Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen ekstra 17 14. september 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIja Berstad

HEMING Orientering

31:01

+0:00

2.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

31:21

+0:20

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

19:06

+0:00

2.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

40:25

+21:19

3.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

40:30

+21:24

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Skauge

HEMING Orientering

21:50

+0:00

2.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

22:44

+0:54

3.

Marie Saugestad

Nydalens SK

22:54

+1:04

4.

ELLA Berstad

HEMING Orientering

24:04

+2:14

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

31:26

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hansen

Nesodden

53:17

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

26:42

+0:00

2.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

33:27

+6:45

3.

Hanne Østvold

HEMING Orientering

42:53

+16:11

4.

Paula Berstad

HEMING Orientering

48:52

+22:10

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Rustad Råen

Kongsberg OL

34:46

+0:00

DSQ

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

24:58

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

24:27

+0:00

2.

Aina Grymyr

PRIVAT

41:57

+17:30

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

30:38

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

39:15

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum komune

40:14

+0:59

DSQ

Eilen Arctander Vik

Koll IL

37:54

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

27:45

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

37:19

+9:34

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

41:39

+0:00

2.

Einar Østvold

HEMING Orientering

44:11

+2:32

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

35:19

+0:00

Klasse: H15-16(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

17:09

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

17:29

+0:20

3.

Erlend Børli

Fossum IF

19:40

+2:31

4.

Kåre Peter Gjessing

HEMING Orientering

22:28

+5:19

5.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

26:43

+9:34

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

17:33

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lien Johnsen

Powell BIL

29:04

+0:00

2.

SIgurd Helle Oppedal

Betomest

34:40

+5:36

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lars Erik Gjein

Fossum IF

20:45

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

20:38

+0:00

2.

Rolv Anders Systad

LyN

21:11

+0:33

3.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

21:18

+0:40

4.

Arild Andresen

Fossum IF

22:41

+2:03

5.

Guttorm Egge

OSI Orientering

23:01

+2:23

6.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

23:44

+3:06

7.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

23:53

+3:15

8.

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

24:44

+4:06

9.

Frithjof Jebsen

HKustein

28:39

+8:01

10.

Ola Gjessing

HEMING Orientering

29:37

+8:59

11.

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

34:38

+14:00

12.

Uno Hanslien

Bilpost

36:36

+15:58

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

21:06

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

23:08

+0:00

2.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

27:29

+4:21

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

23:22

+0:00

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

30:13

+6:51

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

30:46

+7:24

4.

Richard Blom

FBI

32:40

+9:18

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Nermo

COWI BIL

23:25

+0:00

2.

Tom Edvardsen

Koll IL

25:21

+1:56

3.

Reidar Kierulf

RKP

28:10

+4:45

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

FBI

27:07

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

30:56

+3:49

DSQ

Roar Gudding

Vet BIL

32:30

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Fugro

29:58

+0:00

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

23:59

Jeg skal diskes. Løp over rød strek.

DSQ

Bjørn Egner

HEMING Orientering

30:33

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

42:37

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

52:44

+10:07

3.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:04:27

+21:50

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:21:22

+38:45

DSQ

Tor Drage

Aker Solutions

51:31

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Edvardsen

Koll IL

31:21

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Melleby

HEMING Orientering

33:30

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

27:51

+0:00

2.

Frida Næss-Ulset

HEMING Orientering

30:07

+2:16

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

42:12

+14:21

4.

Kaja Solland

STatnett BIL

43:49

+15:58

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Yara praxair

25:01

+0:00

2.

Håkon Børli

Silicon Labs

25:22

+0:21

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

24:04

+0:00

DSQ

Harald Iwe

IL Geoform

19:37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2017, 09:26:12

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80