Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp og PWT-cup 9. september 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:21

13:26

Elias Azagra Næss

Nydalens SK

20:09

10:16

Abelone Josefine Axelson

Eiker OL

21:44

11:05

Ofelia Leonora Axelson

Eiker OL

33:01

16:50

Marcus Syvertsen

Berger og Svelvik OL

44:38

22:46

Herman Finstad Land

IL Tyrving

33:51

17:16

Kristian Kaiser

Sturla, IF

29:51

15:13

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

40:31

20:40

Trygve Myhrvold

Fossum IF

27:35

14:04

Mads Jevanord

Fossum IF

28:53

14:44

Eirik Nastad

Asker Skiklubb

22:38

11:32

Åsve D. Urnes

NoName

37:02

18:53

Idun D. Urnes

NoName

46:06

23:31

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:28:25

83 108

DSQ

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

1:30:17

83 108

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Klausen

Sturla, IF

21:18

+0:00

7:58

2.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

21:30

+0:12

8:03

3.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

22:40

+1:22

8:29

4.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

32:25

+11:07

12:08

5.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

43:28

+22:10

16:16

DSQ

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

23:17

37 36 38

DSQ

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

40:18

37 36 38

Klasse: D 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Nastad

Asker Skiklubb

44:10

+0:00

21:14

Klasse: D 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

17:48

+0:00

7:44

2.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

18:37

+0:49

8:05

3.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

19:31

+1:43

8:29

4.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

20:56

+3:08

9:06

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

21:40

+3:52

9:25

6.

Mari Øverby

Kongsberg OL

22:20

+4:32

9:42

7.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

23:11

+5:23

10:04

8.

Marie Kvarme

Sturla, IF

23:54

+6:06

10:23

9.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

25:08

+7:20

10:55

10.

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike OL

25:34

+7:46

11:06

11.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

27:56

+10:08

12:08

12.

Selma Høivold

Kongsberg OL

28:01

+10:13

12:10

DSQ

Linnea Holst

IL Tyrving

20:21

106

DNS

Kristine Solbakken

IL Tyrving

DNS

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

Klasse: D 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

22:50

+0:00

9:19

2.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

26:52

+4:02

10:57

3.

Solveig Letmolie

Eiker OL

27:49

+4:59

11:21

4.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

29:57

+7:07

12:13

5.

Christine Hoen

Eiker OL

30:49

+7:59

12:34

6.

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike OL

33:56

+11:06

13:51

7.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

34:35

+11:45

14:06

8.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

35:55

+13:05

14:39

9.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

36:09

+13:19

14:45

10.

Thea Land

Konnerud IL

37:18

+14:28

15:13

11.

Karoline Torø

Kongsberg OL

39:00

+16:10

15:55

12.

Malene Instanes

Sturla, IF

39:27

+16:37

16:06

13.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

39:54

+17:04

16:17

14.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

40:54

+18:04

16:41

15.

Silje Morlandstø

Eiker OL

47:53

+25:03

19:32

16.

Anni Saarela

Konnerud IL

52:48

+29:58

21:33

17.

Ine Instanes

Sturla, IF

55:02

+32:12

22:27

18.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

57:54

+35:04

23:37

DNS

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

DNS

Tonje-Malin Rhrich

Konnerud IL

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

DNS

Andrea Ranvik

Konnerud IL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amanda Axelson

Eiker OL

36:06

+0:00

15:06

2.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

41:30

+5:24

17:21

3.

Tiril Kihle

Konnerud IL

41:57

+5:51

17:33

Klasse: D 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sand

Kongsberg OL

34:16

+0:00

14:20

2.

Beatriz Azagra

Nydalens SK

1:01:24

+27:08

25:41

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mone Nastad

Notodden OL

47:30

+0:00

10:30

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

51:09

+3:39

11:18

3.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

53:08

+5:38

11:45

4.

Nora Skauen

IL Tyrving

55:22

+7:52

12:14

DSQ

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:40:00

104

DNS

Marit Egner

Asker Skiklubb

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alix Young Vik

Nydalens SK

40:02

+0:00

11:09

2.

Maria Persson

Asker Skiklubb

55:56

+15:54

15:34

44

3.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

1:06:54

+26:52

18:38

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

22:03

9:13

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

33:19

13:56

Magnus R. Jevanord

Fossum IF

37:53

15:51

DNS

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

21:18

+0:00

7:58

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

22:32

+1:14

8:26

3.

Mats Johnsen

Sturla, IF

23:09

+1:51

8:40

4.

Martin Torø

Kongsberg OL

35:30

+14:12

13:17

Klasse: H 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Axelson

Eiker OL

18:06

+0:00

8:42

Klasse: H 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

17:39

+0:00

7:40

2.

Halvor Løken

Kongsberg OL

19:05

+1:26

8:17

3.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

20:06

+2:27

8:44

4.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

22:09

+4:30

9:37

5.

Daniel Azagra Næss

Nydalens SK

23:56

+6:17

10:24

6.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

26:13

+8:34

11:23

Klasse: H 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Nydalens SK

19:57

+0:00

8:08

2.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

20:58

+1:01

8:33

3.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

22:21

+2:24

9:07

4.

Vetle Drage

Kongsberg OL

23:01

+3:04

9:23

5.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

28:39

+8:42

11:41

34

6.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

35:21

+15:24

14:25

7.

Olav Lund

Kongsberg OL

37:17

+17:20

15:13

8.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

50:02

+30:05

20:25

DNS

Nicolai Harvik

Konnerud IL

DNS

Sigurd Smemo

Sturla, IF

Klasse: H 13 -16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

26:51

32

Klasse: H 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kristian Næss

Nydalens SK

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

50:34

+0:00

8:19

2.

Fredrik Axelson

Eiker OL

1:33:35

+43:01

15:25

DNS

Lasse Syvertsen

Berger og Svelvik OL

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Røste

Kongsberg OL

44:33

+0:00

8:19

2.

Stig Melling

Ringerike OL

48:17

+3:44

9:01

3.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

50:38

+6:05

9:27

4.

Lars Enerhaugen

Modum OL

51:54

+7:21

9:42

5.

Dag Helland-Hansen

IL Tyrving

52:48

+8:15

9:52

6.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

53:55

+9:22

10:04

7.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

58:47

+14:14

10:59

8.

Hans Jevanord

Fossum IF

59:26

+14:53

11:06

9.

Svein-Olav Torø

Kongsberg OL

1:07:25

+22:52

12:36

10.

Stig Instanes

Sturla, IF

1:16:53

+32:20

14:22

11.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

1:17:58

+33:25

14:34

12.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

1:30:33

+46:00

16:55

DSQ

Morten Wettergreen

Fossum IF

57:24

95 101 92 91 88 105 106 100

DNS

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Slungaard

IL Tyrving

38:55

+0:00

8:36

2.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

46:51

+7:56

10:21

3.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

47:32

+8:37

10:30

4.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

49:08

+10:13

10:52

5.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

51:11

+12:16

11:19

44

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roy Gjerding

OK Moss

49:08

+0:00

13:41

2.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

50:49

+1:41

14:09

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

58:34

+0:00

25:54

Klasse: D 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

21:07

+0:00

7:21

2.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

22:58

+1:51

8:00

3.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

25:07

+4:00

8:45

4.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

25:10

+4:03

8:46

5.

Selma Høivold

Kongsberg OL

27:40

+6:33

9:38

6.

Linnea Holst

IL Tyrving

27:50

+6:43

9:41

7.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

28:05

+6:58

9:47

8.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

30:40

+9:33

10:41

9.

Marie Kvarme

Sturla, IF

33:52

+12:45

11:48

10.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

35:51

+14:44

12:29

11.

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike OL

35:53

+14:46

12:30

11.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

35:53

+14:46

12:30

13.

Mari Øverby

Kongsberg OL

36:53

+15:46

12:51

DNS

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

DNS

Kristine Solbakken

IL Tyrving

Klasse: D 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

28:52

+0:00

9:22

2.

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike OL

32:48

+3:56

10:38

3.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

32:54

+4:02

10:40

4.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

33:06

+4:14

10:44

5.

Christine Hoen

Eiker OL

33:52

+5:00

10:59

6.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

34:04

+5:12

11:03

7.

Solveig Letmolie

Eiker OL

34:57

+6:05

11:20

8.

Karoline Torø

Kongsberg OL

42:31

+13:39

13:48

9.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

42:46

+13:54

13:53

10.

Malene Instanes

Sturla, IF

43:53

+15:01

14:14

11.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

44:08

+15:16

14:19

12.

Ine Instanes

Sturla, IF

46:17

+17:25

15:01

13.

Silje Morlandstø

Eiker OL

47:57

+19:05

15:34

14.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

48:00

+19:08

15:35

15.

Thea Land

Konnerud IL

50:08

+21:16

16:16

16.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

58:42

+29:50

19:03

17.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

58:44

+29:52

19:04

DNS

Anni Saarela

Konnerud IL

DNS

Andrea Ranvik

Konnerud IL

DNS

Tonje-Malin Rhrich

Konnerud IL

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

DNS

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

22:23

+0:00

7:47

2.

Lukas Klausen

Sturla, IF

22:44

+0:21

7:55

3.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

27:06

+4:43

9:26

4.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

27:09

+4:46

9:27

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

27:18

+4:55

9:30

6.

Daniel Azagra Næss

Nydalens SK

1:00:25

+38:02

21:03

Klasse: H 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Nydalens SK

24:37

+0:00

7:59

2.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

24:47

+0:10

8:02

3.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

27:06

+2:29

8:47

4.

Vetle Drage

Kongsberg OL

27:15

+2:38

8:50

5.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

33:22

+8:45

10:50

6.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

33:27

+8:50

10:51

7.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

33:43

+9:06

10:56

8.

Olav Lund

Kongsberg OL

42:34

+17:57

13:49

DNS

Sigurd Smemo

Sturla, IF

DNS

Nicolai Harvik

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2017, 20:48:50

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

182

Antall startet:

157