Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK Fossum 25. mai 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

38:43

+0:00

2.

Ellen Strøm Juliussen

Statnett BIL

39:07

+0:24

3.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

42:59

+4:16

4.

Marit Larssen

Statnett BIL

55:45

+17:02

5.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:01:14

+22:31

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådel Heilemann

Legeforeningen

40:03

+0:00

2.

Karine Fluge Ulleberg

Try

43:19

+3:16

3.

Susannah Malm

STATNETT

50:21

+10:18

4.

Ragnhild Amlie

Entra

1:01:09

+21:06

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

36:08

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:13:47

+37:39

DSQ

Hilde Berger

DnB NOR

57:17

153 100

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

34:31

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

57:26

+22:55

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Andersen

UBIL

43:30

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

43:42

+0:12

3.

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

1:08:28

+24:58

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

28:48

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

39:16

+10:28

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:50

+13:02

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

44:16

+15:28

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

37:12

+0:00

2.

Turid Bratland

Fossum

38:26

+1:14

3.

Anne Sjønnesen

Nittedal

41:56

+4:44

4.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

42:23

+5:11

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

44:44

+7:32

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

54:09

+16:57

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

57:59

+20:47

8.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:06:06

+28:54

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

39:36

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

42:26

+2:50

3.

Lilla Madsen

FBI

48:08

+8:32

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

54:18

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Rees

TNS Gallup

52:46

+0:00

2.

Håkon Njåstein

Tyrving, IL

56:12

+3:26

3.

Lars Skantze

Tyrving, IL

1:03:11

+10:25

4.

Anders Søndersrød

Voksen

1:05:11

+12:25

DSQ

Gunnar Fiskum

Tyrving, IL

34:03

90 102 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Olin

Itera

40:56

+0:00

2.

Ulf Brenna

DnB NOR

43:17

+2:21

3.

Christian Vogelsang

NIVA

43:21

+2:25

4.

Magne Omestad

Blom

44:02

+3:06

5.

Nils Petter Fremming

HeMING/NJÅRD

47:43

+6:47

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

48:13

+7:17

7.

Bjørn Mo Østgren

Statkraft

48:38

+7:42

8.

Øystein Håland

Kristiansand

48:50

+7:54

9.

Tor Ringstad

Tandberg

49:51

+8:55

10.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

50:02

+9:06

11.

Eskil Dahlen

Telenor

51:28

+10:32

12.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

52:25

+11:29

13.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

56:29

+15:33

14.

Håkon Jendal

CANDO

57:10

+16:14

15.

Petter Halvorsen

Geelmuyeden Kiese

58:27

+17:31

16.

Lasse Natvig

NTNUI

58:38

+17:42

17.

Bård Natvig

Universitetet

59:59

+19:03

18.

Martin Veastad

Thales

1:04:39

+23:43

19.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:07:11

+26:15

20.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:09:11

+28:15

21.

Lars Rønning

Western GECO

1:14:25

+33:29

22.

John Ravlo

ECOHZ

1:27:06

+46:10

23.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:30:49

+49:53

DSQ

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

46:46

90 102 100

DSQ

Harald Aas

PRIVAT

1:21:52

100

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

35:45

+0:00

2.

Terje Næss

Terramar

45:08

+9:23

3.

Bjørn Solhjem

Amesto

48:17

+12:32

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

50:02

+14:17

5.

Geir Hanesand

Thales

56:43

+20:58

6.

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:31:23

+55:38

DSQ

Iain Mcleod

FuGRO

1:19:05

114 102 100

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

38:57

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:39

+1:42

3.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

44:32

+5:35

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:33

+5:36

5.

Paal W Hanssen

BDO

47:31

+8:34

6.

Richard Blom

FBI

48:15

+9:18

7.

Pål Therkelsen

Privat

48:40

+9:43

8.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

49:58

+11:01

9.

Ola Nyhus

Yara

50:41

+11:44

10.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

51:35

+12:38

11.

Knut Erik Østengen

Thales

56:48

+17:51

DSQ

Per Kaarby

Bellit

22:52

114 102 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Andreassen

DNBNOR

36:50

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:40

+0:50

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

40:13

+3:23

4.

Stein Myhre

Privat

40:43

+3:53

5.

Reidar Kierulf

RKP

45:42

+8:52

6.

Bjørn Rossow

Thales

46:26

+9:36

7.

Arne Edvinsen

DNB NOR

52:33

+15:43

8.

Helge Stenseth

Thales

55:53

+19:03

9.

Per Nermo

COWI BIL

59:12

+22:22

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

33:49

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

34:34

+0:45

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

36:11

+2:22

4.

John Thomas Petersen

Nordea

37:55

+4:06

5.

Kjell Røkke

REINERTSEN

38:22

+4:33

6.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

39:12

+5:23

7.

Einar Skåre

BREVPOST

40:06

+6:17

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

43:14

+9:25

9.

Trond Wettergreen

Andvord

44:12

+10:23

10.

Knut G Karlsen

KGK Management

45:53

+12:04

11.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

46:24

+12:35

12.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:05

+13:16

13.

Bjørn Spjelkavik

FBI

47:41

+13:52

14.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:03:51

+30:02

DSQ

Ivar Opsahl

Planbygg

27:05

153 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

30:01

+0:00

2.

Einar Hem

Ahus BIL

30:11

+0:10

3.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

32:39

+2:38

4.

Torstein Østen

MAESTRO

33:22

+3:21

5.

Tor Ommundsen

Veritas

34:21

+4:20

6.

Sverre Farstadvoll

Petec

35:31

+5:30

7.

Tom Ibsen

UBIL

36:39

+6:38

8.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:37

+7:36

9.

Per Erik Sørensen

Nordea

37:43

+7:42

10.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

39:51

+9:50

11.

Karl A Langerød

Lovisenberg

43:10

+13:09

12.

Svein Bratli

AVINOR

44:54

+14:53

13.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

49:26

+19:25

DSQ

Svein Lie

Universitetet Oslo

13:48

111 100

OK

Knut Møgedal

Aker Solutions

26:51

Mangler siste post (150)

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

29:32

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

30:46

+1:14

3.

Svein Kvalheim

BT

30:54

+1:22

4.

Ronald Inglingstad

Nordea

32:29

+2:57

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

35:34

+6:02

6.

Annar Brustad

FOBIL

35:58

+6:26

7.

Arne Jordal

SAS

39:42

+10:10

8.

Tor Henriksen

HIO

42:48

+13:16

9.

Harald Birkeland

OUS

47:59

+18:27

10.

Ola Kjeldsen

NVE

48:21

+18:49

11.

Georg Gullaksen

Esso Sport

51:59

+22:27

12.

Per Meiland

DNB NOR

53:29

+23:57

13.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:06:06

+36:34

14.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:25:56

+56:24

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

31:51

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

33:45

+1:54

3.

Helge Kvaase

HIAK

36:13

+4:22

4.

Per Gjermo

Asker SK

36:54

+5:03

5.

Ingvald Sevaldson

Permakem

37:03

+5:12

6.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

41:53

+10:02

7.

Thor Olsen

Gabrielsen Olsen

41:55

+10:04

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

43:20

+11:29

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

44:17

+12:26

10.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

45:59

+14:08

11.

Svein Kildal

TELENOR

58:20

+26:29

12.

Svein Forthun

HIO

1:00:53

+29:02

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

18:25

111 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

38:53

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

43:39

+4:46

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

15:34

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Norderud

Tyrving, IL

32:29

+0:00

2.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

35:08

+2:39

3.

Kaare Solhjell

Privat

37:10

+4:41

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

44:08

+11:39

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

Heming

31:38

+0:00

2.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

34:55

+3:17

3.

Nils Henrik Jendal

Statnett BIL

35:49

+4:11

4.

Dag Langseth

RINGNES

38:07

+6:29

5.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

39:19

+7:41

6.

Torbjørn Urfjell

Geelmuyden Kiese BIL

45:55

+14:17

7.

Svein Tryti

AIBEL

46:01

+14:23

8.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

58:09

+26:31

DSQ

Knut Anders Løken

Fossum IF

34:52

Løp 4 km løype

DSQ

Håkon Høgetveit

Geelmuyden Kiese

55:00

153 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

58:10

+0:00

2.

Tomas Holmestad

Statoil BIL

1:00:03

+1:53

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL

52:03

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:16:02

+23:59


Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:08:33

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

169

Antall startet:

169