Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14 - Moholt sprint 8. august 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

Skoleelev

12:27

+0:00

8:53

2.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

12:37

+0:10

9:00

3.

Johanna Korbelarova

Chech

20:57

+8:30

14:57

4.

Line Onsøyen

Melhus Kommune

21:32

+9:05

15:22

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorid Sunnset

Melhus Kommune

18:20

+0:00

7:38

2.

Mandana Amiri

Student

29:12

+10:52

12:10

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

21:17

+0:00

7:05

2.

Sigrid Grepstad

NTNU

25:24

+4:07

8:28

3.

Line Søreng

Statens vegvesen

30:16

+8:59

10:05

4.

Frid Ekseth

Skoleelev

43:17

+22:00

14:25

DSQ

Julie bjerke Kilaas

Strindheim skole

50:15

106

Arrangør

Sunniva Berg

Nordic

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Kongsvik

Eget

30:37

+0:00

8:16

2.

Anna Renolen

Skoleelev

33:25

+2:48

9:01

3.

Christy Ringrose

Eget

48:13

+17:36

13:01

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte P.H. Andresen

NTNU Bil

28:25

+0:00

9:28

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

27:53

+0:00

11:37

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

21:15

+0:00

7:05

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

22:20

+1:05

7:26

3.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

22:43

+1:28

7:34

4.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

23:43

+2:28

7:54

5.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

31:21

+10:06

10:27

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

23:04

+0:00

7:41

2.

Monika Haga

NTNU

24:40

+1:36

8:13

3.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

26:17

+3:13

8:45

4.

Mai Iren Almås

Leik, IL

27:02

+3:58

9:00

5.

Nina Reitan

Rise

29:03

+5:59

9:41

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova

29:22

+0:00

12:14

2.

Kristin Haugan

St Olavs Hospital

30:15

+0:53

12:36

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

21:20

+0:00

7:06

2.

Nina Beate Liabakk

NTNU

22:42

+1:22

7:34

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

22:54

+1:34

7:38

4.

Hilde Forbord

Big Bite

23:10

+1:50

7:43

5.

Lise Martinussen

Eget

28:23

+7:03

9:27

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

25:13

150

Avlest

Catherine King

Ireland

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Sofie Husby

NTNU

37:43

+0:00

15:42

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

25:12

+0:00

8:24

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:00

+0:48

8:40

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

26:22

+1:10

8:47

4.

Aashild S. Langseth

NSDTF

26:25

+1:13

8:48

5.

Erika Bugten

Berg hansen

41:02

+15:50

13:40

DSQ

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

27:21

150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

27:02

+0:00

11:15

2.

Ingrid Venås

Statoil

32:57

+5:55

13:43

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

31:13

+0:00

10:24

2.

Trine Barstad

NTNU

34:24

+3:11

11:28

3.

Siri Drogset

NTNU

46:22

+15:09

15:27

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

32:11

+0:00

13:24

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

26:19

+0:00

8:46

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Renolen

Skoleelev

21:54

+0:00

7:18

2.

Philip Føyen

Student

23:01

+1:07

7:40

3.

Ivar Melby

Åf Engeneering

25:38

+3:44

8:32

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Student

17:52

+0:00

4:49

2.

RUAIRI LONG

Eget

20:07

+2:15

5:26

3.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

22:03

+4:11

5:57

4.

Jan Sochor

Chech

22:06

+4:14

5:58

5.

Halvor Lund

Sintef Energi

22:10

+4:18

5:59

6.

Erik Lien Johnsen

Powel

23:00

+5:08

6:12

7.

Erik Frøseth

Oracle

25:39

+7:47

6:55

8.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

26:16

+8:24

7:05

9.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

29:42

+11:50

8:01

10.

Anthony Bossard

Microchip

30:13

+12:21

8:10

11.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

33:38

+15:46

9:05

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Nyhus

Tine SA

24:59

+0:00

6:45

2.

Fredrik Widerøe

NTNUI

26:04

+1:05

7:02

3.

Truls Bjørklund

Microsoft

28:51

+3:52

7:47

4.

Christian Andresen

RESMAN

29:19

+4:20

7:55

5.

Christian Gutvik

NTNU

30:06

+5:07

8:08

6.

Marius Widerøe

NTNUI

31:13

+6:14

8:26

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

Eget

17:35

+0:00

5:51

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

22:48

+5:13

7:36

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

25:12

+7:37

8:24

4.

Terje Aunvik

Telenor

29:46

+12:11

9:55

Arrangør

Kurt Amundsen

Avinor

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

21:48

+0:00

5:53

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

24:23

+2:35

6:35

DSQ

Jon Olaf Olaussen

NTNU

31:49

113

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

18:08

+0:00

6:02

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

22:49

+4:41

7:36

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

22:59

+4:51

7:39

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Drøyvold

Tine

24:09

+0:00

6:31

2.

Truls Ryum

NTNU

24:57

+0:48

6:44

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

19:33

+0:00

6:31

2.

Håkon Tjelmeland

NTNU

22:19

+2:46

7:26

3.

Arild Heggeset

Multiconsult

22:41

+3:08

7:33

4.

Rune Viken

Gintel

23:18

+3:45

7:46

5.

Jon Vindal

Consto as

23:32

+3:59

7:50

6.

Bjørn Munch

Oracle

23:47

+4:14

7:55

7.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

25:27

+5:54

8:29

8.

Geir Willumsen

A C Møller

27:54

+8:21

9:18

DSQ

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

20:05

57

DSQ

Erling Bye

BDO AS

21:46

38

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

22:34

+0:00

6:05

2.

Håvard Lorange

Siemens

22:52

+0:18

6:10

3.

Stein Ivar Foss

SIT

23:51

+1:17

6:26

4.

Terje Berg

Statkraft

26:34

+4:00

7:10

5.

Mike Long

NTNU

28:02

+5:28

7:34

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

28:59

+6:25

7:50

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

21:09

+0:00

7:03

2.

Tor Hammer

Bn Bank

22:18

+1:09

7:26

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

22:39

+1:30

7:33

4.

John Lerli

Trønderbladet

23:48

+2:39

7:56

5.

Erik Horghagen

BDO AS

24:59

+3:50

8:19

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

26:28

+5:19

8:49

7.

Petter Mikalsen

Telenor

27:15

+6:06

9:05

8.

Frode Stølan

Telenor

28:19

+7:10

9:26

9.

Tore Fornes

Eget

28:27

+7:18

9:29

10.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

29:23

+8:14

9:47

11.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

29:43

+8:34

9:54

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

25:22

58 57 51

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

21:41

+0:00

5:51

2.

Dag Stenersen

Sintef

25:29

+3:48

6:53

3.

Bernt Rognes

Powel

26:44

+5:03

7:13

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

29:55

+8:14

8:05

5.

Håvard Eidnes

Uninett

32:09

+10:28

8:41

Arrangør

Olve Mogstad

Statnett

28:55

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

21:56

+0:00

7:18

2.

Terje Kanstad

NTNU

22:01

+0:05

7:20

3.

Tore Heggem

HiNT

26:07

+4:11

8:42

4.

Rolf Bye

Trondheim kommune

32:02

+10:06

10:40

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

36:05

+14:09

12:01

DSQ

Helge Eriksen

Eget

22:33

58

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

25:52

+0:00

6:59

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

26:22

+0:30

7:07

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

20:11

+0:00

8:24

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

24:22

+0:00

8:07

2.

Steinar Aasvang

Siemens

24:41

+0:19

8:13

3.

Terje Hansen

Politiet

24:42

+0:20

8:14

4.

John Sirum

Rambøll

24:58

+0:36

8:19

5.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

25:26

+1:04

8:28

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

25:29

+1:07

8:29

7.

Reidar Ottem

MTG

28:22

+4:00

9:27

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

39:19

+0:00

10:37

2.

Stein Øvstedal

NTNU

39:28

+0:09

10:40

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore HEIMDAL

EGET

32:14

+0:00

13:25

2.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

35:48

+3:34

14:55

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

25:24

+0:00

8:28

2.

Frode Stensrud

Eget

26:20

+0:56

8:46

3.

Edgar Furuholt

Det Norske

27:08

+1:44

9:02

4.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

27:36

+2:12

9:12

5.

Halvor Flatberg

NTNU

28:44

+3:20

9:34

6.

Leif Røhjell

Siemens

29:04

+3:40

9:41

DSQ

Torgeir Iversen

Evry

29:24

150

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

32:32

31

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

32:55

+0:00

8:53

2.

Roar Forbord

Terratec

34:35

+1:40

9:20

3.

Torleif Stephansen

Evry

37:23

+4:28

10:06

4.

Magnus Landstad

NTNU

40:30

+7:35

10:56

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

22:52

+0:00

7:37

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

32:50

+9:58

10:56

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

33:15

+10:23

11:05

4.

Eigil Sørli

Q-Free

35:43

+12:51

11:54

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

38:11

+15:19

12:43

6.

Finn Bjørgum

Eget

40:03

+17:11

13:21

DSQ

Leif Engen

SiT BIL

21:25

58 57 51

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB

23:54

57

DSQ

Tore Brurok

Eget

30:31

39

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

45:12

+0:00

12:12

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

28:51

+0:00

12:01

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

31:08

+2:17

12:58

3.

Rolf Hellan

Eget

34:37

+5:46

14:25

4.

Kåre Aflekt

NTNU

50:16

+21:25

20:56

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

32:54

+0:00

10:58

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

42:08

+9:14

14:02

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Steigedal

Skoleelev

22:48

+0:00

9:30

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Gjest

18:24

+0:00

6:08

2.

Erlend Aune

Skoleelev

21:18

+2:54

7:06

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

16:52

+0:00

5:37

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Østhagen

Gjest

19:34

+0:00

5:17

2.

Marte Lien Johnsen

Student

22:42

+3:08

6:08


Sist oppdatert:

22 oktober 2017, 11:36:28

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

173

Antall startet:

173