Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 23, Trolla 30. september 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Hoff

St. Olavs Hospital

1:08:23

+0:00

37:59

DSQ

Linus Fossum Malmring

Gjest

56:52

121

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Christian Waack

Eget

26:15

+0:00

11:55

2.

Hanne Seterbø

Det Norske

41:31

+15:16

18:52

3.

Kristine Svanholm

Gjest

1:06:56

+40:41

30:25

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

1:02:10

+0:00

15:56

2.

Tora Vollset

NTNU

1:14:55

+12:45

19:12

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

45:28

+0:00

11:39

DSQ

Janne Fossum Malmring

St Olavs Hospital

1:17:47

38 58 92 96

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

44:32

36 95 96 150 175

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

48:37

+0:00

12:27

2.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:03:28

+14:51

16:16

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:35:40

+47:03

24:31

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

40:37

+0:00

17:39

2.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

1:03:03

+22:26

27:24

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

50:58

+0:00

13:04

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

57:24

+6:26

14:43

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

57:56

+6:58

14:51

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:00:02

+9:04

15:23

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:01:35

+10:37

15:47

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:12:00

+21:02

18:27

7.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:19:17

+28:19

20:19

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:01:59

+0:00

15:53

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

50:12

+0:00

21:49

Arrangør

Berit Grande

Sticos

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:05:16

+0:00

16:44

2.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:16:52

+11:36

19:42

3.

Siri Drogset

NTNU

1:29:52

+24:36

23:02

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Anne Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Sissel Ravnsborg

NTNU

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

2:22:09

+0:00

1:01:48

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:11:59

+0:00

18:27

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terjei Volset

NTNU

53:41

+0:00

13:05

2.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:08:33

+14:52

16:43

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:25:25

+0:00

15:15

2.

Anthony Bossard

Microchip

1:38:05

+12:40

17:30

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

45:26

+0:00

11:04

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

1:02:57

+0:00

11:14

2.

Truls Bjørklund

Microsoft

2:01:34

+58:37

21:42

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

55:57

+0:00

13:38

2.

Geir Hanssen

Saplov

57:36

+1:39

14:02

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

1:07:45

+0:00

12:05

2.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:30:18

+22:33

16:07

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

51:03

+0:00

12:27

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

55:23

+4:20

13:30

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:10:08

+0:00

12:31

2.

Øystein Husby

Statnett

1:16:06

+5:58

13:35

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:16:59

+6:51

13:44

4.

Truls Ryum

NTNU

1:17:50

+7:42

13:53

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:35:12

+25:04

17:00

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

47:12

+0:00

11:30

2.

Håkon Tjelmeland

NTNU

57:30

+10:18

14:01

3.

Arild Heggeset

Multiconsult

59:14

+12:02

14:26

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:04:23

+17:11

15:42

5.

Bjørn Munch

Oracle

1:05:53

+18:41

16:04

Jeg måtte løpe grønn fordi det nettopp var gått to...

6.

Bobo Nordahl

NGU

1:09:04

+21:52

16:50

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:15:30

+28:18

18:24

Arrangør

Geir Willumsen

A C Møller

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:16:24

+0:00

13:38

2.

Stein Ivar Foss

SIT

1:22:04

+5:40

14:39

3.

Stig Forbord

Optoplan

1:22:34

+6:10

14:44

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

51:48

+0:00

12:38

2.

Olve Mogstad

Statnett

52:43

+0:55

12:51

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

1:03:03

+0:00

11:15

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:17:06

+14:03

13:46

3.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:26:39

+23:36

15:28

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

48:00

+0:00

12:18

2.

Helge Eriksen

Eget

55:19

+7:19

14:11

3.

Even Hofstad

DnB Sport

1:06:32

+18:32

17:03

4.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:11:33

+23:33

18:20

Arrangør

Olav Kvittem

Uninett

Arrangør

Tore Heggem

HiNT

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

46:14

+0:00

11:51

2.

Steinar Aasvang

Siemens

50:43

+4:29

13:00

3.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

55:43

+9:29

14:17

4.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

59:39

+13:25

15:17

5.

Tor Gjermstad

Hemit

1:09:42

+23:28

17:52

6.

John Sirum

Rambøll

1:10:01

+23:47

17:57

7.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:30:28

+44:14

23:11

8.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:53:01

+1:06:47

28:58

9.

Asbjørn Rønning

Eget

1:55:57

+1:09:43

29:43

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:44:02

+0:00

18:34

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:25:39

+0:00

37:14

2.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:34:24

+8:45

41:02

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Flatberg

NTNU

1:03:04

+0:00

16:10

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:03:34

+0:30

16:17

3.

Martin Melhuus

Veritas

1:04:27

+1:23

16:31

4.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:06:20

+3:16

17:00

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:08:08

+5:04

17:28

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:08:30

+5:26

17:33

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:13:12

+10:08

18:46

8.

Roar Stenset

St Olav

1:31:23

+28:19

23:25

9.

Pål Skyberg

Evry

1:38:44

+35:40

25:18

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:37:00

+0:00

17:19

2.

Magnus Landstad

NTNU

2:23:22

+46:22

25:36

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

1:00:37

+0:00

15:32

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:04:28

+3:51

16:31

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:11:32

+10:55

18:20

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:11:48

+11:11

18:24

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:14:48

+14:11

19:10

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:20:29

+19:52

20:38

7.

Hallstein Aalberg

Eget

1:33:00

+32:23

23:50

8.

Tore Brurok

Eget

1:41:42

+41:05

26:04

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

1:57:17

+0:00

20:56

2.

Robert Strøm

Eget

3:07:07

+1:09:50

33:24

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

52:17

+0:00

22:43

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:23:00

+0:00

21:16

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

43:23

31 38 39 36 95 96 150

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:30:27

+0:00

23:11

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

47:41

+0:00

20:43

Arrangør

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Helge Titlestad

Gjest

1:14:37

31 36 69

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

55:46

+0:00

14:17

2.

Ella Kongsvik

Eget

1:08:28

+12:42

17:33

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:02:32

+0:00

11:10

2.

Evelina Folkesson

OK Torfinn

2:17:00

+1:14:28

24:27

DSQ

Magnus Walstad

Gjest

2:47:07

96


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 oktober 2017, 17:06:01

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

119

Antall startet:

119