Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17 - KM Stafett Jervskogen 29. august 2017

Klasse: D < 135 år

1.

AI-AI 1

 

1:44:25

 

1

Tonje Bostad

27:02

1.

27:02

1.

2

Oddveig Hovdenak

43:12

1.

1:10:14

1.

3

Ingrid Grændsen

34:11

1.

1:44:25

1.

2.

NTNU BIL 1

 

1:23:41

 

1

Camilla Öhman

29:16

2.

29:16

2.

2

Maj-Lisbet Rønning

54:25

2.

1:23:41

2.

Klasse: D 135 - 179 år

1.

Trondheim kommune 1

 

1:30:58

 

1

Siw Sellæg

31:06

2.

31:06

2.

2

Gøril Eide

28:21

1.

59:27

1.

3

Mona Sæther

31:31

1.

1:30:58

1.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:48:48

 

1

Sigrid Melkild

30:50

1.

30:50

1.

2

Tone Kristin Smistad

42:21

4.

1:13:11

3.

3

Anne Melkild

35:37

2.

1:48:48

2.

3.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:50:49

 

1

Mette Resell Nolte

32:50

3.

32:50

3.

2

Vebjørg Ekseth

39:21

3.

1:12:11

2.

3

Bente Skorge

38:38

3.

1:50:49

3.

4.

Trondheim kommune 2

 

1:53:49

 

1

Grethe Liatun

37:26

4.

37:26

4.

2

Anne Betty Sødal

35:55

2.

1:13:21

4.

3

Ingrid Lien Johnsen

40:28

4.

1:53:49

4.

Klasse: D > 179 år

1.

NTNU BIL 1

 

2:16:22

 

1

Siri Drogset

45:45

1.

45:45

1.

2

Trine Barstad

51:45

1.

1:37:30

1.

3

Gunnhild Oftedal

38:52

1.

2:16:22

1.

2.

Jentutn 1

 

2:56:59

 

1

Reidun Fallan Smaavik

1:07:19

3.

1:07:19

3.

2

Anne Furuholt

1:10:29

2.

2:17:48

2.

3

Åse Rita Ellingsen

39:11

2.

2:56:59

2.

3.

Evry 1

 

1:06:09

 

1

Anne Sofie Gjermstad

1:06:09

2.

1:06:09

2.

Klasse: H < 135 år

1.

NTNUI 1

 

1:18:58

 

1

Simen Aamodt

25:01

1.

25:01

1.

2

Wolfgang Kampel

28:38

1.

53:39

1.

3

Sindre Deisz

25:19

2.

1:18:58

1.

2.

Powel 1

 

1:29:31

 

1

Sjur Nafstad

28:49

3.

28:49

3.

2

Bernt Rognes

35:53

2.

1:04:42

2.

3

Isak Bergset

24:49

1.

1:29:31

2.

3.

Team United Bakeries 1

 

1:44:34

 

1

Tore Berdal

26:42

2.

26:42

2.

2

John Kristian Dahl

41:18

4.

1:08:00

3.

3

Torleif Syrstad

36:34

4.

1:44:34

3.

4.

Fort og Gæli 1

 

2:02:07

 

1

Sverre Andreassen

42:19

5.

42:19

5.

2

Bård Sverre Solem

45:47

5.

1:28:06

5.

3

Gustav Ruø

34:01

3.

2:02:07

4.

5.

Oracle 1

 

2:24:40

 

1

Øystein Grøvlen

42:25

6.

42:25

6.

2

Erik Frøseth

36:20

3.

1:18:45

4.

3

Bjørn Munch

1:05:55

7.

2:24:40

5.

6.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

2:37:28

 

1

Torbjørn Andersen Ve

49:35

8.

49:35

8.

2

Oddgeir Rokseth

57:27

6.

1:47:02

6.

3

Jørn Foros

50:26

6.

2:37:28

6.

7.

Microsoft 1

 

3:05:14

 

1

Truls Bjørklund

46:17

7.

46:17

7.

2

Øystein Torbjørnsen

1:39:26

7.

2:25:43

7.

3

Ola Natvig

39:31

5.

3:05:14

7.

DSQ

Consto 1

 

2:16:07

 

1

Erik Grøtan Sundstrøm

32:38

4.

32:38

4.

2

Henrik Vågen

52:16

.

0:00

.

DSQ

3

Jon Vindal

51:13

.

0:00

.

Klasse: H 135 - 179 år

1.

NTNU 1

 

1:40:24

 

1

Jostein Mårdalen

31:26

2.

31:26

2.

2

Arild Clausen

34:22

1.

1:05:48

1.

3

Petter Andreas Bergh

34:36

1.

1:40:24

1.

2.

Sofademokratene 1

 

1:52:55

 

1

Arild Wærnes

35:26

3.

35:26

3.

2

Jan Erik Ledal

35:24

2.

1:10:50

2.

3

Geir Paulsen

42:05

5.

1:52:55

2.

3.

Powel 1

 

2:06:35

 

1

Jon Røstum

28:54

1.

28:54

1.

2

Klaus Livik

50:41

4.

1:19:35

3.

3

Jonas Waefler

47:00

6.

2:06:35

3.

4.

Adresseavisen 1

 

2:11:53

 

1

Rune Hjeldnes

44:54

8.

44:54

8.

2

Sigurd Bjørke

35:46

3.

1:20:40

4.

3

Stein Arne Sæther

51:13

7.

2:11:53

4.

5.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

2:15:28

 

1

Per Magne Gjersvold

44:53

7.

44:53

7.

2

Eirik Munkeby

52:13

6.

1:37:06

6.

3

Inge Nørstebø

38:22

3.

2:15:28

5.

6.

Sleipner 1

 

2:16:39

 

1

Ola Lædre

45:15

9.

45:15

9.

2

Jardar Lohne

51:54

5.

1:37:09

7.

3

Henning Lysaker

39:30

4.

2:16:39

6.

7.

Statkraft 1

 

2:31:58

 

1

Snorre Gangaune

54:01

12.

54:01

12.

2

Robert Von Hirsch

59:36

9.

1:53:37

9.

3

Terje Berg

38:21

2.

2:31:58

7.

8.

TrønderEnergi 1

 

2:34:52

 

1

Per Olav Johansen

48:20

11.

48:20

11.

2

Rune Krogh

52:56

7.

1:41:16

8.

3

Frode Vassenden

53:36

8.

2:34:52

8.

9.

Optoplan 2

 

3:10:19

 

1

Geir Hanssen

42:06

6.

42:06

6.

2

Kent Hjelmen

1:11:52

10.

1:53:58

10.

3

Erlend Rønnekleiv

1:16:21

9.

3:10:19

9.

DSQ

Powel 2

 

2:01:59

 

1

Morten Husom

45:36

10.

45:36

10.

2

Lars Thore Aarrestad

34:38

.

0:00

.

DSQ

3

Morten Belsvik

41:45

.

0:00

.

DSQ

DNB BIL 1

 

2:15:53

 

1

Øystein Wiggen

37:56

5.

37:56

5.

2

Tor Arne Haugen

47:13

.

0:00

.

DSQ

3

Even Hofstad

50:44

.

0:00

.

DSQ

Optoplan 1

 

2:43:18

 

1

Stig Forbord

36:37

4.

36:37

4.

2

Steinar Neegård

53:06

8.

1:29:43

5.

3

Hilde Nakstad

1:13:35

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H > 179 år

1.

HiNT 1

 

1:32:20

 

1

Håvard Eidnes

25:57

1.

25:57

1.

2

Olav Kvittem

35:11

4.

1:01:08

2.

3

Tore Heggem

31:12

3.

1:32:20

1.

2.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:34:17

 

1

Jon Arne Klemetsaune

31:17

6.

31:17

6.

2

Svein Hove

33:32

2.

1:04:49

4.

3

Øivind Rogndalen

29:28

1.

1:34:17

2.

3.

NGU 1

 

1:37:50

 

1

Bjørn Rindstad

26:11

2.

26:11

2.

2

Øystein Jæger

34:13

3.

1:00:24

1.

3

Bobo Nordahl

37:26

6.

1:37:50

3.

4.

Siemens 1

 

1:44:25

 

1

Leif Røhjell

32:35

8.

32:35

8.

2

Per Laksfors

37:42

8.

1:10:17

8.

3

Steinar Aasvang

34:08

4.

1:44:25

4.

5.

NTNU BIL 1

 

1:44:57

 

1

Magnus Landstad

35:51

10.

35:51

10.

2

Lasse Natvig

32:05

1.

1:07:56

7.

3

Roar Sundby

37:01

5.

1:44:57

5.

6.

Freidig beWinget Elg 1

 

1:45:01

 

1

Knut Lillealtern

29:10

4.

29:10

4.

2

Edgar Furuholt

36:33

7.

1:05:43

5.

3

Tor Gjermstad

39:18

8.

1:45:01

6.

7.

BRENVIN 1

 

1:47:47

 

1

Leidulv Vinje

26:13

3.

26:13

3.

2

Tore Brurok

39:46

9.

1:05:59

6.

3

Leif Engen

41:48

10.

1:47:47

7.

8.

Team TTT 1

 

1:53:50

 

1

Torleif Stephansen

32:16

7.

32:16

7.

2

Tore Kiste

43:14

11.

1:15:30

9.

3

Torgeir Iversen

38:20

7.

1:53:50

8.

9.

Eget 1

 

1:58:51

 

1

Nils Olav Vennevik

41:38

12.

41:38

12.

2

Øistein Åsmul

35:26

6.

1:17:04

10.

3

Frode Stensrud

41:47

9.

1:58:51

9.

10.

NTNU Old Stars 1

 

2:01:03

 

1

Nils Holte

48:39

13.

48:39

13.

2

Erik Lund

42:43

10.

1:31:22

12.

3

Terje Midtbø

29:41

2.

2:01:03

10.

11.

Terratec 1

 

2:01:13

 

1

Ole Lutro

29:13

5.

29:13

5.

2

Roar Forbord

35:25

5.

1:04:38

3.

3

Robert Strøm

56:35

12.

2:01:13

11.

12.

HeStAn 1

 

2:15:14

 

1

Anders Lauglo

32:58

9.

32:58

9.

2

Stig Haugskott

47:07

12.

1:20:05

11.

3

Henry Sundsetvik

55:09

11.

2:15:14

12.

DSQ

ROFRAS 1

 

2:36:31

 

1

Rolf Bye

37:11

11.

37:11

11.

2

Frode Knudsen

57:24

13.

1:34:35

13.

3

Asbjørn Rønning

1:01:56

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed lang

1.

Team Pez & Snapple 1

 

1:37:28

 

1

Jan Schmid

26:20

1.

26:20

1.

2

Marit Schmid

44:55

1.

1:11:15

1.

3

Jan Schmid

26:13

1.

1:37:28

1.

DSQ

Snødrakarna 1

 

1:24:15

 

1

Eva Svensson

.

0:00

.

DSQ

2

Ida Lindkvist

30:46

.

0:00

.

3

Astrid Øyre Slind

53:29

.

0:00

.

Klasse: Mixed kort

1.

Telenor BIL 1

 

1:55:02

 

1

Hilde Nestvold

36:51

2.

36:51

2.

2

Frode Stølan

38:31

1.

1:15:22

1.

3

Petter Mikalsen

39:40

2.

1:55:02

1.

2.

Jordskifteretten 1

 

2:32:39

 

1

Gunnar Børset

51:33

3.

51:33

3.

2

Viggo Finset

1:03:57

2.

1:55:30

2.

3

Oda Buhaug

37:09

1.

2:32:39

2.

3.

a.c.møller 1

 

35:13

 

1

Geir Willumsen

35:13

1.

35:13

1.

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Varmedal

Fylkeskommunen

52:23

+0:00

24:56

Klasse: Arrangører

Arrangør

Tor Lunde

Rambøll

Arrangør

 

0:00

 

Kyrre Auran

.

0:00

.

Arrangør

Christian Andresen

.

0:00

.

Arrangør

Trygve Reitan

.

0:00

.

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

.

0:00

.

Arrangør

Hilde Forbord

.

0:00

.

Arrangør

Kåre Eggereide

.

0:00

.

Arrangør

Sindre Johannesen

.

0:00

.

Arrangør

Eigil Sørli

.

0:00

.

Arrangør

Arild Skulbørstad

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

30 august 2017, 16:13:02

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147