16

+1:00:36

DSQ

Olav Frode Bråten

Asker SK

49:59

55 141

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

30:40

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

Petec

34:23

+3:43

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

35:01

+4:21

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

36:47

+6:07

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:15

+6:35

6.

Tor Ommundsen

Veritas

37:37

+6:57

7.

Ole Skogedal

Asker SK

38:54

+8:14

8.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

40:14

+9:34

9.

Thor Erik Aas

DNB NOR

42:26

+11:46

10.

Tore Vaaje

Asker SK

43:31

+12:51

11.

Tom Ibsen

UBIL

49:13

+18:33

12.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

49:59

+19:19

13.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

53:33

+22:53

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

56:23

+25:43

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:01:11

+30:31

DSQ

Svein Lie

Universitetet Oslo

37:50

141 142

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

37:31

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

37:36

+0:05

3.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

40:48

+3:17

4.

Per Meiland

DNB NOR

42:37

+5:06

5.

Harald Birkeland

OUS

45:40

+8:09

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

52:23

+14:52

7.

Arne Øfsthus

Fugro

54:59

+17:28

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

58:25

+20:54

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:02:59

+25:28

10.

Ronald Inglingstad

Nordea

1:09:12

+31:41

DSQ

Ola Kjeldsen

NVE

1:02:47

140 141

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

37:54

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

38:57

+1:03

3.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

39:46

+1:52

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

42:58

+5:04

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

44:04

+6:10

6.

Helge Kvaase

HIAK

46:36

+8:42

7.

Per Gjermo

Asker SK

47:50

+9:56

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

49:14

+11:20

9.

Ingvald Sevaldson

Permakem

49:47

+11:53

10.

Thor Olsen

Gabrielsen Olsen

50:06

+12:12

11.

Einar Hoff

NORCONSULT

51:16

+13:22

12.

Erling Bakken

Asker SK

54:21

+16:27

13.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

58:12

+20:18

14.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:03:37

+25:43

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

1:08:26

141 142

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

48:30

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

57:37

+9:07

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

19:52

+0:00

2.

Solveig Berg

Tyrving, IL

28:56

+9:04

3.

Cathrine Bang

Asker Skiklubb

34:05

+14:13

4.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

46:27

+26:35

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

25:29

+0:00

2.

Jan Ilseth

Gazellen AS

35:54

+10:25

3.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

35:59

+10:30

4.

Marianne Sanderud

Friluftsrådene

36:24

+10:55

5.

Rikke Gåsholt

UIO

37:45

+12:16

6.

Fredrik Nordland-Mathisen

TYRVING

38:19

+12:50

7.

Christoffer Woxholt

Asker Skiklubb

38:35

+13:06

8.

Tom Sletner

Røyken O-lag

39:03

+13:34

9.

Silje Myklatun

Privat

41:35

+16:06

10.

Håkon Halvorsen

Røyken O-lag

43:30

+18:01

11.

Inger Schibsted

Røyken O-lag

47:07

+21:38

12.

Karin Kilset

TYRVING

1:11:02

+45:33

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

35:13

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

43:32

+8:19

3.

Morten Gjeruldsen

Asker SK

51:51

+16:38

4.

Sindre Ryan

Asker Skiklubb

1:12:41

+37:28

DSQ

Anne-Line Evenstad Dahlen

Asker Skiklubb

1:32:31

46 129

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Marie Kinneberg

Tyrving, IL

34:51

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:00:17

+25:26

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Guldbrandsen

Asker Skiklubb

47:13

+0:00

2.

Per Ongstad

Privat

1:22:15

+35:02

3.

Olav Mo

Røyken O-lag

1:28:10

+40:57

DSQ

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

47:00

141

DSQ

Stine Møller

Flytoget

1:59:15

141

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

42:37

+0:00

2.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

1:10:15

+27:38

3.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:31:20

+48:43

DSQ

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:07:18

55 130 141 146

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

1:12:36

+0:00


Sist oppdatert:

17 september 2010, 08:06:24

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

191

Antall startet:

191