Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P19 Ekerud 15. august 2017

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:26:41

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:08:41

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:06:47

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:25:16

+18:29

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:36:58

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:22:09

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:14:41

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:30:49

+16:08

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Oslo Kommune BIL

44:29

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:01:27

+16:58

3.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:37:31

+53:02

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

43:33

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:37

+0:04

3.

Øystein Kildahl

AHS

53:53

+10:20

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:42

+12:09

5.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:12:28

+28:55

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:41:49

+58:16

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

45:53

+0:00

2.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

46:51

+0:58

3.

Tore Sannes

Geodata

48:20

+2:27

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:04

+3:11

5.

Hallvard Fjær

Lillomarka O-lag

49:54

+4:01

6.

Martin Granli

SIemens

51:54

+6:01

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

52:13

+6:20

8.

Paal W Hanssen

BDO

59:11

+13:18

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:07:35

+21:42

10.

Claus Fritzner

KoNGSBERG

1:09:29

+23:36

11.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:12:38

+26:45

12.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:27:25

+41:32

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

46:11

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:04:59

+18:48

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:26:23

+40:12

DSQ

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:27:30

100

Arrang

Bjørn Rossow

Thales

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:02

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:08

+11:06

3.

Mogens Monsen

PRIVAT

51:34

+12:32

4.

Per Nermo

COWI BIL

1:00:48

+21:46

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

FBI

49:49

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

50:42

+0:53

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

58:03

+8:14

4.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

1:06:49

+17:00

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:07:02

+17:13

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:07:20

+17:31

7.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

1:10:35

+20:46

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:12:28

+22:39

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

29:36

36 37 40 41 42 100

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:14:50

+0:00

2.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:19:09

+4:19

3.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:20:10

+5:20

4.

Arne Øfsthus

Fugro

1:25:14

+10:24

5.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:30:13

+15:23

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:33:48

+18:58

7.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

2:30:55

+1:16:05

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:18:13

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:30:17

+12:04

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:37:52

+19:39

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Bugge

PRIVAT

33:43

+0:00

2.

Paul Grenager

Thales BIL

47:51

+14:08

100

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:06:04

+0:00

DSQ

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

43 33 34 36 37 40 41 42 100

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:17:49

+0:00

2.

Jarle Nilsen

SIemens

1:25:58

+8:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2017, 11:53:41

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66