Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 16 - KM Ind. Saksvikvollen 22. august 2017

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Bagstevold

Sweco

46:10

+0:00

10:59

2.

Roisin Long

IRISH

56:29

+10:19

13:26

3.

Ane Bjørgum

Skoleelev

1:04:44

+18:34

15:24

4.

Eva Tesarova

Microsoft

1:28:11

+42:01

20:59

5.

Margrete Langåker

Sweco

2:14:34

+1:28:24

32:02

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

37:02

+0:00

8:49

2.

Karin Bernsmed

Sintef

56:53

+19:51

13:32

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:07:42

+30:40

16:07

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:11:08

+34:06

16:56

5.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:22:40

+45:38

19:40

6.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

1:40:51

+1:03:49

24:00

7.

Line Søreng

Statens vegvesen

1:53:08

+1:16:06

26:56

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

46:10

+0:00

10:59

2.

Tone Almås

Leik, IL

50:22

+4:12

11:59

3.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

55:59

+9:49

13:19

4.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

1:01:56

+15:46

14:44

5.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:12:29

+26:19

17:15

6.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:19:14

+33:04

18:51

7.

Nina Reitan

Rise

1:20:42

+34:32

19:12

8.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:24:30

+38:20

20:07

9.

Sylvi Gaut

Sweko

1:33:06

+46:56

22:10

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

30:29

+0:00

11:17

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

32:32

+2:03

12:02

3.

Ingrid Gjersvold

BDO

34:23

+3:54

12:44

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

35:01

+4:32

12:58

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

35:20

+4:51

13:05

6.

Hilde Forbord

Big Bite

35:55

+5:26

13:18

7.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

38:17

+7:48

14:10

8.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

39:08

+8:39

14:29

9.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

39:47

+9:18

14:44

10.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

39:50

+9:21

14:45

11.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

40:27

+9:58

14:58

12.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

41:37

+11:08

15:24

13.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

42:33

+12:04

15:45

14.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

42:39

+12:10

15:47

15.

Vigdis Heimly

NTNU

45:30

+15:01

16:51

16.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

48:44

+18:15

18:02

17.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:07:27

+36:58

24:58

DSQ

Turid Røsand

Eget

27:10

114 55 51 118 47 58 150

DSQ

Catherine King

Ireland

1:48:45

47

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

39:44

+0:00

14:42

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

41:31

+1:47

15:22

3.

Trine Barstad

NTNU

47:41

+7:57

17:39

4.

Siri Drogset

NTNU

48:26

+8:42

17:56

5.

Gro Rypdal

Bluegarden

50:51

+11:07

18:50

Arrangør

Wenche Melland

Evry

Arrangør

Anne Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

53:57

+0:00

19:58

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:10:57

+17:00

26:16

3.

Marit Bjørgum

Eget

1:44:08

+50:11

38:34

Klasse: D 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:36:44

+0:00

35:49

2.

Gerd Sæternes

Trondheim kommune

1:37:58

+1:14

36:17

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

47:13

+0:00

7:52

2.

Simen Aamodt

Comsol AS

49:35

+2:22

8:15

3.

Mattis Holt

Student

51:47

+4:34

8:37

4.

Sjur messel nafstad

Powel

56:31

+9:18

9:25

5.

Lars Owren

NTNUI

1:00:28

+13:15

10:04

6.

RUAIRI LONG

Eget

1:02:59

+15:46

10:29

7.

Are Lodgaard

Gjest

1:13:09

+25:56

12:11

8.

Zac Osh

Eget

1:23:42

+36:29

13:57

9.

Magnus Holm Nygaard

Statnett

1:28:39

+41:26

14:46

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

St Olavs Hospital

57:38

+0:00

9:36

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

1:03:16

+5:38

10:32

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:07:06

+9:28

11:11

4.

Lars Langdal

Contiga AS

1:08:25

+10:47

11:24

5.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

1:08:58

+11:20

11:29

6.

Jerome Soulard

Microchip

1:17:47

+20:09

12:57

7.

Fredrik Widerøe

NTNUI

1:19:46

+22:08

13:17

8.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:23:26

+25:48

13:54

9.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:26:14

+28:36

14:22

10.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:30:33

+32:55

15:05

11.

Petter Norgren

NTNU

1:35:55

+38:17

15:59

12.

Rune Müller

NorConsult BIL

1:36:22

+38:44

16:03

13.

Christian Andresen

SINTEF ENERGI

1:43:18

+45:40

17:13

14.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:59:39

+1:02:01

19:56

15.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

2:01:32

+1:03:54

20:15

DSQ

Anthony Bossard

Microchip

1:49:00

47 118

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

48:41

+0:00

8:06

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

53:05

+4:24

8:50

3.

Jon Røstum

Powel

1:00:37

+11:56

10:06

4.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:01:04

+12:23

10:10

5.

FredrikSandquist

Eget

1:02:23

+13:42

10:23

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:05:40

+16:59

10:56

7.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:07:02

+18:21

11:10

8.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:09:52

+21:11

11:38

9.

Robert Otterlei

Sweco

1:10:33

+21:52

11:45

10.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:14:34

+25:53

12:25

11.

Øystein Husby

Statnett

1:15:48

+27:07

12:38

12.

Frode Seland

NTNU

1:16:06

+27:25

12:41

13.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:22:15

+33:34

13:42

14.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:23:03

+34:22

13:50

15.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:25:15

+36:34

14:12

16.

Kurt Amundsen

Avinor

1:27:04

+38:23

14:30

17.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:37:34

+48:53

16:15

18.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:51:45

+1:03:04

18:37

19.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:56:49

+1:08:08

19:28

20.

Snorre Gangaune

Statkraft

2:00:19

+1:11:38

20:03

DSQ

Sigurd Bjørke

Skatteetaten

49:23

60 45 47 118 51 55 57

Arrangør

Anders Håkon Gaut

Evry

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lorange

Siemens

44:17

+0:00

10:03

2.

Bernt Rognes

Powel

45:52

+1:35

10:25

3.

Reidar Selmer

Politiet

46:29

+2:12

10:33

4.

Stig Forbord

Optoplan

47:49

+3:32

10:52

5.

John Svergja

Emma EDB

48:12

+3:55

10:57

6.

Geir Arnesen

Eget

48:41

+4:24

11:03

7.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

49:01

+4:44

11:08

8.

Øystein Wiggen

Lindorff

49:50

+5:33

11:19

8.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

49:50

+5:33

11:19

10.

Geir Paulsen

Siemens

52:51

+8:34

12:00

11.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

54:25

+10:08

12:22

12.

Geir Bakkhaug

Politiet

54:42

+10:25

12:25

13.

Håkon Tjelmeland

NTNU

54:47

+10:30

12:27

14.

PerEinar Pedersli

Statens vegvesen

57:30

+13:13

13:04

15.

John Lerli

Trønderbladet

58:11

+13:54

13:13

16.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

58:56

+14:39

13:23

17.

Håvard Eidnes

Uninett

59:14

+14:57

13:27

18.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:00:52

+16:35

13:49

19.

Olve Mogstad

Statnett

1:01:15

+16:58

13:55

20.

Arild Heggeset

Multiconsult

1:01:24

+17:07

13:57

21.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

1:01:52

+17:35

14:03

22.

Erlend Nervik

UNICON

1:02:17

+18:00

14:09

23.

Terje Midtbø

NTNU

1:02:41

+18:24

14:14

24.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:03:48

+19:31

14:29

25.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:04:26

+20:09

14:38

26.

Erik Horghagen

BDO AS

1:05:11

+20:54

14:48

27.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:06:03

+21:46

15:00

28.

Jon Vindal

Consto as

1:06:14

+21:57

15:03

29.

Knut Inge Fordal

Statoil BIL

1:07:00

+22:43

15:13

30.

Bobo Nordahl

NGU

1:07:21

+23:04

15:18

31.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:07:50

+23:33

15:24

32.

Tore Fornes

Eget

1:16:03

+31:46

17:17

33.

Bjørn Munch

Oracle

1:17:28

+33:11

17:36

34.

Tor Arne Haugen

DNB

1:18:34

+34:17

17:51

35.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:22:24

+38:07

18:43

36.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:23:39

+39:22

19:00

37.

Frode Stølan

Telenor

1:25:02

+40:45

19:19

38.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:25:38

+41:21

19:27

39.

Mike Long

NTNU

1:27:29

+43:12

19:52

40.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:38:19

+54:02

22:20

41.

Geir Willumsen

A C Møller

1:43:40

+59:23

23:33

Arrangør

Dag Stenersen

Sintef

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

54:14

+0:00

12:19

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

57:38

+3:24

13:05

3.

Klaus Livik

Powel

58:31

+4:17

13:17

4.

Steinar Aasvang

Siemens

59:40

+5:26

13:33

5.

Frank Bjarkø

NRK

1:00:18

+6:04

13:42

6.

Terje Kanstad

NTNU

1:00:46

+6:32

13:48

7.

Stein Erik Aagaard

NIna

1:01:19

+7:05

13:56

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:02:19

+8:05

14:09

9.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:02:27

+8:13

14:11

10.

Terje Hansen

Politiet

1:03:19

+9:05

14:23

11.

Morten Skoglund

NVE

1:04:17

+10:03

14:36

12.

Even Hofstad

DnB Sport

1:06:57

+12:43

15:12

13.

Øystein Jæger

NGU

1:07:22

+13:08

15:18

14.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:07:47

+13:33

15:24

15.

Helge Eriksen

Eget

1:08:07

+13:53

15:28

15.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:08:07

+13:53

15:28

17.

Tore Heggem

HiNT

1:09:12

+14:58

15:43

18.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:12:29

+18:15

16:28

19.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:12:45

+18:31

16:32

20.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:15:58

+21:44

17:15

21.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:16:20

+22:06

17:20

22.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:19:11

+24:57

17:59

23.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:19:53

+25:39

18:09

24.

Tor Gjermstad

Hemit

1:21:07

+26:53

18:26

25.

Olav Kvittem

Uninett

1:21:08

+26:54

18:26

26.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:22:46

+28:32

18:48

27.

John Sirum

Rambøll

1:23:13

+28:59

18:54

28.

Roar Sundby

NTNU

1:23:30

+29:16

18:58

29.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:26:00

+31:46

19:32

30.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:27:57

+33:43

19:59

31.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:31:38

+37:24

20:49

32.

Asbjørn Rønning

Eget

1:32:18

+38:04

20:58

33.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:40:08

+45:54

22:45

Arrangør

Ottar G Kristiansen

Evry

Arrangør

Svein Solvik

Evry

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

31:10

+0:00

11:32

2.

Torleif Stephansen

Evry

32:52

+1:42

12:10

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

34:22

+3:12

12:43

4.

Carl Martin Larsen

NTNU

35:15

+4:05

13:03

5.

Per Bjørgum

Politiet

35:45

+4:35

13:14

6.

Frode Stensrud

Eget

36:01

+4:51

13:20

7.

Leif Røhjell

Siemens

36:59

+5:49

13:41

8.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

37:56

+6:46

14:02

9.

Øistein Åsmul

Kommunen

38:39

+7:29

14:18

10.

Odd Musum

Rambøll

39:05

+7:55

14:28

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

39:30

+8:20

14:37

12.

Martin Melhuus

Veritas

39:54

+8:44

14:46

13.

Leif Engen

SiT BIL

40:27

+9:17

14:58

14.

Eigil Sørli

Q-Free

40:30

+9:20

14:59

15.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

40:42

+9:32

15:04

16.

Edgar Furuholt

Det Norske

40:56

+9:46

15:09

17.

Tore Kiste

Fylket

41:10

+10:00

15:14

18.

Magnus Landstad

NTNU

41:14

+10:04

15:16

19.

Roar Stenset

St Olav

41:36

+10:26

15:24

20.

Hallstein Aalberg

Eget

42:06

+10:56

15:35

21.

Egil Repvik

NETTseksjonering

45:14

+14:04

16:45

22.

Tore Brurok

Eget

45:46

+14:36

16:57

23.

Finn Faye Knudsen

NTNU

45:47

+14:37

16:57

24.

Nils Holte

NTNU

52:21

+21:11

19:23

25.

Robert Strøm

Eget

55:36

+24:26

20:35

26.

Finn Bjørgum

Eget

1:01:47

+30:37

22:52

27.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:09:05

+37:55

25:35

28.

Olaf Eggen

Jernia

1:22:59

+51:49

30:44

29.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:26:19

+55:09

31:58

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

45:09

+0:00

16:43

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

46:55

+1:46

17:22

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

56:48

+11:39

21:02

4.

Edmund Olsen

NTNU

1:05:09

+20:00

24:07

5.

Thor Meland

Statoil

1:26:57

+41:48

32:12

6.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:34:22

+49:13

34:57

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Haug

Skoleelev

32:52

+0:00

12:10

2.

Vera Melkild

Skoleelev

37:05

+4:13

13:44

3.

Erlend Aune

Skoleelev

59:41

+26:49

22:06

4.

Anne Hoff

Gjest

1:02:50

+29:58

23:16

5.

Harald Lauglo

NTNU

1:18:40

+45:48

29:08

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

113 114 55 51 118 47 58 150 175

DSQ

Ingrid Langdal

Sør Trøndelag fylkeskommune

20:12

55 51 118 47 58 150 175

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

56:14

+0:00

12:46

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

56:44

+0:30

12:53

3.

Ole Einar Brækken

NTNU

1:01:05

+4:51

13:52

4.

Truls Tharaldsen

Asplan Viak

1:01:05

+4:51

13:52

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:03:44

+7:30

14:29

6.

Bjarne Valås

Trondheim Kommune

1:07:50

+11:36

15:24

7.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:32:32

+36:18

21:01

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

58:43

+0:00

9:47

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

59:59

+1:16

9:59

3.

Harald Storrønning

ATB

1:15:30

+16:47

12:35

4.

BjørgGranly

SIemens

1:30:28

+31:45

15:04

5.

Terje Berg

Statkraft

1:34:52

+36:09

15:48

6.

Sunniva Storrønning

Eget

1:43:29

+44:46

17:14


Sist oppdatert:

23 august 2017, 09:34:38

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

233

Antall startet:

233