Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 18, Saupstad 5. september 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Martin Hepsø

Skanska Aktiv

21:59

+0:00

10:59

2.

Anders Berge Mjølhus

Skoleelev

24:49

+2:50

12:24

3.

Daniel Thorstensen

Trollelg

25:05

+3:06

12:32

4.

Katharina Vanvik

Trollelg

25:47

+3:48

12:53

5.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

29:42

+7:43

14:51

6.

Ulrik Wallerand Ofte

Trollelg

29:56

+7:57

14:58

7.

Svein Muggerud

TQC

30:14

+8:15

15:07

8.

Astrid Marie Muggerud

TQC

30:16

+8:17

15:08

9.

Hanna B Sætran

Trollelg

32:31

+10:32

16:15

10.

Stina Gåsø

Trollelg

32:37

+10:38

16:18

11.

Ida S Fjøsne

Trollelg

32:38

+10:39

16:19

12.

Mia Stormo

Trollelg

32:51

+10:52

16:25

13.

Bjørn Pedersen

Nordic Semi Conductor

33:06

+11:07

16:33

14.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

42:02

+20:03

21:01

15.

Rikke Stoud Platou

NTE

47:49

+25:50

23:54

16.

Kristine Svanholm

Gjest

57:31

+35:32

28:45

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

NTNU

50:17

+0:00

16:13

DSQ

Mandana Amiri

Student

2:13:53

47 31 106 114 100

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

37:14

+0:00

8:16

2.

Marit Schmid

Gjest

51:37

+14:23

11:28

3.

Ane Bjørgum

Skoleelev

58:10

+20:56

12:55

4.

Sunniva Berg

Nordic

1:01:42

+24:28

13:42

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:03:21

+26:07

14:04

6.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:07:53

+30:39

15:05

7.

Paula Hilger

NGU

1:18:15

+41:01

17:23

8.

Gro Sandøy

NGU

1:18:30

+41:16

17:26

DSQ

Mari Basberg

Trondheim Kommune

27:51

57 95 97 31 106 114 100 175

Arrangør

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

Arrangør

Line Søreng

Statens vegvesen

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oda Wennemo

Halset legesenter

1:05:42

38

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

52:20

+0:00

11:37

2.

Karin Bernsmed

Sintef

57:49

+5:29

12:50

3.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:08:27

+16:07

15:12

DSQ

Janne Fossum Malmring

St Olavs Hospital

1:35:08

36

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Berg Svendsen

Statoil BIL Trondheim

1:02:01

+0:00

20:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

54:07

+0:00

17:27

2.

Sylvi Gaut

Sweko

1:00:19

+6:12

19:27

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

49:15

+0:00

10:56

2.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

58:25

+9:10

12:58

3.

Monika Haga

NTNU

1:21:28

+32:13

18:06

4.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:25:24

+36:09

18:58

DSQ

Nina Reitan

Rise

1:15:24

106 114 100 175

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

50:11

+0:00

16:11

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

48:54

+0:00

10:52

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

54:41

+5:47

12:09

3.

Hilde Forbord

Big Bite

56:00

+7:06

12:26

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:05:28

+16:34

14:32

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:17:36

+28:42

17:14

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:13:20

+0:00

12:25

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

50:52

+0:00

16:24

2.

Vigdis Heimly

NTNU

1:00:32

+9:40

19:31

3.

Anne Hoff

Gjest

1:13:21

+22:29

23:39

4.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:57:07

+1:06:15

37:46

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

54:57

+0:00

12:12

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

56:33

+1:36

12:34

3.

Erika Bugten

Berg hansen

1:16:21

+21:24

16:58

4.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:21:15

+26:18

18:03

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

55:41

+0:00

17:57

2.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

58:04

+2:23

18:43

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

58:36

+2:55

18:54

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

1:09:30

+13:49

22:25

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:15:11

+0:00

16:42

2.

Trine Barstad

NTNU

1:17:54

+2:43

17:18

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:27:53

+0:00

28:20

DSQ

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

53:59

31

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:34:26

+0:00

20:59

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:07:57

+0:00

21:55

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

49:38

+0:00

16:00

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:08:30

+18:52

22:05

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sæternes

Trondheim kommune

2:03:18

+0:00

39:46

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

48:05

+0:00

10:55

2.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:00:42

+12:37

13:47

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:10:07

+22:02

15:56

4.

Lars Martin Aas

Ecotone

1:26:53

+38:48

19:44

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andrèn

Sør Trøndelag fylkeskommune

42:05

+0:00

7:07

2.

Jan Scmid

Trollelg

46:33

+4:28

7:53

3.

Felix Breitschädel

NTNU

48:57

+6:52

8:17

4.

Wolfgang Kampel

NTNU

49:38

+7:33

8:24

5.

Anders Einum

St Olavs Hospital

50:05

+8:00

8:29

6.

Øystein Grande Jaren

Bekk Consulting

53:18

+11:13

9:02

7.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

59:10

+17:05

10:01

8.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:00:22

+18:17

10:13

9.

Jerome Soulard

Microchip

1:05:43

+23:38

11:08

10.

Petter Norgren

NTNU

1:07:54

+25:49

11:30

11.

Anthony Bossard

Microchip

1:26:47

+44:42

14:42

12.

Tore Jensås

Multiconsult

1:36:03

+53:58

16:16

DSQ

Simen Aamodt

Comsol

46:34

35

DSQ

Eivind Juvik

Statens vegvesen

2:14:46

113 114 100

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

SImply Excited

47:14

+0:00

10:44

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

55:44

+8:30

12:39

3.

Christian Gutvik

NTNU

1:19:49

+32:35

18:08

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

1:00:46

+0:00

10:17

2.

Fredrik Widerøe

NTNUI

1:04:43

+3:57

10:58

3.

Marius Widerøe

NTNUI

1:32:57

+32:11

15:45

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:39:16

+38:30

16:49

DSQ

Ola Berger

Granåsen Legesenter

52:20

100

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

56:10

+0:00

12:45

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:00:54

+4:44

13:50

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:01:12

+5:02

13:54

4.

Geir Hanssen

Saplow

1:09:00

+12:50

15:40

DSQ

Anders Fremstad

Etac

1:06:12

38

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

50:50

+0:00

8:36

2.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

52:26

+1:36

8:53

3.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:43:14

+52:24

17:29

DSQ

Magnar Nedland

Telenor digital

1:30:15

38

Brutt

Harald Svendsen

SINTEF Energi

Arrangør

Bård Nonstad

Statens vegvesen

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

47:10

+0:00

10:43

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

49:04

+1:54

11:09

3.

Robert Otterlei

Sweco

52:22

+5:12

11:54

4.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:19:11

+32:01

17:59

5.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:31:38

+44:28

20:49

Arrangør

Ole Gunnar Sølberg

Statens Vegvesen

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

54:55

+0:00

9:18

2.

Terje Drøyvold

Tine

59:44

+4:49

10:07

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:03:22

+8:27

10:44

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:04:47

+9:52

10:58

5.

Øystein Husby

Statnett

1:09:24

+14:29

11:45

6.

Jørgen Longva

Fundator

1:14:51

+19:56

12:41

7.

Truls Ryum

NTNU

1:15:17

+20:22

12:45

8.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:23:54

+28:59

14:13

9.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:32:05

+37:10

15:36

10.

Lars Thore Aarrestad

Powel

1:41:13

+46:18

17:09

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:03

+0:00

10:27

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

50:55

+4:52

11:34

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

58:03

+12:00

13:11

4.

Bobo Nordahl

NGU

58:15

+12:12

13:14

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

58:48

+12:45

13:21

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:01:52

+15:49

14:03

7.

Tor Arne Haugen

DNB

1:04:28

+18:25

14:39

8.

Jon Vindal

Consto as

1:04:44

+18:41

14:42

9.

Tom Jacobsen

Semikon

1:08:01

+21:58

15:27

10.

Bjørn Munch

Oracle

1:08:42

+22:39

15:36

11.

Geir Willumsen

A C Møller

1:10:40

+24:37

16:03

12.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:12:12

+26:09

16:24

DSQ

Arild Heggeset

Multiconsult

59:40

35

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

53:02

+0:00

8:59

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

53:04

+0:02

8:59

3.

John Svergja

Emma Edb

1:00:15

+7:13

10:12

4.

Snorre Sæternes

DNV GL

1:00:16

+7:14

10:12

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:01:27

+8:25

10:24

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:02:01

+8:59

10:30

7.

Reidar Selmer

Politiet

1:09:07

+16:05

11:42

8.

Stig Forbord

Optoplan

1:10:50

+17:48

12:00

9.

Terje Berg

Statkraft

1:19:23

+26:21

13:27

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

54:52

+0:00

12:28

2.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

58:32

+3:40

13:18

3.

Erik Horghagen

BDO AS

58:46

+3:54

13:21

4.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:02:13

+7:21

14:08

5.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:09:11

+14:19

15:43

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:14:40

+19:48

16:58

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:19:05

+24:13

17:58

8.

Frode Stølan

Telenor

1:23:53

+29:01

19:03

DSQ

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

58:33

38

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:02:02

58 64 96 35 113

DSQ

Tore Fornes

Eget

1:08:28

35

Arrangør

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

1:01:58

+0:00

10:30

2.

Bernt Rognes

Powel

1:08:07

+6:09

11:32

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:11:15

+9:17

12:04

4.

Geir Arnesen

Eget

1:14:48

+12:50

12:40

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:48:20

+46:22

18:21

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:03:37

35

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

48:03

+0:00

10:40

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

52:48

+4:45

11:44

3.

Helge Rustad

SINTEF Energi

53:55

+5:52

11:58

4.

Olav Kvittem

Uninett

56:53

+8:50

12:38

5.

Øystein Hoffart

Jsta

1:01:18

+13:15

13:37

6.

Roar Sundby

NTNU

1:05:19

+17:16

14:30

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:09:34

+21:31

15:27

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:10:12

+22:09

15:36

9.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:14:06

+26:03

16:28

10.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:16:37

+28:34

17:01

11.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:23:49

+35:46

18:37

12.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:27:45

+39:42

19:30

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

42:42

60 69 92 64 95 96 35 113 114 100 175

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

45:18

+0:00

14:36

2.

Harald Lauglo

NTNU

1:42:49

+57:31

33:10

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

44:06

106

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

46:16

+0:00

10:16

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:57

+4:41

11:19

3.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

51:35

+5:19

11:27

4.

Ole Lutro

NGU

54:25

+8:09

12:05

5.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

58:41

+12:25

13:02

6.

Reidar Ottem

MTG

1:02:59

+16:43

13:59

7.

Terje Hansen

Politiet

1:04:34

+18:18

14:20

8.

John Sirum

Rambøll

1:08:51

+22:35

15:18

9.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:09:11

+22:55

15:22

10.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:09:38

+23:22

15:28

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:10:16

+24:00

15:36

12.

Tor Gjermstad

Hemit

1:10:41

+24:25

15:42

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:14:01

+27:45

16:26

14.

Oddmar Iversen

NTNU

1:15:34

+29:18

16:47

15.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:20:30

+34:14

17:53

16.

Rune M Holt

NTNU

1:34:06

+47:50

20:54

17.

Asbjørn Rønning

Eget

1:37:27

+51:11

21:39

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:36:26

57 95 97 31 106 114 100

Arrangør

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

Arrangør

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:36:55

+0:00

16:25

2.

Stein Øvstedal

NTNU

1:44:16

+7:21

17:40

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

50:11

+0:00

16:11

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

54:30

+4:19

17:34

3.

Nils Holte

NTNU

58:49

+8:38

18:58

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:01:11

+11:00

19:44

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

58:43

+0:00

13:02

2.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:00:11

+1:28

13:22

3.

Per Bjørgum

Politiet

1:00:47

+2:04

13:30

4.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:01:40

+2:57

13:42

5.

Knut Skjesol

Statkraft

1:04:08

+5:25

14:15

6.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:04:36

+5:53

14:21

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:11:09

+12:26

15:48

8.

Leif Røhjell

Siemens

1:12:46

+14:03

16:10

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:32:57

+34:14

20:39

10.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:33:26

+34:43

20:45

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:01:04

106

DSQ

Roar Stenset

St Olav

1:17:35

45

Arrangør

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:41:31

+0:00

17:12

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:46:12

+4:41

18:00

DSQ

Roar Forbord

Terratec

1:34:15

35

Arrangør

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

1:03:51

+0:00

20:35

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

51:39

+0:00

11:28

2.

Gunnar Østerbø

DnB

58:17

+6:38

12:57

3.

Tore Brurok

Eget

1:07:13

+15:34

14:56

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:09:27

+17:48

15:26

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:19:20

+27:41

17:37

6.

Hallstein Aalberg

Eget

1:20:48

+29:09

17:57

7.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:30:33

+38:54

20:07

DSQ

Leif Engen

SiT BIL

59:34

31

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:24:34

106

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:26:39

31 106

Arrangør

Per Løvås

Vegvesenet

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:27:56

+0:00

25:04

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

55:39

+0:00

17:57

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:06:20

+10:41

21:23

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

2:00:56

+1:05:17

39:00

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:23:29

+0:00

18:33

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:19:54

31 106 114 100 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:23:00

+0:00

18:26

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Mosbakk Fjeldstad

Trollelg

53:15

+0:00

17:10

2.

Rolf Folgerød

Gjest

1:05:16

+12:01

21:03

3.

Christian Grøvdal

Gjest

1:25:36

+32:21

27:36

DSQ

Helge Titlestad

Gjest

48:13

31

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Haug

Freidig

47:36

+0:00

10:34

2.

Bjarne Valås

Trondheim Kommune

56:36

+9:00

12:34

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:01:22

+0:00

10:24


Sist oppdatert:

10 september 2017, 20:27:12

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

248

Antall startet:

248