Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2017OG karusellen langkonkurranse 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 4 16. august 2017

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andren

IL Leik

40:45

+0:00

7:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

45:30

+4:45

7:49

3.

Audun Bakk

Melhus IL

46:24

+5:39

7:58

4.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

47:47

+7:02

8:12

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

53:56

+13:11

9:16

6.

Sivert Røstum Bellingmo

OL Gaula

56:37

+15:52

9:43

7.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

59:49

+19:04

10:16

8.

Jon Røstum

OL Gaula

1:00:31

+19:46

10:23

9.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

1:02:07

+21:22

10:40

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

IL Leik

43:45

+0:00

10:37

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

47:06

+3:21

11:25

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

49:49

+6:04

12:05

4.

Erik Foss

IL Leik

51:24

+7:39

12:28

5.

Jan Hage

IL Leik

1:03:25

+19:40

15:23

6.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:06:36

+22:51

16:09

7.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:15:17

+31:32

18:16

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

37:36

+0:00

11:56

2.

Tone Almås

IL Leik

40:04

+2:28

12:43

3.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

44:26

+6:50

14:06

4.

Ørjan Sæter

Melhus IL

46:26

+8:50

14:44

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

47:16

+9:40

15:00

6.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

49:49

+12:13

15:48

7.

Ole Blækkan

IL Leik

52:36

+15:00

16:41

8.

Ole Jonny Eid

IL Leik

55:25

+17:49

17:35

9.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

55:28

+17:52

17:36

10.

Kristin Sølberg

IL Leik

55:50

+18:14

17:43

11.

John Lerli

Melhus IL

56:49

+19:13

18:02

12.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:26:29

+48:53

27:27

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

27:38

163 40 162 165 48 160

DSQ

Espen Karlsen

Melhus IL

1:39:58

48 160

DSQ

Eirik Skurdal

Melhus IL

1:45:59

41 156 48 160

DSQ

Martin Aune Johansen

Melhus IL

1:54:22

48 160

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

29:57

+0:00

14:07

2.

Trine Sunnset

Melhus IL

35:52

+5:55

16:55

3.

Ola Grendal

Orkanger IF

36:19

+6:22

17:07

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

36:23

+6:26

17:09

5.

Elfrid By

Orkanger IF

36:27

+6:30

17:11

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

38:23

+8:26

18:06

7.

Mette Moa

Orkanger IF

39:02

+9:05

18:24

8.

Arne Gaustad

Børsa IL

39:32

+9:35

18:38

9.

Heidi Flå

Orkanger IF

40:53

+10:56

19:17

10.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

42:48

+12:51

20:11

11.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

43:41

+13:44

20:36

12.

Inger H. Bakken

IL Leik

47:59

+18:02

22:38

13.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

49:21

+19:24

23:16

14.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

56:18

+26:21

26:33

15.

Kjell Sølberg

IL Leik

3:00:00

+2:30:03

1:24:54

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Næve

IL Leik

24:24

+0:00

12:54

2.

Ola Neraune

Orkanger IF

29:50

+5:26

15:47

3.

Åse Høgsteggen

IL Leik

38:55

+14:31

20:35

4.

Arne Grønset

Orkanger IF

41:00

+16:36

21:41

5.

Oddveig Lien

Orkanger IF

1:01:04

+36:40

32:18

6.

Simen Grønning

Melhus IL

1:09:40

+45:16

36:51

7.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

1:18:05

+53:41

41:18

8.

Erlend Schrøder

Melhus IL

1:18:23

+53:59

41:28

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

1:00:03

162 249

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

22:43

16:20

Erik Bakk

Melhus IL

20:30

14:44

Håkon Hoøen

Melhus IL

21:01

15:07

Ingrid Grønning

Melhus IL

36:22

26:09

Sigurd Rønning

Melhus IL

16:48

12:05

Johannes Lerli

Melhus IL

15:24

11:04

Martin Næve

IL Leik

27:54

20:04

Jenny Rønning

Melhus IL

23:59

17:15

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

31:14

22:28

Leah Gylland

Melhus IL

1:01:11

44:01

Ingrid Farstad

Melhus IL

1:01:22

44:08

Klasse: Rød Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:04:50

+0:00

15:44

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Stubsjøen

IL Leik

34:37

+0:00

16:19

2.

Henriette Bakken

IL Leik

48:01

+13:24

22:38

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Olav Næve

IL Leik

24:29

+0:00

12:57

2.

Kristin Lerli

Melhus IL

37:59

+13:30

20:05

3.

Margrete Farstad

Melhus IL

53:10

+28:41

28:07

4.

Kari Lillebråten

Melhus IL

1:09:41

+45:12

36:52

Klasse: Ny Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Geir Grønning

Melhus IL

36:19

26:07

Eivind Bakk

Melhus IL

1:01:15

44:03

DSQ

Mona Windseth

Melhus IL

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

42:31

+0:00

7:18

2.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

1:07:31

+25:00

11:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2017, 21:34:47

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79