Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 12 - Leinstrandmarka Øst 4. juli 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Minna Wingstedt

Halden

25:43

+0:00

15:07

2.

Liam Wingstedt

Halden

37:21

+11:38

21:58

3.

Anna Bellingmo

Skoleelev

44:39

+18:56

26:15

4.

Isak Johannes Hegerberg

Eget

48:04

+22:21

28:16

Utskrift etter mål: 31: 1,20 69: 4,05 117: 6,16...

5.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

48:12

+22:29

28:21

6.

Aurora Gudding

Elev

51:50

+26:07

30:29

7.

Johanna Husbyn Tellvik

Sogndal IL

1:24:52

+59:09

49:55

8.

Alma Habberstad

Eget

1:24:56

+59:13

49:57

9.

Håkon Hoøen

Skoleelev

1:31:15

+1:05:32

53:40

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Aurora Nolte

Freidig

28:31

+0:00

13:34

2.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

42:01

+13:30

20:00

3.

Ville Wingstedt

Halden

49:23

+20:52

23:30

4.

Bjørn Pedersen

Nordic Semi Conductor

53:10

+24:39

25:19

5.

Jakob Husbyn Tellvik

Sogndal IL

1:17:01

+48:30

36:40

DSQ

Sigurd Nordgård

Draispaken

8:32

146 114 152 175

DSQ

Ine Tegdan

Skoleelev

37:38

Feil klasse

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Bredahl

NGU

1:06:37

+0:00

22:58

2.

Guro Fløgstad

Freidig

1:09:40

+3:03

24:01

3.

Tone Vinge

NHHI

1:11:24

+4:47

24:37

4.

Tora Kittilsen

Skoleelev

1:13:42

+7:05

25:24

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

1:02:30

146 157

DSQ

Marit Melhuus

Hoeggen Skole

1:19:04

57 155 121 146 157 152

DSQ

Linda Stendahl Spets

Øya Helsehus

1:19:12

57 155 121 146 157 152

DSQ

Lena Ramlo

Ramlo

1:19:13

57 155 121 146 157 152

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Baeten

NGU

1:29:16

+0:00

21:15

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:05:22

+0:00

10:53

2.

Pauline Røstum

NTNUI

1:14:35

+9:13

12:25

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

51:20

+0:00

12:13

2.

Randi Wærnes

Skanska

56:22

+5:02

13:25

3.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

1:06:50

+15:30

15:54

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:03:58

+0:00

15:13

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:05:59

+2:01

15:42

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:19:21

+15:23

18:53

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:02:02

+0:00

21:23

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:43:19

+0:00

24:35

2.

Nina Reitan

Sintef

1:56:05

+12:46

27:38

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

51:35

+0:00

17:47

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:39

+0:00

12:17

2.

Hilde Forbord

Big Bite

57:40

+6:01

13:43

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

58:19

+6:40

13:53

4.

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

58:47

+7:08

13:59

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

59:05

+7:26

14:04

6.

Ingrid Gjersvold

BDO

1:06:44

+15:05

15:53

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:18:32

+0:00

13:05

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

55:06

+0:00

13:07

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:02:59

+7:53

14:59

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:03:18

+8:12

15:04

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:09:12

+14:06

16:28

5.

Astrid Lehn Wannebo

Politiet

1:17:02

+21:56

18:20

6.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:21:24

+26:18

19:22

7.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:21:27

+26:21

19:23

8.

Erika Bugten

Berg hansen

1:26:55

+31:49

20:41

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

56:06

+0:00

19:20

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:03:30

+7:24

21:53

3.

Ingrid Venås

Statoil

1:19:15

+23:09

27:19

4.

Cobien Claringbould

Freidig

1:55:24

+59:18

39:47

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:06:32

+0:00

15:50

2.

Trine Barstad

NTNU

1:22:40

+16:08

19:40

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:16:02

+0:00

26:13

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:38:38

+0:00

23:29

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:01:13

+0:00

21:06

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:19:23

+0:00

18:54

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Morset

Wing OK

37:57

+0:00

9:15

2.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:04:30

+26:33

15:43

3.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:04:56

+26:59

15:50

4.

Sigurd Gartmann

Gjest

1:42:30

+1:04:33

25:00

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

42:51

+0:00

7:08

2.

Lars Owren

NTNUI

50:19

+7:28

8:23

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

53:26

+10:35

8:54

4.

Mattis Holt

Student

53:59

+11:08

8:59

5.

Anders Haugskott

Skoleelev

57:47

+14:56

9:37

6.

Mikkel Holt

Skoleelev

1:00:42

+17:51

10:07

7.

Sivert Røstum

OL Gaula

1:01:13

+18:22

10:12

8.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:07:42

+24:51

11:17

9.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:16:20

+33:29

12:43

10.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:16:48

+33:57

12:48

11.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:17:06

+34:15

12:51

12.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:28:48

+45:57

14:48

13.

Kasper Schei

NTNUI

1:31:55

+49:04

15:19

14.

Petter Norgren

NTNU

1:41:00

+58:09

16:50

15.

Tore Jensås

Multiconsult

1:42:34

+59:43

17:05

DSQ

Espen Torgersen

NGU

1:35:20

152

Arrangør

Anthony Bossard

Microchip

Arrangør

Jerome Soulard

Microchip

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

40:19

+0:00

9:50

2.

Børge Leiren

Heimdal VGS

50:20

+10:01

12:16

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

55:50

+15:31

13:37

4.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

58:22

+18:03

14:14

5.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

59:19

+19:00

14:28

6.

Rune Müller

NorConsult BIL

1:25:53

+45:34

20:56

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

51:03

+0:00

8:30

2.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

51:19

+0:16

8:33

3.

Ole Jermstad

TOBB

1:03:22

+12:19

10:33

4.

Jørn Foros

SINTEF Energi

1:06:00

+14:57

11:00

Arrangør

Jan Egil Ruud

Microchip

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

56:32

+0:00

13:47

2.

Geir Hanssen

Saplow

59:34

+3:02

14:31

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:15:58

+19:26

18:31

4.

Anders Fremstad

Etac

1:21:16

+24:44

19:49

DSQ

John Andreasen

Byåsen

1:23:59

106 121 146 150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Wingstedt

Halden

48:23

+0:00

8:03

2.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

48:29

+0:06

8:04

3.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

49:45

+1:22

8:17

4.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

53:20

+4:57

8:53

5.

Fredrik Sandquist

Eget

58:31

+10:08

9:45

6.

Skjalg Stordal

Eget

59:25

+11:02

9:54

7.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:00:10

+11:47

10:01

8.

Frode Seland

NTNU

1:12:12

+23:49

12:02

9.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:21:00

+32:37

13:30

10.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:21:37

+33:14

13:36

11.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:28:56

+40:33

14:49

Arrangør

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Statoil BIL Trondheim

41:36

+0:00

10:08

2.

Jan Hage

Eget

44:58

+3:22

10:58

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

49:52

+8:16

12:09

4.

Vegard Grønli

Vianova

1:00:42

+19:06

14:48

5.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:00:43

+19:07

14:48

6.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:09:25

+27:49

16:55

7.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:53:25

+1:11:49

27:39

Arrangør

Odd Magne Reitan

Atmel

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

52:01

+0:00

8:40

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

55:10

+3:09

9:11

3.

Jon Røstum

Powel

58:43

+6:42

9:47

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:02:15

+10:14

10:22

5.

Jørgen Longva

Fundator

1:14:02

+22:01

12:20

6.

Lars Thore Aarrestad

Powel

1:17:10

+25:09

12:51

7.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:24:13

+32:12

14:02

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

40:39

+0:00

9:54

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

48:10

+7:31

11:44

3.

Geir Paulsen

Siemens

54:09

+13:30

13:12

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

55:43

+15:04

13:35

5.

Jon Vindal

Consto as

57:09

+16:30

13:56

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:04:18

+23:39

15:40

7.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:08:04

+27:25

16:36

8.

Tor Arne Haugen

DNB

1:11:38

+30:59

17:28

9.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:23:20

+42:41

20:19

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:50:12

+1:09:33

26:52

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

55:46

+0:00

9:17

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

57:14

+1:28

9:32

3.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:05:22

+9:36

10:53

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:06:01

+10:15

11:00

5.

Terje Berg

Statkraft

1:08:29

+12:43

11:24

6.

Stein Ivar Foss

SIT

1:09:09

+13:23

11:31

7.

Reidar Selmer

Politiet

1:12:29

+16:43

12:04

8.

Stig Forbord

Optoplan

1:12:33

+16:47

12:05

9.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:12:37

+16:51

12:06

10.

Harald Storrønning

ATB

1:25:29

+29:43

14:14

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

56:20

+0:00

13:44

2.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

57:20

+1:00

13:59

3.

John Lerli

Trønderbladet

1:00:04

+3:44

14:39

4.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:08:25

+12:05

16:41

5.

Petter Mikalsen

Telenor

1:11:09

+14:49

17:21

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:19:27

+23:07

19:22

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:24:52

+28:32

20:41

8.

Frode Stølan

Telenor

1:37:36

+41:16

23:48

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

55:02

+0:00

9:10

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

55:19

+0:17

9:13

3.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:05:04

+10:02

10:50

4.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

1:13:45

+18:43

12:17

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:13:55

+18:53

12:19

6.

Geir Arnesen

Eget

1:14:58

+19:56

12:29

7.

Håvard Eidnes

Uninett

1:20:09

+25:07

13:21

8.

Morten Husom

Powel

1:37:05

+42:03

16:10

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Uggen

St Olavs Hospital

1:23:08

+0:00

20:16

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

54:11

+0:00

12:54

2.

Klaus Livik

Powel

55:32

+1:21

13:13

3.

Morten Skoglund

NVE

1:00:04

+5:53

14:18

4.

Tore Heggem

HiNT

1:04:03

+9:52

15:15

5.

Olav Kvittem

Uninett

1:05:20

+11:09

15:33

6.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:07:40

+13:29

16:06

7.

Roar Sundby

NTNU

1:17:39

+23:28

18:29

8.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:17:54

+23:43

18:32

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:29:37

38 100

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:02:28

+0:00

10:24

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

49:39

+0:00

17:07

2.

Magne Gjønnes

Jernbanen

1:29:54

+40:15

31:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Hemit

1:01:53

+0:00

14:44

2.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:02:37

+0:44

14:54

3.

Terje Hansen

Politiet

1:06:58

+5:05

15:56

4.

Reidar Ottem

MTG

1:07:36

+5:43

16:05

5.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:09:00

+7:07

16:25

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:12:26

+10:33

17:14

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:12:30

+10:37

17:15

8.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:14:25

+12:32

17:43

9.

Ole Lutro

NGU

1:19:29

+17:36

18:55

10.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:21:11

+19:18

19:19

11.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:24:33

+22:40

20:07

12.

Asbjørn Rønning

Eget

1:26:59

+25:06

20:42

13.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:30:20

+28:27

21:30

14.

Bjørn Rindstad

NGU

1:31:31

+29:38

21:47

15.

Rune M Holt

NTNU

1:39:04

+37:11

23:35

DSQ

Åge Mohus

B@OI Bodø

1:04:54

38 47 51 146 157 150 175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:41:16

+0:00

16:52

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

49:22

+0:00

17:01

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

57:49

+8:27

19:56

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:07:26

+18:04

23:15

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:09:04

+19:42

23:48

5.

TORE HEIMDAL

EGET

1:19:21

+29:59

27:21

6.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:52:45

+1:03:23

38:52

DSQ

Per Skaaraas

Eget

1:22:43

121

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:00:15

+0:00

14:20

2.

Frode Stensrud

Eget

1:02:33

+2:18

14:53

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:02:44

+2:29

14:56

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:03:54

+3:39

15:12

5.

Pål Skyberg

Evry

1:03:55

+3:40

15:13

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:10:51

+10:36

16:52

7.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:36:22

+36:07

22:56

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:16:30

+0:00

12:45

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:24:20

+7:50

14:03

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:38:48

+22:18

16:28

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

57:31

+0:00

19:50

2.

Edvin Spakmo

Spakmo

1:10:12

+12:41

24:12

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:08:39

+0:00

16:20

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:13:07

+4:28

17:24

3.

Tore Brurok

Eget

1:13:25

+4:46

17:28

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:14:39

+6:00

17:46

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:16:46

+8:07

18:16

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:17:10

+8:31

18:22

7.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:17:16

+8:37

18:23

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:53:08

+44:29

26:56

DSQ

Hallstein Aalberg

Eget

38:03

38 100 47 51 58 155 146 157 150

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:08:48

47 51 58 155 146 157 150

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:20:44

+0:00

23:27

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:08:28

+0:00

23:36

2.

Kåre Aflekt

NTNU

1:10:59

+2:31

24:28

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:31:22

+0:00

21:45

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:21:38

+0:00

28:08

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:24:59

+0:00

29:18

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

1:12:07

+0:00

24:52

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Skoleelev

1:01:10

+0:00

14:55

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

58:33

+0:00

13:56

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Grønli

Freidig

57:06

+0:00

9:31

2.

Vera Melkild

Skoleelev

1:01:20

+4:14

10:13

3.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:02:22

+5:16

10:23


Sist oppdatert:

27 september 2017, 10:05:46

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

234

Antall startet:

234