Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P21 ÅM 22. august 2017

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

1:23:58

+0:00

16:16

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KoLl

1:17:55

+0:00

18:51

2.

Trine Marit Justad Raaen

KonGSBERG

1:25:57

+8:02

20:48

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

59:54

+0:00

18:46

100

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:16:03

+16:09

23:50

3.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

1:18:59

+19:05

24:45

4.

Aina Grymyr

PRIVAT

2:12:13

+1:12:19

41:26

100

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

58:28

+0:00

18:19

2.

Elle Melbye

Elle BIL

1:17:00

+18:32

24:08

3.

Eva Reistad

Thales BIL

1:38:45

+40:17

30:57

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:02:35

+0:00

19:37

2.

Anne Marit Færden

KoLBOTN &SKIMT

1:40:07

+37:32

31:23

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:41:20

+38:45

31:45

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:04:10

+0:00

20:06

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:28:31

+24:21

27:44

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:32:44

+28:34

29:04

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:23:02

+0:00

26:01

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

SNC-Lavalin

46:35

+0:00

9:01

2.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

50:37

+4:02

9:48

3.

Sindre Nordhagen

Bane NOR BIL

53:18

+6:43

10:19

4.

Truls Hestengen

PRIVAT

1:13:04

+26:29

14:09

5.

Andreas Stenstad

Oppsal Orientering

1:14:21

+27:46

14:24

6.

Vegard Arnesen

Flytoget

2:17:56

+1:31:21

26:43

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

TYRVING

50:23

+0:00

9:45

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker SK

51:13

+0:00

9:55

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

59:21

+8:08

11:30

3.

Lars Erik Gjein

FOssum IF

1:03:58

+12:45

12:23

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

50:02

+0:00

9:41

102

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

55:29

+5:27

10:45

3.

Guttorm L Egge

Kommunalbanken

1:01:48

+11:46

11:58

4.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:10:00

+19:58

13:33

5.

Idar Brekke

Ås

1:14:01

+23:59

14:20

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:14:05

+24:03

14:21

7.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:19:07

+29:05

15:19

DSQ

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

47:15

+0:00

11:26

2.

Kjell Markset

KoLl

47:33

+0:18

11:30

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:02

+0:47

11:37

4.

Øystein Kihldahl

AHS

49:00

+1:45

11:51

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

53:13

+5:58

12:53

6.

Knut Anders Løken

FOssum IF

1:01:04

+13:49

14:47

7.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:04:24

+17:09

15:35

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:10:19

+23:04

17:01

9.

Lars Arnesen

Det Norske Oljeselskap

1:19:56

+32:41

19:21

DSQ

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:02:41

112

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

57:29

+0:00

13:55

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:03:05

+5:36

15:16

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

1:05:05

+7:36

15:45

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:09:12

+11:43

16:45

5.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:19:06

+21:37

19:09

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Abildsø Elektriske

1:21:55

+24:26

19:50

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

1:05:06

109 110 104

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

46:48

+0:00

14:40

2.

Tore Ringerike

DNB

50:20

+3:32

15:46

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

54:17

+7:29

17:01

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:04:50

+18:02

20:19

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:40:50

+54:02

31:36

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

KoLBOTN &SKIMT

47:40

+0:00

14:56

2.

Helge Revhaug

Ringerike

51:09

+3:29

16:02

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

51:43

+4:03

16:12

4.

John Thomas Petersen

NIttedal

53:05

+5:25

16:38

5.

Geir Trøan

TELENOR

54:45

+7:05

17:09

6.

Lars Evan Petterson

NVE

1:00:42

+13:02

19:01

7.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

1:01:06

+13:26

19:09

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:02:28

+14:48

19:34

9.

Fridulv Sagberg

FBI

1:11:01

+23:21

22:15

10.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratets IF

1:11:44

+24:04

22:29

11.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:16:41

+29:01

24:02

12.

Per Haugen

NEDERMAN

1:17:57

+30:17

24:26

13.

Trond Wettergreen

Andvord

1:18:12

+30:32

24:30

14.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:23:56

+36:16

26:18

DSQ

Hasse Bergstrøm

HB Consult

1:03:46

111

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

1:46:03

111

Brutt

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:13:31

108 112 104 105 111 106 107 100

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

54:00

+0:00

16:55

2.

Arne Reistad

Thales BIL

1:08:38

+14:38

21:30

3.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

1:08:56

+14:56

21:36

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:19:37

+25:37

24:57

5.

Annar Brustad

FOBIL

1:28:02

+34:02

27:35

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:31:45

+37:45

28:45

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:32:11

+38:11

28:53

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:32:59

+38:59

29:08

9.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:56:29

+1:02:29

36:30

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

2:11:40

+1:17:40

41:16

DSQ

Einar Hem

Lillomarka

1:00:46

111

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:19:52

+0:00

25:02

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:22:56

+3:04

25:59

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:33:12

+13:20

29:12

100

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:33:21

+13:29

29:15

5.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

1:42:41

+22:49

32:11

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:54:02

112 104 105 111 106 107

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Asak-Jensen

PRIVAT

1:35:10

+0:00

45:32

149

DSQ

Sissel Plejdrup

Oppsal Orientering

48:47

151

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:13:42

+0:00

23:06

2.

Rannveig Aas-Hansen

PRIVAT

1:23:13

+9:31

26:05

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:26:24

+12:42

27:05

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Praxair

1:04:31

+0:00

15:37

2.

Roar Bjordal

OPSAL

1:12:35

+8:04

17:34

3.

Bjørn Sverre Gulheim

KoLBOTN &SKIMT

1:38:58

+34:27

23:57

DSQ

Jarle Gullaksen

Kværner

10:42

112 109 110 104 111 107 100

DSQ

Jarle Nilsen

SIemens

29:23

109 110 104 111 107 100

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:31:39

+0:00

17:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2017, 19:59:09

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103