Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik Klubbmesterskap 28. august 2017

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Bakkevold

Malvik IL

21:50

Kornelia Skumsvoll

Malvik IL

26:26

Einar Ingeberg Garshol

Malvik IL

23:18

Eirik Ingeberg Garahol

Malvik IL

25:25

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

9:22

Frida Skumsvoll

Malvik IL

17:43

Håkon Bakkevold

Malvik IL

17:51

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

18:08

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

11:48

Johan Oftedal

Malvik IL

9:23

Hedda Bakkevold

Malvik IL

17:58

Signe Skarsbakk

Malvik IL

14:30

Klasse: D-10C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Skumsvoll

Malvik IL

1:04:56

Hedda Bakkevold

Malvik IL

1:05:03

Klasse: D13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Røflo

Malvik IL

1:16:02

+0:00

Klasse: H-10C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lars Skarsbakk

Malvik IL

1:17:54

108

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Auran

Malvik IL

6:26

+0:00

2.

Ingrid Røflo

Malvik IL

8:31

+2:05

3.

Elise Ye Lunde

Malvik IL

8:33

+2:07

4.

Uregistrert

14:12

+7:46

5.

Sunniva Morgan

Malvik IL

18:18

+11:52

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Williams

Malvik IL

42:06

+0:00

2.

Tone Østgaard

Malvik IL

42:57

+0:51

110

3.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

43:08

+1:02

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

20:26

+0:00

2.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

39:15

+18:49

3.

Harry Brandsen

Malvik IL

47:17

+26:51

4.

Trond Taraldsen

Malvik IL

1:11:34

+51:08

5.

Magne Skarsbakk

Malvik IL

1:17:52

+57:26

108

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

55:09

+0:00

2.

Aslaug Rustad

Malvik IL

1:16:05

+20:56

3.

Tove Løberg

Malvik IL

1:20:52

+25:43

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Malvik IL

41:51

+0:00

2.

Christian Skumsvoll

Malvik IL

57:59

+16:08

3.

Eigil Sørli

Malvik IL

1:01:27

+19:36

4.

Tor Lunde

Malvik IL

1:03:07

+21:16

5.

Kåre Eggereide

Malvik IL

1:04:36

+22:45

6.

Knut Røflo

Malvik IL

1:16:21

+34:30

Arrangør

Paul Gjervan

Malvik IL

Arrangør

Torbjørn Lunde

Malvik IL

Klasse: H17A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

51:35

+0:00

2.

Trygve Reitan

Malvik IL

55:01

+3:26

3.

Arild Skulbørstad

Malvik IL

1:06:06

+14:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 august 2017, 07:18:32

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43