Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp21 - Østmarkneset 19. september 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

16:41

+0:00

8:03

2.

Achim Gerstenberg

NTNU

18:41

+2:00

9:01

3.

Marit Varmedal

Stfk

21:07

+4:26

10:12

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

26:02

+9:21

12:34

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Marie Bredal

NGU

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

26:40

+0:00

9:15

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

28:15

+1:35

9:48

3.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

30:32

+3:52

10:36

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

32:31

+5:51

11:17

5.

Sunniva Berg

Nordic

32:54

+6:14

11:25

6.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

39:34

+12:54

13:44

Arrangør

Nicole Baeten

NGU

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedvig Åstebøl

NTNUI

44:15

113 47

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

28:00

+0:00

9:43

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Moseid

NGI

45:23

+0:00

9:53

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Inger Anne Ryen

NGU

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

28:24

+0:00

9:51

2.

Nina Reitan

Rise

33:48

+5:24

11:44

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

44:43

+16:19

15:31

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

25:09

+0:00

12:05

2.

Marianne Wold

Statoil

38:49

+13:40

18:39

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

29:51

+0:00

10:21

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

31:55

+2:04

11:04

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

32:21

+2:30

11:13

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

33:02

+3:11

11:28

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

33:03

+3:12

11:28

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

43:09

+13:18

14:58

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

25:52

+0:00

12:26

2.

Vigdis Heimly

NTNU

36:15

+10:23

17:25

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

28:25

+0:00

9:52

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

34:22

+5:57

11:55

3.

Erika Bugten

Berg hansen

39:02

+10:37

13:33

DSQ

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

32:16

97

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

25:30

+0:00

12:15

2.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

25:32

+0:02

12:16

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

32:06

+6:36

15:25

4.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

37:21

+11:51

17:57

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

35:13

+0:00

12:13

2.

Siri Drogset

NTNU

48:10

+12:57

16:43

3.

Bodil Monsen

SINTEF

1:09:03

+33:50

23:58

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

39:48

+0:00

19:08

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:03:25

+0:00

22:01

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

33:46

+0:00

16:14

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Ryghseter

NGI

38:27

+0:00

10:40

2.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

41:48

+3:21

11:36

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNUI

36:47

+0:00

8:00

2.

Anthony Bossard

Microchip

42:23

+5:36

9:14

3.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

42:44

+5:57

9:18

4.

Bjørn Kristian Bache

NGI

48:45

+11:58

10:37

Arrangør

Espen Torgersen

NGU

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

32:12

+0:00

7:00

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

37:52

+5:40

8:14

3.

Jonas Waefler

Powel

38:20

+6:08

8:21

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

50:55

+18:43

11:05

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

26:22

+0:00

7:19

2.

Kurt Amundsen

Avinor

31:43

+5:21

8:48

3.

Eivind Lona

Eget

32:28

+6:06

9:01

4.

Geir Hanssen

Saplov

37:43

+11:21

10:28

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

32:35

+0:00

7:05

2.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

48:03

+15:28

10:28

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

28:18

+0:00

7:51

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

28:51

+0:33

8:00

3.

Trond Sletner

Telenor

31:14

+2:56

8:40

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

33:19

+5:01

9:15

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

34:50

+0:00

7:35

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

38:17

+3:27

8:20

3.

Øystein Husby

Statnett

41:51

+7:01

9:07

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

Oracle

29:15

+0:00

8:07

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

29:44

+0:29

8:15

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

30:28

+1:13

8:27

4.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

32:27

+3:12

9:00

5.

Geir Paulsen

Siemens

32:43

+3:28

9:05

6.

Arild Heggeset

Multiconsult

33:02

+3:47

9:10

7.

Jon Vindal

Consto

34:24

+5:09

9:33

8.

Tor Arne Haugen

DNB

38:14

+8:59

10:37

9.

Geir Willumsen

A C Møller

41:37

+12:22

11:33

10.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:18:10

+48:55

21:42

Arrangør

Bobo Nordahl

NGU

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Forbord

Optoplan

41:18

+0:00

8:59

2.

Erlend Nervik

UNICON

1:18:43

+37:25

17:08

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

30:49

+0:00

8:33

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

34:18

+3:29

9:31

3.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

35:42

+4:53

9:55

4.

John Lerli

Trønderbladet

39:27

+8:38

10:57

5.

Tore Fornes

Eget

39:29

+8:40

10:58

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

40:04

+9:15

11:07

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

42:23

+11:34

11:46

8.

Petter Mikalsen

Telenor

43:41

+12:52

12:08

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

49:28

+18:39

13:44

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

35:11

+0:00

7:39

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

37:03

+1:52

8:04

3.

Dag Stenersen

Sintef

42:24

+7:13

9:14

4.

Geir Arnesen

Eget

48:21

+13:10

10:32

5.

Lasse Natvig

NTNU

49:13

+14:02

10:43

6.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

51:45

+16:34

11:16

DSQ

Bernt Rognes

Powel

37:11

38

DSQ

Morten Husom

Powel

1:01:56

147

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Øystein Jæger

NGU

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

29:41

+0:00

10:18

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

29:50

+0:09

10:21

3.

Klaus Livik

Powel

30:23

+0:42

10:32

4.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

31:28

+1:47

10:55

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

31:30

+1:49

10:56

6.

Robert Von Hirsch

Statkraft

34:46

+5:05

12:04

7.

Kjell Arne Henninen

NHN

35:16

+5:35

12:14

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

35:51

+6:10

12:26

9.

Olav Kvittem

Uninett

37:36

+7:55

13:03

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

39:47

+10:06

13:48

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

47:16

+0:00

10:17

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

47:56

+0:40

10:26

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

52:40

+5:24

11:28

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Hemit

31:17

+0:00

10:51

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

31:52

+0:35

11:03

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

33:09

+1:52

11:30

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

34:50

+3:33

12:05

5.

Terje Hansen

Politiet

35:30

+4:13

12:19

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

36:51

+5:34

12:47

7.

Reidar Ottem

MTG

43:40

+12:23

15:09

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

48:04

+16:47

16:41

DSQ

Steinar Aasvang

Siemens

30:44

147

Arrangør

Ole Lutro

NGU

Arrangør

Bjørn Rindstad

NGU

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:08:59

+0:00

15:01

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

54:58

+0:00

26:25

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

32:00

+0:00

11:06

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

32:41

+0:41

11:20

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

33:00

+1:00

11:27

4.

Pål Skyberg

Evry

33:01

+1:01

11:27

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

34:02

+2:02

11:49

6.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

34:45

+2:45

12:03

7.

Halvor Flatberg

NTNU

36:04

+4:04

12:31

8.

Frode Stensrud

Eget

38:19

+6:19

13:18

9.

Roar Stenset

St Olav

49:04

+17:04

17:02

DSQ

Martin Melhuus

Veritas

35:15

150

DSQ

Knut Skjesol

Statkraft

42:33

97

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

53:54

+0:00

11:44

2.

Roar Forbord

Terratec

56:51

+2:57

12:23

3.

Torleif Stephansen

Evry

59:31

+5:37

12:57

4.

Magnus Landstad

NTNU

1:10:21

+16:27

15:19

DSQ

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

55:25

95

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

51:55

+0:00

24:57

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

29:53

+0:00

10:22

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

40:14

+10:21

13:58

3.

Eigil Sørli

Q-Free

40:28

+10:35

14:03

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

41:53

+12:00

14:32

5.

Tore Brurok

Eget

45:52

+15:59

15:55

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

49:19

+19:26

17:07

DSQ

Odd Musum

Rambøll

21:13

114 121 117 118 31 150 175

DSQ

Hallstein Aalberg

Eget

25:51

147 55 45 113 114 121 117 118 31 150

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:08:20

+0:00

14:53

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

28:16

+0:00

13:35

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

32:26

+4:10

15:35

3.

Kåre Aflekt

NTNU

38:14

+9:58

18:22

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

42:38

+0:00

14:48

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

27:15

+0:00

9:27

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

33:08

+0:00

7:13


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2017, 21:55:54

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

156

Antall startet:

156