Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 13, Saupstad 18. juli 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

21:48

+0:00

12:06

2.

Kirstin Wibe

NTNU

26:51

+5:03

14:55

3.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

26:53

+5:05

14:56

4.

Sofie Sødal Eiksund

29:15

+7:27

16:15

5.

Ranveig Nerhoel

Gjest

35:14

+13:26

19:34

6.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

35:49

+14:01

19:53

7.

Margit Wittner

Skoleelev

1:07:26

+45:38

37:27

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bjørgum

Skoleelev

38:31

+0:00

12:25

2.

Hanne Helmine Rogstad

Skoleelev

38:36

+0:05

12:27

3.

Denise Altmann

Student

1:11:21

+32:50

23:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Victoria van der Zwaag

NTNUI

1:42:59

+0:00

25:07

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

53:02

+0:00

9:18

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Asplan-Viak

45:35

+0:00

14:42

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Pettersen

Trondheim Kommune

47:51

+0:00

11:40

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

54:57

+7:06

13:24

3.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

59:00

+11:09

14:23

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

52:01

+0:00

16:46

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

42:57

+0:00

10:28

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

56:45

+0:00

18:18

2.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

59:56

+3:11

19:20

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:01:08

+0:00

14:54

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:58

+4:50

16:05

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:07:19

+6:11

16:25

4.

Lise Martinussen

Eget

1:18:31

+17:23

19:09

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:10:11

+0:00

12:18

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:06

+0:00

13:55

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

58:40

+1:34

14:18

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:04:23

+7:17

15:42

DSQ

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

53:38

150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

49:21

+0:00

15:55

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

52:49

+3:28

17:02

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

55:03

+5:42

17:45

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:42:26

+0:00

33:02

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:07:10

+0:00

21:40

2.

Kirsti Haarberg

Eget

1:34:13

+27:03

30:23

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:19:54

+0:00

19:29

2.

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

1:30:22

+10:28

22:02

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen

32:02

+0:00

8:12

2.

Ola Morset

Wing OK

37:17

+5:15

9:33

3.

Sebastian Ås

Trtollelg

51:41

+19:39

13:15

4.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:02:10

+30:08

15:56

5.

Sigurd Gartmann

Gjest

1:33:23

+1:01:21

23:56

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollegg

43:21

+0:00

7:36

2.

Hallvard Seim Grøvlen

Trolleleg

43:23

+0:02

7:36

3.

Lars Owren

NTNUI

47:24

+4:03

8:18

4.

Wolfgang Kampel

NTNU

49:20

+5:59

8:39

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

55:20

+11:59

9:42

6.

Martin Munkeby

1:01:15

+17:54

10:44

7.

Kasper Schei

NTNUI

1:09:32

+26:11

12:11

8.

Anthony Bossard

Microchip

1:10:56

+27:35

12:26

9.

Tore Jensås

Multiconsult

1:29:43

+46:22

15:44

DSQ

Jerome Soulard

Microchip

1:01:01

113 44 157 150 175

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

56:54

+0:00

14:35

2.

Erlend Wold

Trondheim Kommune

1:39:41

+42:47

25:33

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

55:35

+0:00

9:45

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

38:48

+0:00

9:56

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

44:46

+5:58

11:28

3.

Kurt Amundsen

Avinor

46:22

+7:34

11:53

4.

Kim Bjerkevoll

Powel

48:49

+10:01

12:31

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:09:10

+0:00

12:08

2.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:10:32

+1:22

12:22

3.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:11:01

+1:51

12:27

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Sveen

Statoil BIL Trondheim

1:09:16

+0:00

17:45

2.

Otto Wittner

UNInett

1:10:25

+1:09

18:03

3.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:20:48

+11:32

20:43

DSQ

Jan Hage

Eget

46:14

150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

46:17

+0:00

8:07

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

54:04

+7:47

9:29

3.

Sigurd Hafskjold

HF

59:02

+12:45

10:21

4.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:08:38

+22:21

12:02

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

42:12

+0:00

10:49

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

46:40

+4:28

11:57

3.

Bobo Nordahl

NGU

47:03

+4:51

12:03

4.

Geir Paulsen

Siemens

50:59

+8:47

13:04

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:00:48

+18:36

15:35

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:00:48

+18:36

15:35

7.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:00:49

+18:37

15:35

8.

Gudmund Eiksund

NTNU

1:03:30

+21:18

16:16

9.

Anders Ulvolden

NRK Bil

1:08:37

+26:25

17:35

57 60 64 55 97 121 151 139 113 152

10.

Tor Arne Haugen

DNB

1:10:03

+27:51

17:57

11.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:12:27

+30:15

18:34

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

54:52

+0:00

9:37

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

56:02

+1:10

9:49

3.

Reidar Selmer

Politiet

57:06

+2:14

10:01

4.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

1:00:46

+5:54

10:39

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

47:55

+0:00

12:17

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

50:03

+2:08

12:50

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

51:24

+0:00

9:01

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

51:33

+0:09

9:02

3.

Geir Arnesen

Eget

59:32

+8:08

10:26

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:04:50

+13:26

11:22

5.

Håkon Arnesen

St Olavs Hospital

1:06:17

+14:53

11:37

6.

Morten Husom

Powel

1:38:32

+47:08

17:17

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

1:15:07

113

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

55:28

+0:00

13:31

2.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:02:04

+6:36

15:08

3.

Helge Eriksen

Eget

1:02:28

+7:00

15:14

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:03:16

+7:48

15:25

5.

Morten Skoglund

NVE

1:04:57

+9:29

15:50

6.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:05:04

+9:36

15:52

7.

Olav Kvittem

Uninett

1:06:11

+10:43

16:08

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

44:52

+0:00

10:56

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:02

+5:10

12:12

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

59:15

+14:23

14:27

4.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

59:45

+14:53

14:34

5.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

59:48

+14:56

14:35

6.

Tor Gjermstad

Hemit

1:05:27

+20:35

15:57

7.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:08:28

+23:36

16:41

8.

John Sirum

Rambøll

1:14:35

+29:43

18:11

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:17:30

+32:38

18:54

10.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:28:34

+43:42

21:36

DSQ

Reidar Ottem

MTG

57:49

150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:18:33

+0:00

13:46

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:30:29

+11:56

15:52

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Holte

NTNU

51:27

+0:00

16:35

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:00:26

+8:59

19:29

3.

TORE HEIMDAL

EGET

1:09:21

+17:54

22:22

DSQ

Odd Arne Rye

Rambøll

54:02

44 157 150

Arrangør

Thore Sundsethvik

Stålsmith

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

52:59

+0:00

12:55

2.

Pål Skyberg

Evry

56:01

+3:02

13:39

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

59:29

+6:30

14:30

4.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:05:07

+12:08

15:52

5.

Torgeir Iversen

Evry

1:06:19

+13:20

16:10

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:07:22

+14:23

16:25

7.

Roar Stenset

St Olav

1:07:37

+14:38

16:29

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:08:59

+16:00

16:49

9.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:11:06

+18:07

17:20

Arrangør

Edgar Furuholt

Det Norske

1:13:51

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:29:31

+0:00

15:42

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:39:16

+9:45

17:24

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

1:33:49

155 121 113 44

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:46

+0:00

14:34

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:00:07

+0:21

14:39

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:01:26

+1:40

14:59

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:06:19

+6:33

16:10

5.

Hallstein Aalberg

Eget

1:09:39

+9:53

16:59

6.

Tore Brurok

Eget

1:11:42

+11:56

17:29

7.

Arne Sæterhaug

Eget

1:25:55

+26:09

20:57

Arrangør

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:12:30

Arrangør

Henry Sundsetvik

OTEK

Arrangør

Stig Arild Haugskott

Posten

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:11:34

+0:00

23:04

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

53:11

+0:00

17:09

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:07:21

+14:10

21:43

3.

Rolf Hellan

Eget

1:37:17

+44:06

31:22

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:03:23

+0:00

15:27

Arrangør

Jarle Nestvold

Rambøll

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Skoleelev

41:06

+0:00

13:15

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

50:35

+0:00

8:52

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

50:49

+0:14

8:54

3.

Marte Lien Johnsen

Student

1:09:49

+19:14

12:14

4.

Evelina Folkesson

OK Torfinn

1:22:54

+32:19

14:32


Sist oppdatert:

13 august 2017, 12:10:52

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

154

Antall startet:

154