Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik Klubbmesterskap 28. august 2017

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Bakkevold

Malvik IL

21:50

korriger

Kornelia Skumsvoll

Malvik IL

26:26

korriger

Einar Ingeberg Garshol

Malvik IL

23:18

korriger

Eirik Ingeberg Garahol

Malvik IL

25:25

korriger

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

9:22

korriger

Frida Skumsvoll

Malvik IL

17:43

korriger

Håkon Bakkevold

Malvik IL

17:51

korriger

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

18:08

korriger

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

11:48

korriger

Johan Oftedal

Malvik IL

9:23

korriger

Hedda Bakkevold

Malvik IL

17:58

korriger

Signe Skarsbakk

Malvik IL

14:30

korriger

Klasse: D-10C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Skumsvoll

Malvik IL

1:04:56

korriger

Hedda Bakkevold

Malvik IL

1:05:03

korriger

Klasse: D13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Røflo

Malvik IL

1:16:02

+0:00

korriger

Klasse: H-10C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lars Skarsbakk

Malvik IL

1:17:54

korriger

108

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Auran

Malvik IL

6:26

+0:00

korriger

2.

Ingrid Røflo

Malvik IL

8:31

+2:05

korriger

3.

Elise Ye Lunde

Malvik IL

8:33

+2:07

korriger

4.

Uregistrert

14:12

+7:46

korriger

5.

Sunniva Morgan

Malvik IL

18:18

+11:52

korriger

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Williams

Malvik IL

42:06

+0:00

korriger

2.

Tone Østgaard

Malvik IL

42:57

+0:51

korriger

110

3.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

43:08

+1:02

korriger

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

20:26

+0:00

korriger

2.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

39:15

+18:49

korriger

3.

Harry Brandsen

Malvik IL

47:17

+26:51

korriger

4.

Trond Taraldsen

Malvik IL

1:11:34

+51:08

korriger

5.

Magne Skarsbakk

Malvik IL

1:17:52

+57:26

korriger

108

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

55:09

+0:00

korriger

2.

Aslaug Rustad

Malvik IL

1:16:05

+20:56

korriger

3.

Tove Løberg

Malvik IL

1:20:52

+25:43

korriger

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Malvik IL

41:51

+0:00

korriger

2.

Christian Skumsvoll

Malvik IL

57:59

+16:08

korriger

3.

Eigil Sørli

Malvik IL

1:01:27

+19:36

korriger

4.

Tor Lunde

Malvik IL

1:03:07

+21:16

korriger

5.

Kåre Eggereide

Malvik IL

1:04:36

+22:45

korriger

6.

Knut Røflo

Malvik IL

1:16:21

+34:30

korriger

Arrangør

Paul Gjervan

Malvik IL

korriger

Arrangør

Torbjørn Lunde

Malvik IL

korriger

Klasse: H17A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

51:35

+0:00

korriger

2.

Trygve Reitan

Malvik IL

55:01

+3:26

korriger

3.

Arild Skulbørstad

Malvik IL

1:06:06

+14:31

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 august 2017, 07:18:32

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43