Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night, fellesstart 27. september 2017

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vister

Frol IL

25:59

+0:00

6:27

korriger

2.

Elias Mølnvik

NTNUI

26:01

+0:02

6:28

korriger

3.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

28:35

+2:36

7:06

korriger

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

28:41

+2:42

7:08

korriger

5.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

28:56

+2:57

7:11

korriger

6.

Emil Granqvist

NTNUI

29:42

+3:43

7:23

korriger

7.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

30:31

+4:32

7:35

korriger

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

30:34

+4:35

7:36

korriger

9.

Malthe Gaarsdal

NTNUI

30:44

+4:45

7:38

korriger

10.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

32:32

+6:33

8:05

korriger

11.

Øystein Grande Jaren

Freidig

32:50

+6:51

8:10

korriger

12.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

32:57

+6:58

8:11

korriger

13.

Johan Ivarsson

Freidig

32:59

+7:00

8:12

korriger

14.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

33:22

+7:23

8:18

korriger

15.

Lars Owren

NTNUI

33:33

+7:34

8:20

korriger

16.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

33:37

+7:38

8:21

korriger

17.

Erik Gustafsson

NTNUI

33:49

+7:50

8:24

korriger

18.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

33:51

+7:52

8:25

korriger

19.

Ola Keiserås

IL Leik

34:49

+8:50

8:39

korriger

20.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

34:50

+8:51

8:39

korriger

21.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

35:08

+9:09

8:44

korriger

22.

Gustav Fiskum

NTNUI

35:13

+9:14

8:45

korriger

23.

Vegard Kittilsen

Freidig

35:16

+9:17

8:46

korriger

24.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

36:30

+10:31

9:04

korriger

25.

Jo Even Kolstad

Freidig

36:31

+10:32

9:05

korriger

26.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

38:16

+12:17

9:31

korriger

27.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

38:31

+12:32

9:34

korriger

28.

Adrian Opheim

NTNUI

39:35

+13:36

9:50

korriger

29.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

39:52

+13:53

9:55

korriger

29.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

39:52

+13:53

9:55

korriger

31.

Are Lodgaard

Byåsen IL

39:56

+13:57

9:56

korriger

32.

Malin Sandstad

Freidig

40:28

+14:29

10:03

korriger

33.

Frode Haugskott

OL Trollelg

41:18

+15:19

10:16

korriger

34.

Atle Pedersen

Melhus IL

41:22

+15:23

10:17

korriger

35.

Kristoffer Nesland

NTNUI

41:29

+15:30

10:19

korriger

36.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

42:59

+17:00

10:41

korriger

37.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

43:39

+17:40

10:51

korriger

38.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

43:43

+17:44

10:52

korriger

39.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg OL

43:45

+17:46

10:52

korriger

40.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

47:16

+21:17

11:45

korriger

41.

Mari Angell-Petersen

Freidig

47:48

+21:49

11:53

korriger

42.

Aurora Fossøy

NTNUI

49:30

+23:31

12:18

korriger

43.

Helene Omdal

NTNUI

49:49

+23:50

12:23

korriger

44.

Claus Martinsen

Heming Orientering

51:40

+25:41

12:51

korriger

45.

Ingvild Brekke

NTNUI

51:56

+25:57

12:55

korriger

46.

Martine Åstebøl

NTNUI

52:43

+26:44

13:06

korriger

47.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

52:45

+26:46

13:07

korriger

48.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

52:56

+26:57

13:10

korriger

49.

Jon Røstum

OL Gaula

55:07

+29:08

13:42

korriger

50.

Jenny Persson

Byåsen IL

55:14

+29:15

13:44

korriger

51.

Sonja Mellberg

NTNUI

55:45

+29:46

13:52

korriger

52.

Philip Føyen

NTNUI

1:00:09

+34:10

14:57

korriger

53.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:01:08

+35:09

15:12

korriger

54.

Ingvild Wang

NTNUI

1:01:48

+35:49

15:22

korriger

55.

Espen Stornes

NTNUI

1:02:49

+36:50

15:37

korriger

56.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:03:48

+37:49

15:52

korriger

57.

Camilla Öhman

NTNUI

1:04:21

+38:22

16:00

korriger

58.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

1:06:39

+40:40

16:34

korriger

59.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:07:12

+41:13

16:42

korriger

60.

Christian Andresen

Malvik IL

1:07:27

+41:28

16:46

korriger

DSQ

Sivert Bellingmo

OL Gaula

33:25

korriger

48 32 50 51 52 49 33 65 65 39

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

47:04

korriger

40 41 43

DSQ

John Svergja

Kvikne IL

49:45

korriger

37

DSQ

Edvard Sørby

Freidig

53:16

korriger

50 51 52 49 33 65 39

DSQ

Øyvind Schjelderup

Freidig

53:50

korriger

40 41 43 65 39

DSQ

Håvard Singsaas

Freidig

1:17:10

korriger

44 46 40 41 43 65 39

DNS

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

korriger

DNS

Andreas Haaland

Wing OK

korriger

DNS

Øystein Husby

Malvik IL

korriger

DNS

Jørgen Fiskum

Frol IL

korriger

DNS

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

korriger

DNS

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

korriger

DNS

Hildegunn Heggøy

NTNUI

korriger

DNS

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

korriger

DNS

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

korriger

DNS

Mathilde Rundhaug

Frol IL

korriger

DNS

Jørgen Madslien

NTNUI

korriger

DNS

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

korriger

DNS

Jonas Grønli

Freidig

korriger

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

korriger

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

korriger

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

25:06

+0:00

10:02

korriger

2.

Arild Heggeset

Freidig

29:05

+3:59

11:38

korriger

3.

Emil Grønli

Freidig

29:21

+4:15

11:44

korriger

47 50 51 52 39

4.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

29:23

+4:17

11:45

korriger

5.

John Lerli

Melhus IL

33:54

+8:48

13:33

korriger

6.

Anna Christensen

Freidig

34:01

+8:55

13:36

korriger

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

34:03

+8:57

13:37

korriger

8.

Oskar Storler

Melhus IL

34:13

+9:07

13:41

korriger

9.

Ørjan Sæter

Melhus IL

35:19

+10:13

14:07

korriger

10.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

37:48

+12:42

15:07

korriger

11.

Emil Leroyer

Freidig

37:57

+12:51

15:10

korriger

12.

Sverre Hellevik

Freidig

37:58

+12:52

15:11

korriger

13.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

38:11

+13:05

15:16

korriger

14.

Vemund Mølnvik

Freidig

38:19

+13:13

15:19

korriger

15.

Egil Repvik

OL Trollelg

38:47

+13:41

15:30

korriger

16.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

40:26

+15:20

16:10

korriger

17.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

40:54

+15:48

16:21

korriger

18.

August Maske

Freidig

43:08

+18:02

17:15

korriger

19.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

44:17

+19:11

17:42

korriger

20.

Andreas Aagesen

Melhus IL

44:19

+19:13

17:43

korriger

21.

Erik Tofte jr

Melhus IL

44:24

+19:18

17:45

korriger

22.

Erlend Aune

Byåsen IL

46:04

+20:58

18:25

korriger

23.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

46:49

+21:43

18:43

korriger

24.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

47:47

+22:41

19:06

korriger

25.

Anna Aurora Nolte

Freidig

56:03

+30:57

22:25

korriger

26.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

56:04

+30:58

22:25

korriger

27.

Ole Hjulstad

Melhus IL

59:03

+33:57

23:37

korriger

DSQ

Mona Windseth

Melhus IL

40:02

korriger

37 40 42 46 36 39 47 50 51 52 39 100

DSQ

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

49:13

korriger

40 50 51 52 39

Brutt

Espen Karlsen

Melhus IL

korriger

DNS

Elisabeth Størseth

Selbu OK

korriger

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

korriger

DNS

Martin Aune

Melhus IL

korriger

DNS

Maren Viken

Byåsen IL

korriger

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

17:40

+0:00

10:50

korriger

2.

Siri Stensgård

NTNUI

18:27

+0:47

11:19

korriger

3.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

52:37

+34:57

32:16

korriger

DSQ

Knut Hage

Melhus IL

1:05:30

korriger

45 36 47

DNS

Michael Olsen

Melhus IL

korriger

DNS

Johanne de Presno

NTNUI

korriger

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

4:40

korriger

Vilde Flø

Byåsen IL

7:24

korriger

Ingrid Farstad

Melhus IL

14:49

korriger

Leah Gylland

Melhus IL

14:43

korriger

Margrethe Farstad

Melhus IL

14:50

korriger

Sigurd Schrøder

Melhus IL

6:36

korriger

DNS

Johannes Lerli

Melhus IL

korriger

DNS

Karoline Skåra

NTNUI

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 september 2017, 22:24:52

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

129

Antall startet:

106