Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 19 - Dragvoll 12. september 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

25:06

+0:00

13:12

2.

Marit Varmedal

Stfk

31:53

+6:47

16:46

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

30:33

+0:00

11:45

2.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

40:02

+9:29

15:23

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

40:41

+10:08

15:38

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

41:06

+10:33

15:48

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

29:31

+0:00

11:21

2.

Karin Bernsmed

Sintef

48:35

+19:04

18:41

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

29:50

+0:00

11:28

Arrangør

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

32:57

+0:00

12:40

2.

Nina Reitan

Rise

35:34

+2:37

13:40

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

38:24

+5:27

14:46

Arrangør

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janne Elisabeth Iversen

Gintel

48:51

+0:00

22:12

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

38:46

+0:00

14:54

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

44:25

+5:39

17:05

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

46:56

+8:10

18:03

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Rine Hanssen

Trondheim kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

47:16

+0:00

21:29

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

31:59

+0:00

12:18

2.

Aashild S. Langseth

NSDTF

50:25

+18:26

19:23

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

Arrangør

Bodil Ruud

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

40:50

+0:00

18:33

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

40:52

+0:02

18:34

3.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

46:11

+5:21

20:59

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

47:23

+6:33

21:32

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

42:04

+0:00

16:10

2.

Siri Drogset

NTNU

47:51

+5:47

18:24

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:24:50

+0:00

38:33

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

58:20

+0:00

22:26

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

54:43

+0:00

21:02

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Hoseth

Gintel

48:25

+0:00

22:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:02:06

+0:00

23:00

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Microchip

28:24

+0:00

8:36

2.

Øystein Østeraas

Politiet

30:35

+2:11

9:16

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

31:47

+3:23

9:37

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

32:49

+4:25

9:56

5.

Anthony Bossard

Microchip

35:26

+7:02

10:44

6.

Ivar Marthinusen

NTNUI

39:39

+11:15

12:00

7.

Petter Norgren

NTNU

1:04:54

+36:30

19:40

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

30:57

+0:00

11:27

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

25:45

+0:00

7:48

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

29:31

+3:46

8:56

3.

Jonas Waefler

Powel

43:03

+17:18

13:02

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

48:39

+22:54

14:44

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

25:31

+0:00

9:27

2.

Kurt Amundsen

Avinor

31:55

+6:24

11:49

3.

Geir Hanssen

Saplow

34:42

+9:11

12:51

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

36:12

+10:41

13:24

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

26:01

+0:00

7:53

38

2.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

27:15

+1:14

8:15

3.

Eivind Lona

Eget

36:15

+10:14

10:59

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

41:36

+15:35

12:36

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

43:17

+17:16

13:06

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

26:43

+0:00

9:53

2.

Trond Sletner

Telenor

28:07

+1:24

10:24

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

30:08

+3:25

11:09

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

30:45

+4:02

11:23

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

27:38

+0:00

8:22

2.

Truls Ryum

NTNU

29:19

+1:41

8:53

3.

Øystein Husby

Statnett

36:12

+8:34

10:58

4.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

38:46

+11:08

11:44

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

Oracle

28:01

+0:00

10:22

2.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

28:13

+0:12

10:27

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

32:19

+4:18

11:58

4.

Arild Heggeset

Multiconsult

34:47

+6:46

12:52

5.

Bobo Nordahl

NGU

35:17

+7:16

13:04

6.

Tor Arne Haugen

DNB

40:16

+12:15

14:54

7.

Vidar Lunda

DNB Sport

43:14

+15:13

16:00

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

45:28

+17:27

16:50

9.

Bjørn Munch

Oracle

49:29

+21:28

18:19

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:02:45

+34:44

23:14

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Forbord

Optoplan

31:14

+0:00

9:27

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

37:04

+5:50

11:13

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

29:27

+0:00

10:54

2.

Terje Midtbø

NTNU

32:04

+2:37

11:52

3.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

36:30

+7:03

13:31

4.

Tore Fornes

Eget

37:14

+7:47

13:47

5.

Tor Hammer

Bn Bank

38:02

+8:35

14:05

6.

Knu Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

40:40

+11:13

15:03

7.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

40:42

+11:15

15:04

8.

Petter Mikalsen

Telenor

41:17

+11:50

15:17

9.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

42:20

+12:53

15:40

10.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

49:58

+20:31

18:30

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Powel

29:33

+0:00

8:57

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

31:16

+1:43

9:28

3.

Dag Stenersen

Sintef

32:00

+2:27

9:41

4.

Jostein Mårdalen

NTNU

32:43

+3:10

9:54

5.

Lasse Natvig

NTNU

38:19

+8:46

11:36

6.

Morten Husom

Powel

42:18

+12:45

12:49

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

45:46

+16:13

13:52

8.

Geir Arnesen

Eget

49:46

+20:13

15:04

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

33:14

60

Arrangør

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

30:24

+0:00

11:41

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

37:23

+6:59

14:22

3.

Robert Von Hirsch

Statkraft

38:40

+8:16

14:52

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

39:16

+8:52

15:06

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

40:39

+10:15

15:38

6.

Kjell Arne Henninen

NHN

41:10

+10:46

15:50

7.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:14:33

+44:09

28:40

DSQ

Rolf Bye

Trondheim kommune

36 35 38 51 47 44 45 57 58 60 39 69 6...

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

39:16

+0:00

11:53

2.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

41:06

+1:50

12:27

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

42:57

+3:41

13:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hansen

Politiet

32:00

+0:00

12:18

2.

Lars Skrøvseth

VIsiontec

32:28

+0:28

12:29

3.

Steinar Aasvang

Siemens

33:29

+1:29

12:52

4.

Ottar G Kristiansen

Evry

34:53

+2:53

13:25

5.

Tor Gjermstad

Hemit

36:21

+4:21

13:58

6.

Ole Lutro

NGU

39:10

+7:10

15:03

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

40:10

+8:10

15:26

8.

Reidar Ottem

MTG

42:06

+10:06

16:11

9.

John Sirum

Rambøll

47:22

+15:22

18:13

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

48:51

+16:51

18:47

11.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

55:47

+23:47

21:27

12.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:05:52

+33:52

25:20

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

47:00

+0:00

14:14

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

32:19

+0:00

14:41

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

43:32

+11:13

19:47

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

49:35

+17:16

22:32

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

31:02

+0:00

11:56

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

36:20

+5:18

13:58

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

40:50

+9:48

15:42

4.

Martin Melhuus

Veritas

41:06

+10:04

15:48

5.

Frode Stensrud

Eget

41:21

+10:19

15:54

6.

Roar Stenset

St Olav

42:16

+11:14

16:15

7.

Tore Kiste

Fylket

44:18

+13:16

17:02

38

8.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:46

+30:44

23:45

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

41:42

+0:00

12:38

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

46:00

+4:18

13:56

3.

Torleif Stephansen

Evry

48:49

+7:07

14:47

4.

Magnus Landstad

NTNU

57:36

+15:54

17:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

1:09:19

+0:00

31:30

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

31:03

+0:00

11:56

2.

Leif Engen

SiT BIL

35:34

+4:31

13:40

3.

Eigil Sørli

Q-Free

36:16

+5:13

13:56

4.

Tore Brurok

Eget

39:16

+8:13

15:06

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

41:07

+10:04

15:48

6.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

41:21

+10:18

15:54

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

51:44

+20:41

19:53

8.

Arne Sæterhaug

Eget

57:18

+26:15

22:02

9.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:10:00

+38:57

26:55

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB

33:59

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:13:19

+0:00

22:13

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

36:32

+0:00

16:36

2.

Edmund Olsen

NTNU

40:58

+4:26

18:37

3.

Rolf Hellan

Eget

49:00

+12:28

22:16

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

44:18

55

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

30:47

+0:00

9:19

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

39:22

+8:35

11:55


Sist oppdatert:

13 september 2017, 21:45:09

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

158

Antall startet:

158