Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20 - Granåsen 16. september 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Imre Gangaune

Trondheim kommune

30:29

+0:00

27:42

DSQ

Johanne Hansen

TrønderEnergi

53:23

150

DSQ

Marianne Kaspersen

TrønderEnergi

1:09:19

69

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Bagstevold

Sweco

43:25

+0:00

10:05

2.

Sunniva Berg

Nordic

1:03:05

+19:40

14:40

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

59:22

+0:00

9:34

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blikeng

DNB Sport

49:07

+0:00

19:38

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

57:18

+0:00

22:55

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

58:55

+0:00

13:42

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:11:18

+12:23

16:34

3.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:15:43

+16:48

17:36

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:42

+20:47

18:32

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

48:12

+0:00

19:16

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:02:46

+14:34

25:06

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:18:34

+0:00

18:16

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

44:58

+0:00

17:59

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

45:15

+0:17

18:06

3.

Bodil Monsen

SINTEF

1:04:18

+19:20

25:43

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:18:29

+0:00

18:15

2.

Trine Barstad

NTNU

1:21:44

+3:15

19:00

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:59:01

+0:00

27:40

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Solveig Scjetne

Statkraft

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:17:53

+0:00

18:06

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:10:35

+0:00

28:14

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:05:32

+0:00

26:12

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Bø Fløystad

Kongsberg Digital

57:31

+0:00

9:16

2.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:13:18

+15:47

11:49

3.

Anthony Bossard

Microchip

1:24:22

+26:51

13:36

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

58:16

+0:00

12:56

Arrangør

Eirik Mo

Statkraft

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

50:06

+0:00

8:04

2.

Fredrik Widerøe

NTNUI

1:08:11

+18:05

10:59

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:13:31

+23:25

11:51

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplow

48:07

+0:00

10:41

2.

Frode Seland

NTNU

50:16

+2:09

11:10

3.

Kurt Amundsen

Avinor

53:33

+5:26

11:54

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:23:58

+0:00

13:32

Arrangør

Snorre Gangaune

Statkraft

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

51:44

+0:00

11:29

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

57:13

+0:00

9:13

2.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:11:29

+14:16

11:31

3.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:13:51

+16:38

11:54

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

53:58

+0:00

11:59

2.

Tor Arne Haugen

DNB

59:34

+5:36

13:14

3.

Bjørn Munch

Oracle

1:01:05

+7:07

13:34

4.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:02:45

+8:47

13:56

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:03:29

+9:31

14:06

6.

Erling Bye

BDO AS

1:04:07

+10:09

14:14

7.

Bobo Nordahl

NGU

1:12:19

+18:21

16:04

8.

Geir Willumsen

A C Møller

1:28:41

+34:43

19:42

Arrangør

Arild Heggeset

Multiconsult

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

1:02:34

+0:00

10:05

2.

Stig Forbord

Optoplan

1:04:03

+1:29

10:19

3.

Erlend Nervik

UNICON

1:24:39

+22:05

13:39

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:04:45

+0:00

14:23

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:00:18

+0:00

9:43

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:14:27

+14:09

12:00

3.

Geir Arnesen

Eget

1:18:39

+18:21

12:41

4.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:25:18

+25:00

13:45

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

Uninett

1:00:27

+0:00

14:03

2.

Even Hofstad

DnB Sport

1:05:37

+5:10

15:15

3.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:09:21

+8:54

16:07

Arrangør

Robert Von Hirsch

Statkraft

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:12:59

+0:00

11:46

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:16:49

+3:50

12:23

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

57:45

+0:00

23:06

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

51:26

+0:00

11:57

2.

Steinar Aasvang

Siemens

54:04

+2:38

12:34

3.

John Sirum

Rambøll

1:01:39

+10:13

14:20

4.

Reidar Ottem

MTG

1:01:40

+10:14

14:20

5.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:02:17

+10:51

14:29

6.

Ole Lutro

NGU

1:04:26

+13:00

14:59

7.

Terje Hansen

Politiet

1:05:17

+13:51

15:10

8.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:08:17

+16:51

15:52

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:09:09

+17:43

16:04

10.

Tor Gjermstad

Hemit

1:10:06

+18:40

16:18

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:10:55

+19:29

16:29

12.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:31:35

+40:09

21:17

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:30:35

+0:00

14:36

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:42:16

+11:41

16:29

3.

Stein Øvstedal

NTNU

2:04:22

+33:47

20:03

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:37

+0:00

17:50

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

57:36

+12:59

23:02

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:19:46

+35:09

31:54

DSQ

Harald Krogstad

NTNUI

1:21:21

44 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skyberg

Evry

59:38

+0:00

13:52

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:12:07

+12:29

16:46

3.

Martin Melhuus

Veritas

1:36:00

+36:22

22:19

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:07:19

45

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:24:31

+0:00

13:37

2.

Torleif Stephansen

Evry

2:03:09

+38:38

19:51

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

47:52

+0:00

19:08

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

1:04:57

+0:00

15:06

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:07:20

+2:23

15:39

3.

Hallstein Aalberg

Eget

1:18:01

+13:04

18:08

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:24:45

+19:48

19:42

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:26:28

+21:31

20:06

6.

Eigil Sørli

Q-Free

1:28:05

+23:08

20:29

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:36:11

+31:14

22:22

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:21:21

44 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:46

+0:00

19:54

2.

Edmund Olsen

NTNU

59:00

+9:14

23:36

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:20:19

+0:00

18:40

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:16:41

114 44 150

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:35:05

+0:00

22:06

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:14:59

+0:00

12:05


Sist oppdatert:

18 september 2017, 18:40:48

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

107

Antall startet:

107