Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 11, Tjuvdalen 27. juni 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Nerhoel

Gjest

1:08:33

+0:00

42:50

2.

Dagfinn Stenvik

Skoleelev

1:19:59

+11:26

49:59

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Østhagen

Eget

34:27

+0:00

15:39

2.

Ingeborg Kolstad

Skoleelev

43:50

+9:23

19:55

3.

Ingrid Venås

Statoil

51:14

+16:47

23:17

4.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

57:29

+23:02

26:07

DSQ

Ellen Fladhagen

Eget

10:32

92 95 150 154 146 96 147 175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

56:26

+0:00

18:12

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

53:30

+0:00

13:02

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Røstum

NTNUI

1:13:41

+0:00

11:53

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Randi Wærnes

Skanska

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

51:40

+0:00

12:36

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

55:33

+3:53

13:32

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:15:21

+23:41

18:22

DSQ

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:14:11

51

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

55:32

+0:00

17:54

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

47:31

+0:00

11:35

2.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:01:14

+13:43

14:56

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

48:34

+0:00

11:50

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:31

+1:57

12:19

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

54:01

+5:27

13:10

4.

Eli Kvingedal

Natura

55:58

+7:24

13:39

5.

Hilde Forbord

Big Bite

56:19

+7:45

13:44

6.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

56:54

+8:20

13:52

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

1:12:17

+0:00

23:19

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

48:18

+0:00

11:46

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:52

+9:34

14:06

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

58:20

+10:02

14:13

4.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:00:35

+12:17

14:46

5.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:01:03

+12:45

14:53

6.

Erika Bugten

Berg hansen

1:17:53

+29:35

18:59

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:02:22

+0:00

20:07

2.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

1:04:17

+1:55

20:44

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:20:20

+17:58

25:54

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:02:22

+0:00

15:12

2.

Siri Drogset

NTNU

1:08:55

+6:33

16:48

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:11:56

+9:34

17:32

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:43:23

+0:00

33:20

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:11:04

+0:00

22:55

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

54:33

+0:00

17:35

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Gartmann

Gjest

1:05:53

+0:00

21:15

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Martin Aas

Ecotone

1:13:02

+0:00

17:23

2.

Jostein Rø

Freidig

1:18:24

+5:22

18:40

Arrangør

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

50:45

+0:00

8:11

2.

Lars Åwren

NTNUI

51:25

+0:40

8:17

3.

Aleksander Østhagen

Gjest

53:48

+3:03

8:40

4.

Sivert Røstum

OL Gaula

57:02

+6:17

9:11

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:06:57

+16:12

10:47

6.

Jerome Soulard

Microchip

1:17:59

+27:14

12:34

7.

Anthony Bossard

Microchip

1:24:25

+33:40

13:36

8.

Espen Torgersen

NGU

1:41:29

+50:44

16:22

9.

Petter Norgren

NTNU

1:44:11

+53:26

16:48

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

39:30

+0:00

9:24

2.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

40:54

+1:24

9:44

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

54:10

+14:40

12:53

4.

Ingar Nerbø

Optomar

1:33:31

+54:01

22:15

Arrangør

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

Arrangør

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

51:59

+0:00

8:23

2.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:38:03

+46:04

15:48

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Geir Hanssen

Saplow

58:07

31 35 58 117 139 154 155 175

Arrangør

Odin Damås

Skanska Aktiv

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:06:47

+0:00

10:46

2.

Ola Lædre

Sleipner

1:18:31

+11:44

12:39

3.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:20:51

+14:04

13:02

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

39:45

+0:00

9:27

2.

Pål Kittilsen

Statoil BIL Trondheim

42:36

+2:51

10:08

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

54:18

+14:33

12:55

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:00:06

+20:21

14:18

5.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:23:53

+44:08

19:58

6.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:27:36

+47:51

20:51

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

56:14

+0:00

9:04

2.

Jørgen Longva

Fundator

1:03:12

+6:58

10:11

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:05:10

+8:56

10:30

4.

Truls Ryum

NTNU

1:05:40

+9:26

10:35

5.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:11:45

+15:31

11:34

6.

Henning Lysaker

Rainpower

1:16:50

+20:36

12:23

DSQ

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:23:54

44 38 121 155

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

40:04

+0:00

9:32

2.

Geir Paulsen

Siemens

43:32

+3:28

10:21

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:56

+6:52

11:10

4.

Jon Vindal

Consto as

49:03

+8:59

11:40

5.

Bjørn Munch

Oracle

54:16

+14:12

12:55

6.

Erling Bye

BDO AS

55:57

+15:53

13:19

7.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:02:04

+22:00

14:46

8.

Tor Arne Haugen

DNB

1:09:02

+28:58

16:26

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:15:19

+35:15

17:55

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:16:41

+36:37

18:15

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

57:18

+0:00

9:14

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:03:47

+6:29

10:17

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:09:33

+12:15

11:13

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:14:06

+16:48

11:57

5.

Terje Berg

Statkraft

1:23:57

+26:39

13:32

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

53:58

+0:00

12:50

2.

Petter Mikalsen

Telenor

59:52

+5:54

14:15

3.

Tore Fornes

Eget

1:04:20

+10:22

15:19

4.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:04:42

+10:44

15:24

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:05:40

+11:42

15:38

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:06:48

+12:50

15:54

7.

Håvard Rekstad

NTNU

1:20:45

+26:47

19:13

8.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:28:56

+34:58

21:10

9.

Frode Stølan

Telenor

1:30:48

+36:50

21:37

10.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:34:36

+40:38

22:31

Arrangør

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

59:32

+0:00

9:36

2.

Geir Arnesen

Eget

1:05:44

+6:12

10:36

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:13:18

+13:46

11:49

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:14:37

+15:05

12:02

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:20:38

+21:06

13:00

6.

Morten Husom

Powel

1:32:55

+33:23

14:59

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:02:51

+0:00

14:57

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

52:14

+0:00

12:44

2.

Tore Heggem

HiNT

52:28

+0:14

12:47

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

53:14

+1:00

12:59

4.

Klaus Livik

Powel

56:25

+4:11

13:45

5.

Roar Sundby

NTNU

57:43

+5:29

14:04

6.

Morten Skoglund

NVE

1:00:19

+8:05

14:42

7.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:04:03

+11:49

15:37

8.

Even Hofstad

DnB Sport

1:04:37

+12:23

15:45

9.

Olav Kvittem

Uninett

1:05:17

+13:03

15:55

10.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:07:09

+14:55

16:22

11.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:08:17

+16:03

16:39

12.

Karl Bjørnar Olsen

Eget

1:09:03

+16:49

16:50

13.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:12:12

+19:58

17:36

Arrangør

Roar Sve

Skanska Aktiv

Arrangør

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:04:43

+0:00

10:26

2.

Stein Erik Aagaard

NINA

1:40:38

+35:55

16:13

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:21:01

+0:00

26:08

DSQ

Magne Gjønnes

Jernbanen

1:43:33

155 57

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

53:33

+0:00

13:03

2.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:05:40

+12:07

16:00

3.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:05:50

+12:17

16:03

4.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:11:31

+17:58

17:26

5.

Asbjørn Rønning

Eget

1:13:25

+19:52

17:54

6.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:21:53

+28:20

19:58

7.

Terje Hansen

Politiet

1:26:09

+32:36

21:00

DSQ

John Sirum

Rambøll

1:06:01

117

Arrangør

Trond Damås

Skanska Aktiv

Arrangør

Arne Wist

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:28:46

+0:00

14:19

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

48:30

+0:00

15:38

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

57:31

+9:01

18:33

3.

TORE HEIMDAL

EGET

1:23:32

+35:02

26:56

4.

Nils Holte

NTNU

1:24:45

+36:15

27:20

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

27:08

64 35 154 155 57 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Stenset

St Olav

52:20

+0:00

12:45

2.

Pål Skyberg

Evry

53:10

+0:50

12:58

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

59:05

+6:45

14:24

4.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:17

+8:57

14:56

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:01:40

+9:20

15:02

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:03:21

+11:01

15:27

7.

Frode Stensrud

Eget

1:03:34

+11:14

15:30

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:08:30

+16:10

16:42

Arrangør

Magne Maage

Skanska Aktiv

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:30:24

+0:00

14:34

2.

Helge Revhaug

Eget

1:34:54

+4:30

15:18

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

54:55

+0:00

17:42

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

58:09

+0:00

14:10

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:00:22

+2:13

14:43

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:06:08

+7:59

16:07

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:11:20

+13:11

17:23

5.

Per Løvås

Vegvesenet

1:11:49

+13:40

17:30

6.

Eigil Sørli

Q-Free

1:13:57

+15:48

18:02

7.

Hallstein Aalberg

Eget

1:32:36

+34:27

22:35

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:40:50

+42:41

24:35

DSQ

Tore Brurok

Eget

1:08:24

155

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:01:41

+0:00

19:37

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

1:19:17

+0:00

25:34

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

40:54

35 154 155 57 175

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:07:10

+0:00

16:22

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

48:32

+0:00

11:50

2.

Emilie Liabakk eriksen

Skoleelev

1:03:56

+15:24

15:35

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

54:30

+0:00

8:47


Sist oppdatert:

20 september 2017, 21:21:51

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

176

Antall startet:

176