Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 15, Henriksåsen 15. august 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sørensen

TrønderEnergi

34:31

+0:00

16:26

2.

Dirk Nolte

SINTEF Energi

34:56

+0:25

16:38

3.

Bjørn Pedersen

Nordic Semi Conductor

35:29

+0:58

16:53

4.

Ellen Fladhagen

Eget

41:43

+7:12

19:51

5.

Per Jonny Nutudal

Linjebygg

42:05

+7:34

20:02

6.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

46:13

+11:42

22:00

7.

Rikke Stoud Platou

NTE

49:09

+14:38

23:24

8.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:10:16

+35:45

33:27

9.

Ingrid Longva

Skoleelev

1:18:09

+43:38

37:12

DSQ

Boris Ledergerber

Gjest

32:19

150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Østhagen

Eget

33:23

+0:00

11:55

2.

Ella Kongsvik

Eget

49:40

+16:17

17:44

3.

Julie bjerke Kilaas

Strindheim skole

1:08:41

+35:18

24:31

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

36:06

+0:00

8:01

2.

Marketa Tesarova

ZBM

44:40

+8:34

9:55

3.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

50:41

+14:35

11:15

4.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

54:04

+17:58

12:00

5.

Eva Tesarova

Microsoft

56:19

+20:13

12:30

6.

Ane Bjørgum

Skoleelev

59:39

+23:33

13:15

7.

Margrete Langåker

Sweco

1:00:43

+24:37

13:29

8.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:03:06

+27:00

14:01

9.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:03:21

+27:15

14:04

10.

Nicole Baeten

NGU

1:06:39

+30:33

14:48

11.

Marie Bredal

NGU

1:22:28

+46:22

18:19

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Haverstad

Skoleelev

52:29

+0:00

8:36

2.

Marte Lien Johnsen

Student

1:20:23

+27:54

13:10

3.

Sunniva Storrønning

Eget

1:34:23

+41:54

15:28

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Palmer

Klæbu kommune

51:58

+0:00

11:32

2.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

52:24

+0:26

11:38

3.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

52:26

+0:28

11:39

4.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:21:21

+29:23

18:04

5.

Janne Fossum Malmring

St Olavs Hospital

1:24:32

+32:34

18:47

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:04:24

+0:00

10:33

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

42:30

+0:00

15:10

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

50:15

+0:00

11:10

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

56:13

+5:58

12:29

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:07:27

+17:12

14:59

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

53:13

+0:00

19:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

47:13

+0:00

10:29

2.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

55:53

+8:40

12:25

3.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:06:56

+19:43

14:52

4.

Marit Melhuus

Xylem

1:31:53

+44:40

20:25

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

42:14

+0:00

15:05

2.

Jitka Tesarova

ZBM

1:03:45

+21:31

22:46

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO

52:04

+0:00

11:34

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

53:05

+1:01

11:47

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

54:39

+2:35

12:08

4.

Hilde Forbord

Big Bite

55:16

+3:12

12:16

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:09:45

+17:41

15:30

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:11:49

+19:45

15:57

7.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:11:52

+19:48

15:58

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:02:11

+0:00

10:11

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Hoff

Gjest

41:23

+0:00

14:46

2.

Vigdis Heimly

NTNU

45:12

+3:49

16:08

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

48:20

+0:00

10:44

2.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:00:30

+12:10

13:26

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:01:18

+12:58

13:37

4.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:08:51

+20:31

15:18

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:13:58

+25:38

16:26

6.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:36:18

+47:58

21:24

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Venås

Statoil

59:17

+0:00

21:10

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:07:44

+8:27

24:11

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

58:41

+0:00

13:02

2.

Catherina Davies

NTNU

1:05:33

+6:52

14:34

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:08:25

+9:44

15:12

4.

Trine Barstad

NTNU

1:11:50

+13:09

15:57

5.

Eli Ringdalen

Sintef

1:22:55

+24:14

18:25

6.

Siri Drogset

NTNU

1:29:22

+30:41

19:51

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

55:41

+0:00

19:53

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

56:08

+0:00

20:02

2.

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:30:59

+34:51

32:29

3.

Kirsti Haarberg

Eget

1:31:22

+35:14

32:37

Arrangør

Kirsten Repvik

Eget

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:10:21

+0:00

15:38

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

48:41

+0:00

17:23

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gerd Sæternes

Trondheim kommune

1:38:22

38 51 114 146 64 150

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Frøseth

Oracle

1:08:42

+0:00

24:32

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Lodgaard

Gjest

49:04

+0:00

11:24

2.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

51:32

+2:28

11:59

3.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:08:37

+19:33

15:57

4.

Even Bye

Byåsen IL

1:11:52

+22:48

16:42

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

41:06

+0:00

6:44

2.

Lars Owren

NTNUI

45:25

+4:19

7:26

3.

Mattis Holt

Student

46:22

+5:16

7:36

4.

Øyvind Wiggen

Student

52:13

+11:07

8:33

5.

Anders Einum

St Olavs Hospital

54:35

+13:29

8:56

6.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

55:06

+14:00

9:01

7.

RUAIRI LONG

Eget

59:53

+18:47

9:49

8.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:03:15

+22:09

10:22

9.

Petter Norgren

NTNU

1:10:34

+29:28

11:34

10.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:12:04

+30:58

11:48

11.

Magnus Holm Nygaard

Statnett

1:16:37

+35:31

12:33

12.

Anthony Bossard

Microchip

1:26:48

+45:42

14:13

13.

Tore Jensås

Multiconsult

1:27:02

+45:56

14:16

14.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:37:19

+56:13

15:57

DSQ

Morten Andreas Nome

NTNU

45:26

47 45 139 146 147 150 175

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Langdal

Contiga AS

39:46

+0:00

9:14

2.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

50:59

+11:13

11:51

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

55:38

+15:52

12:56

4.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

56:27

+16:41

13:07

5.

Rune Müller

NorConsult BIL

1:03:50

+24:04

14:50

DSQ

Erlend Wold

Trondheim Kommune

1:11:43

55 45 146 114 100 157 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

42:58

+0:00

7:02

2.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

54:31

+11:33

8:56

3.

Jonas Waefler

Powel

1:00:32

+17:34

9:55

4.

Fredrik Widerøe

NTNUI

1:04:24

+21:26

10:33

5.

Marius Widerøe

NTNUI

1:20:56

+37:58

13:16

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:25:04

+42:06

13:56

7.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:40:59

+58:01

16:33

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

47:46

+0:00

11:06

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

54:25

+6:39

12:39

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

58:24

+10:38

13:34

4.

Geir Hanssen

Saplow

1:00:34

+12:48

14:05

5.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:02:14

+14:28

14:28

6.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:03:08

+15:22

14:40

7.

Jørn Brørs

Pwc

1:22:25

+34:39

19:10

8.

Terje Aunvik

Telenor

1:35:33

+47:47

22:13

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

50:11

+0:00

8:13

2.

Skjalg Stordal

Eget

1:03:35

+13:24

10:25

3.

Eivind Lona

Eget

1:09:56

+19:45

11:27

4.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:14:18

+24:07

12:10

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:14:49

+24:38

12:15

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

45:43

+0:00

10:37

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

46:25

+0:42

10:47

3.

Trond Sletner

Telenor

46:28

+0:45

10:48

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

49:30

+3:47

11:30

5.

Jørgen Longva

Fundator

49:36

+3:53

11:32

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

58:55

+13:12

13:42

7.

Bjarne Valås

Trondheim Kommune

59:38

+13:55

13:52

8.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:02:08

+16:25

14:26

9.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:18:01

+32:18

18:08

DSQ

Frode Sandøy

Powel

57:16

114

DSQ

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

2:03:38

100 157 150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

55:36

+0:00

9:06

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:01:10

+5:34

10:01

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:04:40

+9:04

10:36

4.

Trond Benum

Schlumberger

1:07:54

+12:18

11:07

5.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:16:18

+20:42

12:30

6.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:21:16

+25:40

13:19

6.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:21:16

+25:40

13:19

8.

Jardar Lohne

Sleipner

1:27:38

+32:02

14:21

9.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:36:14

+40:38

15:46

DSQ

Øystein Husby

Statnett

1:05:40

150

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

42:01

+0:00

9:46

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

42:58

+0:57

9:59

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

43:45

+1:44

10:10

4.

Tom Jacobsen

Semikon

45:20

+3:19

10:32

5.

Geir Paulsen

Siemens

46:48

+4:47

10:53

6.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

50:58

+8:57

11:51

7.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

55:53

+13:52

12:59

8.

Arild Heggeset

Multiconsult

56:21

+14:20

13:06

9.

Erling Bye

BDO AS

57:35

+15:34

13:23

10.

Bobo Nordahl

NGU

1:03:52

+21:51

14:51

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:04:51

+22:50

15:04

12.

Bjørn Munch

Oracle

1:08:03

+26:02

15:49

13.

Mike Long

NTNU

1:10:02

+28:01

16:17

14.

Anders Ulvolden

NRK Bil

1:15:46

+33:45

17:37

15.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:17:16

+35:15

17:58

DSQ

Geir Willumsen

A C Møller

8:32

39 55 45 146 114 100 157 150 175

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

46:24

+0:00

7:36

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

58:04

+11:40

9:31

3.

Håvard Lorange

Siemens

1:01:02

+14:38

10:00

4.

Reidar Selmer

Politiet

1:01:23

+14:59

10:03

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:48

+20:24

10:57

6.

Erlend Nervik

UNICON

1:07:29

+21:05

11:03

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:08:08

+21:44

11:10

8.

Terje Berg

Statkraft

1:09:22

+22:58

11:22

9.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:09:44

+23:20

11:25

10.

Stig Forbord

Optoplan

1:12:53

+26:29

11:56

11.

Stein Ivar Foss

SIT

1:13:23

+26:59

12:01

12.

Harald Storrønning

ATB

1:18:23

+31:59

12:50

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

54:52

+0:00

12:45

2.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

57:18

+2:26

13:19

3.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

59:35

+4:43

13:51

4.

Erik Horghagen

BDO AS

1:00:15

+5:23

14:00

5.

Tore Fornes

Eget

1:02:21

+7:29

14:30

6.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:03:07

+8:15

14:40

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:10:43

+15:51

16:26

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:12:33

+17:41

16:52

9.

Petter Mikalsen

Telenor

1:13:04

+18:12

16:59

10.

Knu Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

1:14:20

+19:28

17:17

11.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:20:06

+25:14

18:37

12.

Frode Stølan

Telenor

1:35:33

+40:41

22:13

13.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:37:11

+42:19

22:36

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:15:43

146

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

55:02

+0:00

9:01

2.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

57:21

+2:19

9:24

3.

Bernt Rognes

Powel

1:00:11

+5:09

9:51

4.

Geir Arnesen

Eget

1:04:27

+9:25

10:33

5.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:05:54

+10:52

10:48

6.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

1:06:16

+11:14

10:51

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:13:17

+18:15

12:00

8.

Dag Stenersen

Sintef

1:13:58

+18:56

12:07

9.

Olve Mogstad

Statnett

1:20:16

+25:14

13:09

10.

Håvard Eidnes

Uninett

1:46:53

+51:51

17:31

DSQ

Lasse Natvig

NTNU

21:34

31 35 36 47 45 139 146 147 151 100 152 150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

50:38

+0:00

11:15

2.

Tore Heggem

HiNT

55:46

+5:08

12:23

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

55:53

+5:15

12:25

4.

Helge Eriksen

Eget

56:09

+5:31

12:28

5.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

57:57

+7:19

12:52

6.

Even Hofstad

DnB Sport

58:15

+7:37

12:56

7.

Øystein Jæger

NGU

58:27

+7:49

12:59

8.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:00:00

+9:22

13:20

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:11:46

+21:08

15:56

10.

Olav Kvittem

Uninett

1:12:26

+21:48

16:05

11.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:19:02

+28:24

17:33

12.

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

1:35:45

+45:07

21:16

DSQ

Karl Bjørnar Olsen

Eget

45:50

44 45 146 51 157 150

DSQ

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:18:38

150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNU

1:06:08

+0:00

10:50

2.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:10:16

+4:08

11:31

3.

Stein Erik Aagård

NIna

1:35:42

+29:34

15:41

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:11:59

+0:00

25:42

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

42:18

+0:00

9:24

2.

Steinar Aasvang

Siemens

52:31

+10:13

11:40

3.

Knut Lillealtern

Eget

54:32

+12:14

12:07

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

54:45

+12:27

12:10

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

55:32

+13:14

12:20

6.

Tor Gjermstad

Hemit

58:38

+16:20

13:01

7.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:00:34

+18:16

13:27

8.

John Sirum

Rambøll

1:06:11

+23:53

14:42

9.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:16:30

+34:12

17:00

10.

Rune M Holt

NTNU

1:25:03

+42:45

18:54

11.

Asbjørn Rønning

Eget

1:28:54

+46:36

19:45

12.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:37:59

+55:41

21:46

Arrangør

Bjørn Berger

Statoil

Arrangør

Reidar Ottem

MTG

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:19:41

+0:00

13:03

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:28:08

+8:27

14:26

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

43:34

+0:00

15:33

2.

Nils Holte

NTNU

48:22

+4:48

17:16

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

48:32

+4:58

17:20

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

51:57

+8:23

18:33

5.

Tore HEIMDAL

EGET

1:08:25

+24:51

24:26

6.

Olaf Eggen

Jernia

1:10:58

+27:24

25:20

7.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:11:44

+28:10

25:37

8.

Svein Olav Haug

Bravida

1:17:11

+33:37

27:33

DSQ

Torger Haarberg

Eget

58:36

114 146 64 97 150

Arrangør

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

57:41

+0:00

12:49

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

57:51

+0:10

12:51

3.

Pål Skyberg

Evry

1:04:31

+6:50

14:20

4.

Knut Skjesol

Statkraft

1:04:38

+6:57

14:21

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:05:58

+8:17

14:39

6.

Martin Melhuus

Veritas

1:09:18

+11:37

15:24

7.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:13:30

+15:49

16:20

8.

Torgeir Iversen

Evry

1:37:20

+39:39

21:37

DSQ

Frode Stensrud

Eget

1:00:36

45

DSQ

Roar Stenset

St Olav

1:03:35

44 45 51 157 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:10:07

+0:00

11:29

2.

Roar Forbord

Terratec

1:23:10

+13:03

13:38

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:24:22

+14:15

13:49

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

51:59

+0:00

11:33

2.

Gunnar Østerbø

DnB

55:19

+3:20

12:17

3.

Leif Engen

SiT BIL

1:00:00

+8:01

13:20

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:03:00

+11:01

14:00

5.

Per Løvås

Vegvesenet

1:05:10

+13:11

14:28

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:09:03

+17:04

15:20

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:09:41

+17:42

15:29

8.

Tore Brurok

Eget

1:21:57

+29:58

18:12

9.

Hallstein Aalberg

Eget

1:29:56

+37:57

19:59

10.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:31:56

+39:57

20:25

11.

Finn Bjørgum

Eget

1:48:04

+56:05

24:00

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:45:55

+0:00

17:21

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

45:58

+0:00

16:25

2.

Edmund Olsen

NTNU

56:56

+10:58

20:20

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:05:22

+19:24

23:20

4.

Rolf Hellan

Eget

1:33:08

+47:10

33:15

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:13:32

+0:00

16:20

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:14:33

+1:01

16:34

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:34

+0:00

23:03

DSQ

Thor Meland

Statoil

33:10

64 97 150 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:28:07

+0:00

19:34

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Haug

Freidig

1:03:31

+0:00

14:06

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Østhagen

Gjest

46:56

+0:00

7:41

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

48:57

+2:01

8:01


Sist oppdatert:

18 september 2017, 18:43:01

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

278

Antall startet:

278