Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 22 Festningen 26. september 2017

En del løpere i blå løype fant ikke post 35, da denne ble fjernet under løpet. Løpere som manger denne posten har derfor fått løpet godkjent. Post 106 "synger på siste verset" og gir kode 99 til enkelte løpere. De som er disket på grunn av denne posten har også fått løpet godkjent.

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

21:57

+0:00

8:46

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

23:01

+1:04

9:12

3.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

23:15

+1:18

9:18

4.

Sunniva Berg

Nordic

26:32

+4:35

10:36

5.

Marie Bredal

NGU

28:13

+6:16

11:17

DSQ

Oddveig Hovdenak

Agraff

25:03

150

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedvig Åstebøl

NTNUI

32:05

113

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tyldum

Eget

20:22

+0:00

12:43

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

19:02

+0:00

7:36

2.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

20:49

+1:47

8:19

3.

Karin Bernsmed

Sintef

27:21

+8:19

10:56

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

20:09

+0:00

8:03

2.

Mariann Berge Mjølhus

Aker Solutions

25:08

+4:59

10:03

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

28:36

+0:00

17:52

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

29:01

+0:00

11:36

106

2.

Nina Reitan

Rise

34:14

+5:13

13:41

106

Arrangør

Monika Haga

NTNU

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

20:56

+0:00

13:05

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Lodgaard

SINTEF

20:53

+0:00

8:21

2.

Hilde Forbord

Big Bite

23:05

+2:12

9:14

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

25:12

+4:19

10:04

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

26:03

+5:10

10:25

5.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

26:40

+5:47

10:40

6.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

28:52

+7:59

11:32

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

32:28

+11:35

12:59

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

19:50

+0:00

12:23

2.

Vigdis Heimly

NTNU

30:14

+10:24

18:53

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

30:03

+0:00

12:01

2.

Erika Bugten

Berg hansen

30:06

+0:03

12:02

3.

Aashild S. Langseth

NSDTF

34:13

+4:10

13:41

4.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

49:20

+19:17

19:44

DSQ

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

23:54

150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

24:30

+0:00

15:18

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

24:52

+0:22

15:32

3.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

35:57

+11:27

22:28

Arrangør

Sissel Horghagen

NTNU

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

30:02

+0:00

12:00

2.

Bodil Monsen

SINTEF

47:16

+17:14

18:54

Arrangør

Siri Drogset

NTNU

Arrangør

Trine Barstad

NTNU

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

38:22

+0:00

23:58

Arrangør

Ebba Bredland

NTNU

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

33:24

+0:00

20:52

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

40:07

+0:00

25:04

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

32:19

+0:00

11:32

2.

Vebjørn Langseth

Student

44:59

+12:40

16:03

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Student

26:59

+0:00

7:29

DSQ på kode 35. Denne posten var ikke på treet, j...

2.

Øystein Østeraas

Politiet

28:20

+1:21

7:52

3.

Øystein Grande Jaren

Bekk Consulting

28:37

+1:38

7:56

35

4.

Morten Andreas Nome

NTNU

29:57

+2:58

8:19

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

31:03

+4:04

8:37

35

6.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

32:11

+5:12

8:56

7.

Erik Storås

Cameron

33:02

+6:03

9:10

8.

Magnus Holm Nygaard

Statnett

35:09

+8:10

9:45

35

9.

Petter Norgren

NTNU

36:09

+9:10

10:02

35

10.

Anthony Bossard

Microchip

43:11

+16:12

11:59

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

26:05

+0:00

9:18

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

26:19

+0:00

7:18

2.

Truls Bjørklund

Microsoft

39:52

+13:33

11:04

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

23:29

+0:00

8:23

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

24:11

+0:42

8:38

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

25:18

+1:49

9:02

4.

Kurt Amundsen

Avinor

25:53

+2:24

9:14

5.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

32:00

+8:31

11:25

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

25:32

+0:00

7:05

2.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

27:54

+2:22

7:45

3.

Lars Martin Hafstad

Politiet

29:36

+4:04

8:13

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:42

+0:00

8:06

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

23:12

+0:30

8:17

3.

Arne Inge Kolstad

Sweco

26:18

+3:36

9:23

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

29:22

+6:40

10:29

5.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

31:50

+9:08

11:22

Arrangør

Frode Vågen

NTNU

Arrangør

Nils Tesdal

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

29:22

+0:00

8:09

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

30:02

+0:40

8:20

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

30:18

+0:56

8:25

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

35:26

+6:04

9:50

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

23:13

+0:00

8:17

2.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

24:13

+1:00

8:38

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

24:26

+1:13

8:43

4.

Jon Vindal

Consto

26:24

+3:11

9:25

5.

Arild Heggeset

Multiconsult

27:25

+4:12

9:47

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

27:50

+4:37

9:56

7.

Bjørn Munch

Oracle

36:12

+12:59

12:55

DSQ

Geir Willumsen

A C Møller

33:40

150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

28:53

+0:00

8:01

2.

John Svergja

Emma Edb

29:23

+0:30

8:09

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

32:17

+3:24

8:58

4.

Stig Forbord

Optoplan

37:54

+9:01

10:31

5.

Rune Viken

Gintel

42:08

+13:15

11:42

6.

Erlend Nervik

UNICON

43:11

+14:18

11:59

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

23:46

+0:00

8:29

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

26:10

+2:24

9:20

3.

Tore Fornes

Eget

27:02

+3:16

9:39

4.

Knut Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

29:00

+5:14

10:21

5.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

29:29

+5:43

10:31

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

30:30

+6:44

10:53

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

30:47

+7:01

10:59

8.

Petter Mikalsen

Telenor

31:01

+7:15

11:04

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

31:19

+7:33

11:11

10.

John Lerli

Trønderbladet

32:47

+9:01

11:42

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

31:16

+0:00

8:41

2.

Bernt Rognes

Powel

31:45

+0:29

8:49

3.

Dag Stenersen

Sintef

32:17

+1:01

8:58

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

35:37

+4:21

9:53

5.

Håvard Eidnes

Uninett

39:49

+8:33

11:03

6.

Geir Arnesen

Eget

46:03

+14:47

12:47

35

DSQ

Øystein Nytrø

NTNU Bil

41:23

35 58

DSQ

Lasse Natvig

NTNU

57:17

113 150 175 // Jeg kan bekrefte det Øivind Wiggen ...

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

22:27

+0:00

8:58

2.

Tore Heggem

HiNT

22:49

+0:22

9:07

3.

Jan Erik Kofoed

NTNU

26:42

+4:15

10:40

4.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

32:49

+10:22

13:07

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

37:05

+14:38

14:50

106

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

22:23

95

DSQ

Olav Kvittem

Uninett

31:09

139

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

36:03

+0:00

10:00

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

38:51

+2:48

10:47

35

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

48:58

35 113 58

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

24:42

+0:00

15:26

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

21:24

+0:00

8:33

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

24:38

+3:14

9:51

3.

Trond Damås

Skanska Aktiv

25:56

+4:32

10:22

4.

Tor Gjermstad

Hemit

25:59

+4:35

10:23

5.

John Sirum

Rambøll

26:16

+4:52

10:30

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

26:37

+5:13

10:38

7.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

28:37

+7:13

11:26

8.

Reidar Ottem

MTG

29:03

+7:39

11:37

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

29:19

+7:55

11:43

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

29:27

+8:03

11:46

11.

Lars Skrøvseth

VIsiontec

30:54

+9:30

12:21

106

12.

Kåre Eggereide

Rambøll

32:52

+11:28

13:08

DSQ

Steinar Aasvang

Siemens

38:57

95

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

39:59

+0:00

11:06

DSQ

Nils Olav Vennevik

Eget

48:43

45

Arrangør

Stein Øvstedal

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

25:13

+0:00

15:45

2.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

33:20

+8:07

20:50

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

24:58

+0:00

9:59

2.

Frode Stensrud

Eget

25:55

+0:57

10:22

3.

Edgar Furuholt

Det Norske

26:33

+1:35

10:37

4.

Tore Kiste

Fylket

27:51

+2:53

11:08

5.

Knut Skjesol

Statkraft

28:10

+3:12

11:16

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

28:28

+3:30

11:23

7.

Halvor Flatberg

NTNU

29:00

+4:02

11:36

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

29:02

+4:04

11:36

9.

Roar Stenset

St Olav

29:29

+4:31

11:47

10.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

30:42

+5:44

12:16

11.

Øistein Åsmul

Kommunen

31:10

+6:12

12:28

12.

Torgeir Iversen

Evry

39:49

+14:51

15:55

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

45:51

+0:00

12:44

2.

Torleif Stephansen

Evry

50:34

+4:43

14:02

3.

Magnus Landstad

NTNU

1:01:10

+15:19

16:59

DSQ

Roar Forbord

Terratec

50:22

58 150 175

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

39:20

117

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

22:06

+0:00

8:50

2.

Gunnar Østerbø

DnB

25:54

+3:48

10:21

3.

Tore Brurok

Eget

26:54

+4:48

10:45

4.

Odd Musum

Rambøll

29:04

+6:58

11:37

5.

Leif Engen

SiT BIL

29:16

+7:10

11:42

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

31:33

+9:27

12:37

7.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

31:39

+9:33

12:39

8.

Eigil Sørli

Q-Free

33:59

+11:53

13:35

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

34:47

+12:41

13:54

10.

Arne Sæterhaug

Eget

36:43

+14:37

14:41

11.

Henry Sundsetvik

OTEK

45:24

+23:18

18:09

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

53:10

+0:00

14:46

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

22:26

+0:00

14:01

2.

Edmund Olsen

NTNU

26:29

+4:03

16:33

3.

Rolf Hellan

Eget

30:38

+8:12

19:08

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

42:38

+0:00

17:03

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

27:39

+0:00

9:52

2.

Ella Kongsvik

Eget

31:35

+3:56

11:16

3.

Therese Langseth

Student

45:00

+17:21

16:04

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Titlestad

Gjest

25:51

+0:00

10:20

2.

Magnus Walstad

Gjest

26:55

+1:04

10:46

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

26:11

+0:00

7:16

2.

Asbjorn Midtbø

Student

29:41

+3:30

8:14

35

3.

Johanne De Pressno

Student

49:18

+23:07

13:41

35

DSQ

Martine Åstebøl

Student

30:53

113


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2017, 10:06:32

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

181

Antall startet:

181