Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night, fellesstart 27. september 2017

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vister

Frol IL

25:59

+0:00

6:27

2.

Elias Mølnvik

NTNUI

26:01

+0:02

6:28

3.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

28:35

+2:36

7:06

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

28:41

+2:42

7:08

5.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

28:56

+2:57

7:11

6.

Emil Granqvist

NTNUI

29:42

+3:43

7:23

7.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

30:31

+4:32

7:35

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

30:34

+4:35

7:36

9.

Malthe Gaarsdal

NTNUI

30:44

+4:45

7:38

10.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

32:32

+6:33

8:05

11.

Øystein Grande Jaren

Freidig

32:50

+6:51

8:10

12.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

32:57

+6:58

8:11

13.

Johan Ivarsson

Freidig

32:59

+7:00

8:12

14.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

33:22

+7:23

8:18

15.

Lars Owren

NTNUI

33:33

+7:34

8:20

16.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

33:37

+7:38

8:21

17.

Erik Gustafsson

NTNUI

33:49

+7:50

8:24

18.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

33:51

+7:52

8:25

19.

Ola Keiserås

IL Leik

34:49

+8:50

8:39

20.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

34:50

+8:51

8:39

21.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

35:08

+9:09

8:44

22.

Gustav Fiskum

NTNUI

35:13

+9:14

8:45

23.

Vegard Kittilsen

Freidig

35:16

+9:17

8:46

24.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

36:30

+10:31

9:04

25.

Jo Even Kolstad

Freidig

36:31

+10:32

9:05

26.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

38:16

+12:17

9:31

27.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

38:31

+12:32

9:34

28.

Adrian Opheim

NTNUI

39:35

+13:36

9:50

29.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

39:52

+13:53

9:55

29.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

39:52

+13:53

9:55

31.

Are Lodgaard

Byåsen IL

39:56

+13:57

9:56

32.

Malin Sandstad

Freidig

40:28

+14:29

10:03

33.

Frode Haugskott

OL Trollelg

41:18

+15:19

10:16

34.

Atle Pedersen

Melhus IL

41:22

+15:23

10:17

35.

Kristoffer Nesland

NTNUI

41:29

+15:30

10:19

36.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

42:59

+17:00

10:41

37.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

43:39

+17:40

10:51

38.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

43:43

+17:44

10:52

39.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg OL

43:45

+17:46

10:52

40.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

47:16

+21:17

11:45

41.

Mari Angell-Petersen

Freidig

47:48

+21:49

11:53

42.

Aurora Fossøy

NTNUI

49:30

+23:31

12:18

43.

Helene Omdal

NTNUI

49:49

+23:50

12:23

44.

Claus Martinsen

Heming Orientering

51:40

+25:41

12:51

45.

Ingvild Brekke

NTNUI

51:56

+25:57

12:55

46.

Martine Åstebøl

NTNUI

52:43

+26:44

13:06

47.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

52:45

+26:46

13:07

48.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

52:56

+26:57

13:10

49.

Jon Røstum

OL Gaula

55:07

+29:08

13:42

50.

Jenny Persson

Byåsen IL

55:14

+29:15

13:44

51.

Sonja Mellberg

NTNUI

55:45

+29:46

13:52

52.

Philip Føyen

NTNUI

1:00:09

+34:10

14:57

53.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:01:08

+35:09

15:12

54.

Ingvild Wang

NTNUI

1:01:48

+35:49

15:22

55.

Espen Stornes

NTNUI

1:02:49

+36:50

15:37

56.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:03:48

+37:49

15:52

57.

Camilla Öhman

NTNUI

1:04:21

+38:22

16:00

58.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

1:06:39

+40:40

16:34

59.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:07:12

+41:13

16:42

60.

Christian Andresen

Malvik IL

1:07:27

+41:28

16:46

DSQ

Sivert Bellingmo

OL Gaula

33:25

48 32 50 51 52 49 33 65 65 39

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

47:04

40 41 43

DSQ

John Svergja

Kvikne IL

49:45

37

DSQ

Edvard Sørby

Freidig

53:16

50 51 52 49 33 65 39

DSQ

Øyvind Schjelderup

Freidig

53:50

40 41 43 65 39

DSQ

Håvard Singsaas

Freidig

1:17:10

44 46 40 41 43 65 39

DNS

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

DNS

Andreas Haaland

Wing OK

DNS

Øystein Husby

Malvik IL

DNS

Jørgen Fiskum

Frol IL

DNS

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

DNS

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

DNS

Hildegunn Heggøy

NTNUI

DNS

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

DNS

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

DNS

Mathilde Rundhaug

Frol IL

DNS

Jørgen Madslien

NTNUI

DNS

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

25:06

+0:00

10:02

2.

Arild Heggeset

Freidig

29:05

+3:59

11:38

3.

Emil Grønli

Freidig

29:21

+4:15

11:44

47 50 51 52 39

4.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

29:23

+4:17

11:45

5.

John Lerli

Melhus IL

33:54

+8:48

13:33

6.

Anna Christensen

Freidig

34:01

+8:55

13:36

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

34:03

+8:57

13:37

8.

Oskar Storler

Melhus IL

34:13

+9:07

13:41

9.

Ørjan Sæter

Melhus IL

35:19

+10:13

14:07

10.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

37:48

+12:42

15:07

11.

Emil Leroyer

Freidig

37:57

+12:51

15:10

12.

Sverre Hellevik

Freidig

37:58

+12:52

15:11

13.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

38:11

+13:05

15:16

14.

Vemund Mølnvik

Freidig

38:19

+13:13

15:19

15.

Egil Repvik

OL Trollelg

38:47

+13:41

15:30

16.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

40:26

+15:20

16:10

17.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

40:54

+15:48

16:21

18.

August Maske

Freidig

43:08

+18:02

17:15

19.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

44:17

+19:11

17:42

20.

Andreas Aagesen

Melhus IL

44:19

+19:13

17:43

21.

Erik Tofte jr

Melhus IL

44:24

+19:18

17:45

22.

Erlend Aune

Byåsen IL

46:04

+20:58

18:25

23.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

46:49

+21:43

18:43

24.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

47:47

+22:41

19:06

25.

Anna Aurora Nolte

Freidig

56:03

+30:57

22:25

26.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

56:04

+30:58

22:25

27.

Ole Hjulstad

Melhus IL

59:03

+33:57

23:37

DSQ

Mona Windseth

Melhus IL

40:02

37 40 42 46 36 39 47 50 51 52 39 100

DSQ

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

49:13

40 50 51 52 39

Brutt

Espen Karlsen

Melhus IL

DNS

Elisabeth Størseth

Selbu OK

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

DNS

Martin Aune

Melhus IL

DNS

Maren Viken

Byåsen IL

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

17:40

+0:00

10:50

2.

Siri Stensgård

NTNUI

18:27

+0:47

11:19

3.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

52:37

+34:57

32:16

DSQ

Knut Hage

Melhus IL

1:05:30

45 36 47

DNS

Michael Olsen

Melhus IL

DNS

Johanne de Presno

NTNUI

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

4:40

Vilde Flø

Byåsen IL

7:24

Ingrid Farstad

Melhus IL

14:49

Leah Gylland

Melhus IL

14:43

Margrethe Farstad

Melhus IL

14:50

Sigurd Schrøder

Melhus IL

6:36

DNS

Johannes Lerli

Melhus IL

DNS

Karoline Skåra

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 september 2017, 22:24:52

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

129

Antall startet:

106