Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM natt AOOK 19. april 2017

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

24:24

+0:00

10:10

2.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

27:28

+3:04

11:26

3.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

28:29

+4:05

11:52

4.

Ella Berstad

Heming Orientering

40:55

+16:31

17:02

DNS

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

44:44

+0:00

12:05

2.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

51:45

+7:01

13:59

3.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

54:19

+9:35

14:40

4.

Marie Liland

Nydalens SK

55:23

+10:39

14:58

5.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

57:52

+13:08

15:38

6.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

59:20

+14:36

16:02

DSQ

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

45:49

117 115 116 113 108 114 100 90

DSQ

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

1:22:48

112 117 115 116 113 108 114 100

DNS

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

49:21

+0:00

10:58

2.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

51:29

+2:08

11:26

3.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

54:12

+4:51

12:02

4.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

1:01:05

+11:44

13:34

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:05:22

+16:01

14:31

6.

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

1:11:50

+22:29

15:57

7.

Emma Eithun Paulsen

Lillomarka OL

1:20:09

+30:48

17:48

DSQ

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

49:20

118 110 115 116 113

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

1:05:27

+0:00

12:35

2.

Britta Fismen

Fossum IF

1:08:09

+2:42

13:06

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:19:49

+14:22

15:20

DSQ

Dorthe Kühl Petersen

Lillomarka OL

1:19:03

134 132 131 115 105 116 113 114 100

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

26:12

+0:00

10:55

2.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

28:33

+2:21

11:53

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

35:36

+9:24

14:50

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

40:01

+0:00

8:53

2.

Isak Jonsson

Nydalens SK

43:04

+3:03

9:34

3.

Kristian Østermann

Heming Orientering

43:13

+3:12

9:36

4.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

44:10

+4:09

9:48

5.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

50:47

+10:46

11:17

6.

Henrik Reusch

Heming Orientering

53:48

+13:47

11:57

7.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

56:39

+16:38

12:35

8.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

57:05

+17:04

12:41

9.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

1:13:51

+33:50

16:24

10.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

1:18:12

+38:11

17:22

11.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

1:23:38

+43:37

18:35

12.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

1:35:43

+55:42

21:16

DSQ

Erlend Børli

Fossum IF

1:28:24

116 113 114

DNS

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

Nydalens SK

1:03:35

+0:00

7:03

2.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

1:04:42

+1:07

7:11

3.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:07:21

+3:46

7:29

4.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

1:08:58

+5:23

7:39

5.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:16:38

+13:03

8:30

6.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:16:42

+13:07

8:31

7.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

1:20:39

+17:04

8:57

8.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

1:22:05

+18:30

9:07

9.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:22:06

+18:31

9:07

10.

Emil Størmer

Fossum IF

1:24:51

+21:16

9:25

11.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

1:28:29

+24:54

9:49

12.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

1:32:12

+28:37

10:14

13.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:32:47

+29:12

10:18

14.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

2:08:43

+1:05:08

14:18

DSQ

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

50:29

147 133 117 115 112 117 118 110 117 116 113 108 11...

DSQ

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

1:06:45

122 123 124 125 122 126 127 128 122 130 131 133 13...

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:28:39

122

DSQ

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

1:45:38

147 117 115 112 117 118 110 117 116 113

DNS

Peter Gisholt

Fossum IF

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:03:13

+0:00

7:01

2.

Ralph Street

Nydalens SK

1:04:30

+1:17

7:10

3.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:04:33

+1:20

7:10

4.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:04:38

+1:25

7:10

5.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:04:45

+1:32

7:11

6.

Karl Fremstad

Bækkelagets SK

1:05:23

+2:10

7:15

7.

Simen Bordal

Fossum IF

1:08:40

+5:27

7:37

8.

Jostein Andersen

Nydalens SK

1:08:55

+5:42

7:39

9.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

1:09:11

+5:58

7:41

10.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

1:09:30

+6:17

7:43

11.

Harald Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:09:40

+6:27

7:44

12.

Anders Vister

Nydalens SK

1:09:51

+6:38

7:45

13.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

1:16:40

+13:27

8:31

14.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:16:48

+13:35

8:32

15.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

1:16:52

+13:39

8:32

16.

Johan Svedberg

Heming Orientering

1:16:57

+13:44

8:33

17.

Erik Sagvolden

Nydalens SK

1:18:23

+15:10

8:42

18.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

1:18:24

+15:11

8:42

19.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:22:17

+19:04

9:08

20.

Leif Størmer

Fossum IF

1:24:57

+21:44

9:26

21.

Jostein Nørbech

Nydalens SK

1:30:04

+26:51

10:00

22.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

1:32:17

+29:04

10:15

23.

Trond Lund

IL Tyrving

1:32:22

+29:09

10:15

24.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:36:38

+33:25

10:44

25.

Henning C Strandhagen

Røyken OL

1:44:21

+41:08

11:35

26.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

1:44:23

+41:10

11:35

27.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:44:24

+41:11

11:36

28.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:45:23

+42:10

11:42

29.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:48:31

+45:18

12:03

DSQ

Trond Kortner

Østmarka OK

36:42

133 134 132 131 147 133 117 115 112 117 118 110 11...

DSQ

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

55:19

126 127 128 122 134 132 131 147 133 117 115 112 11...

DSQ

Alan Cherry

Nydalens SK

1:04:31

114

DSQ

Torbjørn Blom-Hagen

Fossum IF

1:16:45

126 127 128 122 147

DSQ

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:44:42

147 118 110 117 116 113 108 114

DNS

Anders Tiltnes

IL Tyrving

DNS

Ragnar Tonjer

Nydalens SK

DNS

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

DNS

Einar Tommelstad

Nydalens SK

DNS

Øystein Sørensen

Nydalens SK

DNS

Karl-Johan Malmberg

IL Tyrving

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

56:18

+0:00

10:49

2.

Arild Andresen

Fossum IF

57:18

+1:00

11:01

3.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

57:32

+1:14

11:03

4.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:00:54

+4:36

11:42

5.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:02:23

+6:05

11:59

6.

Christian Grotnes

IL Tyrving

1:02:50

+6:32

12:05

7.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

1:05:00

+8:42

12:30

8.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:06:21

+10:03

12:45

9.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

1:07:10

+10:52

12:55

10.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:30:39

+34:21

17:25

DSQ

Lasse Arnesen

Heming Orientering

31:14

119 120 129 130 131 133 134 132 131

DNS

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

DNS

Einar Lunøe

Nydalens SK

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Stokseth

Nydalens SK

43:59

+0:00

11:53

2.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

44:32

+0:33

12:02

3.

Børge Pedersen

Nydalens SK

46:31

+2:32

12:34

4.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:01:18

+17:19

16:34

5.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:03:08

+19:09

17:03

6.

Håkon Børli

Fossum IF

1:11:49

+27:50

19:24

DNS

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

Klasse: D21B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

27:03

+0:00

11:16

2.

Marianne Reusch

Heming Orientering

28:58

+1:55

12:04

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

30:04

+3:01

12:31

4.

Camilla Horten

Lillomarka OL

36:53

+9:50

15:22

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jenny Haakstad

Nydalens SK

45:14

109 102 110 111 112 105 106

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2017, 21:36:28

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

128

Antall startet:

114