Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei Gampeløpet 7. oktober 2017

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

2:35:22

+0:00

korriger

2.

Astrid Øyre Slind

2:40:57

+5:35

korriger

3.

Maren Grande

Frol IL

2:42:55

+7:33

korriger

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

2:42:55

+7:33

korriger

5.

Marta Ulvensøen

NTNUI

2:46:05

+10:43

korriger

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

2:46:05

+10:43

korriger

7.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL orientering

3:01:40

+26:18

korriger

8.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:02:42

+27:20

korriger

9.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

3:03:25

+28:03

korriger

10.

Vibeke Jensen

Team Tartan

3:07:56

+32:34

korriger

11.

Kristine Fjellanger

Team Tartan

3:07:57

+32:35

korriger

12.

Martine Åstebøl

NTNUI

3:09:15

+33:53

korriger

13.

Kjersti Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

3:14:57

+39:35

korriger

14.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:18:12

+42:50

korriger

15.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:18:22

+43:00

korriger

16.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

3:18:43

+43:21

korriger

17.

Anita Eidem

Byåsen

3:20:47

+45:25

korriger

18.

Frida Øygård

NTNUI Langrenn

3:22:48

+47:26

korriger

19.

Elise Langkaas

NTNUI

3:23:15

+47:53

korriger

19.

Ida M Aglen

Trondheim Triatlonklubb

3:23:15

+47:53

korriger

21.

Aurora Fossøy

NTNUI

3:24:11

+48:49

korriger

21.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

3:24:11

+48:49

korriger

23.

Mona H. Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

3:28:15

+52:53

korriger

24.

Silje Arntzen

NTNUI

3:35:08

+59:46

korriger

25.

Margot Lynum

Freidig

3:35:45

+1:00:23

korriger

26.

Martine Holm Frekhaug

Statens vegvesen

3:36:20

+1:00:58

korriger

27.

Sara Ehrenpohl Sand

Byåsen SSL

3:38:00

+1:02:38

korriger

28.

Ingvild Bratlie

NTNUI

3:38:14

+1:02:52

korriger

29.

Amanda Byrkjeland

NTNUI

3:39:39

+1:04:17

korriger

30.

Marie Styrvold

NTNUI

3:39:46

+1:04:24

korriger

31.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

3:39:53

+1:04:31

korriger

32.

Eli Kolstad

Mo OK

3:40:13

+1:04:51

korriger

32.

Åshild Kolstad

Freidig Spk

3:40:13

+1:04:51

korriger

34.

Marit Ishol Skogan

Steinkjer OK

3:40:32

+1:05:10

korriger

35.

Marit Nersten

NTNUI

3:41:23

+1:06:01

korriger

36.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

3:41:32

+1:06:10

korriger

37.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI orientering

3:41:52

+1:06:30

korriger

38.

Kristine Ausen

NTNUI

3:43:06

+1:07:44

korriger

39.

Helene Omdal

NTNUI

3:43:35

+1:08:13

korriger

40.

Karine Vestøl

Vegårshei IL

3:43:51

+1:08:29

korriger

41.

Anne Eiken

Kongsberg OL

3:43:52

+1:08:30

korriger

42.

Tilla Farnes Hennum

Asker skiklubb

3:44:38

+1:09:16

korriger

43.

Maja Berger

Byåsen

3:46:40

+1:11:18

korriger

44.

Mari Hage Basberg

Sogndal IL

3:47:27

+1:12:05

korriger

45.

Anne Murvold

Janus Ski- og Løpeklubb

3:47:29

+1:12:07

korriger

46.

Stina J Sandberg

Nydalen

3:49:14

+1:13:52

korriger

47.

Anette Kleppestø

3:49:15

+1:13:53

korriger

48.

Elise Tveita

NTNUI Roing

3:49:16

+1:13:54

korriger

49.

Elise Øien Sørnes

NTNUI

3:49:17

+1:13:55

korriger

50.

Vilde Moi

NTNUI

3:50:36

+1:15:14

korriger

51.

Elise Bryn

NTNUI

3:51:07

+1:15:45

korriger

52.

Åsne Salte Håland

NTNUI

3:51:08

+1:15:46

korriger

53.

Elisabeth Hole

NTNUI Langrenn

3:51:09

+1:15:47

korriger

54.

Helene Salte Håland

NTNUI

3:51:10

+1:15:48

korriger

55.

Siri Stensgård

NTNUI

3:51:34

+1:16:12

korriger

56.

Kaja Bergwitz-Larsen

Team Smartfish

3:52:58

+1:17:36

korriger

57.

Synne Opheim

NTNUI

3:54:03

+1:18:41

korriger

58.

Una Bratlie

NTNUI

3:56:26

+1:21:04

korriger

59.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

3:56:32

+1:21:10

korriger

60.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

3:57:12

+1:21:50

korriger

61.

Maria Thonhaugen Raastad

Ingen

3:57:13

+1:21:51

korriger

62.

Johanne de Presno

NTNUI

3:57:15

+1:21:53

korriger

63.

Kristine Birkeli

Student-KRIK Trondheim

3:57:26

+1:22:04

korriger

64.

Bjørg Granly

Freidig

3:58:00

+1:22:38

korriger

65.

Mariann Schei

TIF Viking

3:59:20

+1:23:58

korriger

66.

Anna Knutsen

NTNUI

3:59:51

+1:24:29

korriger

67.

Mali Kanstad

NTNUI

4:00:01

+1:24:39

korriger

68.

Åshild Støyten

Hemsedal

4:02:16

+1:26:54

korriger

69.

Julie Hjortland

NTNUI

4:02:18

+1:26:56

korriger

70.

Ingvild Torgersen

NTNUI

4:02:30

+1:27:08

korriger

71.

Malena Birkeland

NTNUI

4:08:04

+1:32:42

korriger

72.

Tone Almås

IL Leik

4:09:07

+1:33:45

korriger

73.

Marte Mestvedthagen

Hemsedal IL

4:09:08

+1:33:46

korriger

73.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

4:09:08

+1:33:46

korriger

75.

Solveig Blindheim

NTNUI

4:09:13

+1:33:51

korriger

76.

Kristina Målland Edvardsen

4:09:42

+1:34:20

korriger

77.

Nora Rydland Fjøsne

NTNUI Orientering

4:19:24

+1:44:02

korriger

78.

Eva Tesarova

Wing OK

4:20:15

+1:44:53

korriger

79.

Aurora Opheim Sauar

NTNUI

4:28:58

+1:53:36

korriger

80.

Marte Vale

-

4:29:00

+1:53:38

korriger

81.

Kristine Aaen Pedersen

-

4:29:28

+1:54:06

korriger

82.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

4:34:41

+1:59:19

korriger

83.

Ronja Björklund

OK Kåre

4:34:42

+1:59:20

korriger

84.

Astri Grøtan Dahl

NTNUI

4:48:57

+2:13:35

korriger

85.

Ragnhild Skretting Solberg

NTNUI

4:48:59

+2:13:37

korriger

86.

Astrid Sølna

NTNUI

4:54:14

+2:18:52

korriger

87.

Ingrid Skrede

NTNUI

5:29:00

+2:53:38

korriger

88.

Kristin Helland-Hansen

Fossum

6:06:28

+3:31:06

korriger

89.

Ragnhild Myrnes

NTNUI

6:36:23

+4:01:01

korriger

90.

Maren Hope Blå

Gimle IF

7:21:11

+4:45:49

korriger

Brutt

Anne Karen Aanonli

-

2:46:33

korriger

Brutt

Anja Meisler

NTNUI

korriger

DNS

Helen Palmer

Byåsen IL

korriger

DNS

Elin-Kristin Hem Olsen

NTNUI

korriger

DNS

Vilde Haukenes

NTNUI

korriger

DNS

Thea Heiene

NTNUI

korriger

DNS

Oda Siebke Løge

TRONDHEIM

korriger

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

3:35:44

+0:00

korriger

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

3:43:50

+8:06

korriger

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

3:45:38

+9:54

korriger

4.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

3:46:17

+10:33

korriger

5.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

3:52:58

+17:14

korriger

6.

Sindre Johannessen

Freidig

3:54:17

+18:33

korriger

7.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

3:57:11

+21:27

korriger

8.

Carl Petter LYngen

Frol IL

3:59:18

+23:34

korriger

9.

Håvard Eidsmo

Trondheim

4:02:16

+26:32

korriger

10.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

4:09:05

+33:21

korriger

11.

Olai Lillevold

NTNUI

4:21:15

+45:31

korriger

12.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

4:27:02

+51:18

korriger

13.

Gustav Fiskum

NTNUI

4:28:20

+52:36

korriger

14.

Olav Remmen

OL Trollelg

4:29:34

+53:50

korriger

15.

Geir-Olav Roset

Bøcks Toppidrett

4:29:48

+54:04

korriger

16.

Brynjar Lid Gamst

TRONDHEIM

4:32:26

+56:42

korriger

17.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

4:33:12

+57:28

korriger

18.

Andreas Haaland

Wing

4:37:43

+1:01:59

korriger

19.

Adrian S. Opheim

Freidig

4:40:32

+1:04:48

korriger

20.

Erik Gustafsson

NTNUI

4:40:36

+1:04:52

korriger

21.

Vebjørn Tandberg

Nydalens skiklub

4:40:53

+1:05:09

korriger

22.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn / Statoil BIL

4:40:58

+1:05:14

korriger

23.

Trond Håkon Trondsen

Team Coop

4:41:28

+1:05:44

korriger

24.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

4:42:22

+1:06:38

korriger

25.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

4:43:14

+1:07:30

korriger

26.

Ola Keiserås

IL Leik

4:55:13

+1:19:29

korriger

27.

Markus Glad

Emblem IL

4:55:52

+1:20:08

korriger

27.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

TRONDHEIM

4:55:52

+1:20:08

korriger

29.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

4:56:48

+1:21:04

korriger

30.

Paul Thrane

4:57:37

+1:21:53

korriger

31.

Truls Ryum

NTNU BIL

4:57:56

+1:22:12

korriger

32.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

4:58:27

+1:22:43

korriger

33.

Tore Myhrvold

Fossum IF

5:03:33

+1:27:49

korriger

34.

Jørund Vala

NTNUI

5:05:15

+1:29:31

korriger

35.

Steinar Kollerud

Lillomarka O-lag

5:10:49

+1:35:05

korriger

36.

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg

5:15:45

+1:40:01

korriger

37.

Thomas Berge Foyn

Jardar IL

5:21:23

+1:45:39

korriger

37.

Christian Berge Foyn

NTNUI

5:21:23

+1:45:39

korriger

39.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

5:23:28

+1:47:44

korriger

40.

Jakob Meløy

NTNUI

5:27:47

+1:52:03

korriger

41.

Halvard Sørheim Evjestad

5:27:48

+1:52:04

korriger

42.

Torbjørn Vala

-

5:29:54

+1:54:10

korriger

43.

Jørgen Longva

Byåsen IL

5:30:12

+1:54:28

korriger

44.

Magnus Andersen

Trondheim

5:30:21

+1:54:37

korriger

45.

Erlend Bjerkås

Bratsberg IL/ Jernbanens Bedriftsidrettslag

5:31:00

+1:55:16

korriger

46.

Morten Wettergreen

ØHIL / Team Elgeim Express

5:31:14

+1:55:30

korriger

47.

David Pasdeloup

NTNUI

5:33:39

+1:57:55

korriger

48.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

5:34:42

+1:58:58

korriger

49.

Heiner Schuman

-

5:37:51

+2:02:07

korriger

50.

Adrian Opheim

NTNUI

5:39:28

+2:03:44

korriger

51.

Sivert Flåten

Åndalsnes

5:40:21

+2:04:37

korriger

52.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

5:44:39

+2:08:55

korriger

53.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

5:44:48

+2:09:04

korriger

53.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og Omegn

5:44:48

+2:09:04

korriger

55.

Ivar Marthinusen

NTNUI

5:45:51

+2:10:07

korriger

56.

Eirik Marthinsen

NTNUI

5:47:39

+2:11:55

korriger

57.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:48:00

+2:12:16

korriger

58.

Per Ole M. Gundersen

Mårhundens venner IL

5:56:06

+2:20:22

korriger

59.

Marius Borge Heir

NTNUI

5:56:07

+2:20:23

korriger

60.

Ola Esten Røssum

NTNUI

5:59:45

+2:24:01

korriger

61.

Eirik Mofoss

NTNUI Triatlon

5:59:51

+2:24:07

korriger

62.

Jacob Emil Tønnesen

NTNUI Langrenn

6:01:08

+2:25:24

korriger

63.

Trym Granerud Nygaard

NTNUI

6:01:39

+2:25:55

korriger

64.

Magne Ledsaak

-

6:03:31

+2:27:47

korriger

65.

Johan Loe Kvalberg

NTNUI

6:04:41

+2:28:57

korriger

66.

Vegard Nes

6:06:50

+2:31:06

korriger

67.

Henrik Langeland

NGI

6:06:52

+2:31:08

korriger

68.

Tore Blokkum

6:06:54

+2:31:10

korriger

69.

Jørgen Langeland

Statens vegvesen

6:07:00

+2:31:16

korriger

70.

Gaute Hagen Hallingstad

NTNUI

6:07:47

+2:32:03

korriger

71.

Vegard Line

NTNUI

6:07:58

+2:32:14

korriger

72.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

6:08:21

+2:32:37

korriger

73.

Claus Martinsen

Heming Orientering

6:11:17

+2:35:33

korriger

74.

Erlend Jansen

6:13:21

+2:37:37

korriger

75.

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

6:13:24

+2:37:40

korriger

76.

Torstein Wiiger Opsahl

Ingen klubb

6:13:56

+2:38:12

korriger

77.

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

6:14:31

+2:38:47

korriger

77.

Håvard Reitan

Statoil BIL

6:14:31

+2:38:47

korriger

79.

Ole Jermstad

6:18:30

+2:42:46

korriger

80.

Thomas Alne

Vestbyen

6:20:42

+2:44:58

korriger

81.

Øyvind Berg

NTNUI

6:25:35

+2:49:51

korriger

82.

Arne Johannes Løkken

TRONDHEIM

6:25:41

+2:49:57

korriger

83.

Ole Hulbakk

-

6:27:51

+2:52:07

korriger

84.

Cecil Lonnee

BSK

6:28:49

+2:53:05

korriger

85.

Erik Andre Lorås

NTNUI Triatlon

6:28:50

+2:53:06

korriger

85.

Anders Trønsdal Lyngstad

Inderøy

6:28:50

+2:53:06

korriger

87.

Sebastian Aas

OL Trollelg

6:34:04

+2:58:20

korriger

88.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

6:36:34

+3:00:50

korriger

89.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU-Orientering

6:38:04

+3:02:20

korriger

90.

André Johnsen Navjord

NTNUI

6:43:12

+3:07:28

korriger

91.

RF

Notodden OL

6:44:38

+3:08:54

korriger

92.

Harald Undheim

KRIK

6:46:04

+3:10:20

korriger

93.

Jens Vinsnes

-

6:46:46

+3:11:02

korriger

94.

Johan Petter Winsnes

6:46:54

+3:11:10

korriger

95.

Anders Magnus W. Liberg

NTNUI

6:47:48

+3:12:04

korriger

96.

Einar Bjørkaas Helle

Askvoll og Holmedal IL

6:57:10

+3:21:26

korriger

97.

Hans Laupsa

Kvam kanoklubb

7:04:34

+3:28:50

korriger

98.

Martin Gerber

NTNUI

7:09:41

+3:33:57

korriger

99.

Harald Fløgstad

Freidig

7:10:29

+3:34:45

korriger

100.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

7:11:15

+3:35:31

korriger

101.

Daniel Ryghseter

7:22:39

+3:46:55

korriger

102.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

7:28:08

+3:52:24

korriger

103.

Erlend Hansen

NTNUI

7:50:10

+4:14:26

korriger

104.

Ola Melø

-

7:50:15

+4:14:31

korriger

105.

Henrik Tanum

Larvik ski

7:50:27

+4:14:43

korriger

105.

Mats Karlsen Tanum

Larvik Ski

7:50:27

+4:14:43

korriger

107.

Fons Dingenen

NTNUI

7:57:02

+4:21:18

korriger

108.

Marius Altern Øvrehus

Freidig

8:14:20

+4:38:36

korriger

108.

Børge Nordberg

8:14:20

+4:38:36

korriger

Brutt

Erlend Nydal

NTNUI

2:47:39

korriger

Brutt

Stefan B

-

2:57:04

korriger

Brutt

Kristoffer Nesland

NTNUI

2:59:00

korriger

Brutt

Erik Storaas

Wing

3:09:20

korriger

Brutt

Lukas Berglund

NTNUI

3:11:17

korriger

Brutt

Johan Asphjel Bjørnaas

Frol IL

3:15:07

korriger

Brutt

Lars Halvorsen

TRONDHEIM

3:18:37

korriger

Brutt

Lars Langdal

TRONDHEIM

3:22:34

korriger

Brutt

Eirik Torbjørnsen

-

3:37:01

korriger

Brutt

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

3:40:12

korriger

Brutt

Hans Jevanord

Fossum IF

3:43:06

korriger

Brutt

Johan Helle

-

3:44:48

korriger

Brutt

Sondre Kristiansen

NTNUI

3:45:56

korriger

Brutt

Henrik Alvestad

KRIK

3:48:33

korriger

Brutt

Magnus Holm Nygård

3:51:07

korriger

Brutt

Erlend Sverdrup

NTNUI Langrenn

3:52:32

korriger

Brutt

Fredrik Widerøe

3:57:14

korriger

Brutt

Ole Kristian Rønning

4:01:03

korriger

Brutt

Olav Målland Edvardsen

4:09:45

korriger

Brutt

Morten Korsvold

Wing

4:25:05

korriger

Brutt

Eivind Lona

Wing OK

4:25:14

korriger

Brutt

Rotem Sharoni

Ingen

4:54:15

korriger

Brutt

Jens Erik Slagsvold

St Olavs BIL

5:11:45

korriger

Brutt

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

5:19:41

korriger

Brutt

Hallvard Skrede

NTNUI Langrenn

5:29:01

korriger

Brutt

Mats Kjær

Tommelløse snekkere

5:29:20

korriger

Brutt

Bastian Solbakken

Oslo

5:30:05

korriger

Brutt

Magne Melhi

6:02:46

korriger

Brutt

Joakim Nornes

Ingen

7:21:11

korriger

Brutt

Anders Tiltnes

Ti:rfing

korriger

Brutt

Simen Eid Nielsen

NTNUI

korriger

Brutt

einar lofthus

Nydalen SK

korriger

Brutt

magnus sandven

SOGNDAL IL

korriger

Brutt

Vetle Ekra

korriger

Brutt

Asbjørn Olsen

NTNUI

korriger

Brutt

Håkon Godager

-

korriger

Brutt

Tord Andersen

Eiker OL

korriger

DNS

Andreas Faanes

NTNUI Langrenn

korriger

DNS

Kristen Nyhamar

NTNUI

korriger

DNS

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

korriger

DNS

Vegard Joten Andersen

NTNUI

korriger

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

korriger

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

Freidig

2:56:19

+0:00

korriger

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

2:56:19

+0:00

korriger

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

3:00:23

+4:04

korriger

3.

Jonas Grønli

Freidig

3:00:23

+4:04

korriger

5.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

3:14:26

+18:07

korriger

5.

Mikkel Holt

Freidig

3:14:26

+18:07

korriger

7.

Tobias Alstad

Frol IL

3:20:48

+24:29

korriger

7.

Jostein Mauseth Rø

Freidig

3:20:48

+24:29

korriger

Brutt

Petter Andreas Lona

Wing OK

3:03:21

korriger

Brutt

Ane Malene Kolstad

Freidig

3:03:22

korriger

Brutt

August Maske

Freidig

3:03:22

korriger

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

3:09:34

+0:00

korriger

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

3:15:42

+6:08

korriger

3.

Atle Støyva

-

3:58:59

+49:25

korriger

4.

Edvin Helle

3:59:07

+49:33

korriger

5.

Viggo Schei

-

4:07:23

+57:49

korriger

6.

Robert Strøm

Wing OK

4:20:03

+1:10:29

korriger

7.

Frank Bjarkø

NRK

4:33:38

+1:24:04

korriger

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:11:56

+2:02:22

korriger

9.

Magnus Landstad

Freidig

5:13:25

+2:03:51

korriger

10.

Nils Holte

NTNU bil

5:54:18

+2:44:44

korriger

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

4:56:25

+0:00

korriger

2.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

5:04:07

+7:42

korriger

3.

Marta Ulvensøen

NTNUI

5:30:31

+34:06

korriger

4.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

5:35:46

+39:21

korriger

5.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

5:59:44

+1:03:19

korriger

6.

Synnøve Bruland

NTNUI

6:01:38

+1:05:13

korriger

7.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

6:06:28

+1:10:03

korriger

8.

Frida Øygård

-

6:12:50

+1:16:25

korriger

9.

Margot Lynum

Freidig

6:35:41

+1:39:16

korriger

10.

Martine Holm Frekhaug

Statens vegvesen

6:35:42

+1:39:17

korriger

11.

Una Bratlie

NTNUI

7:09:41

+2:13:16

korriger

12.

Mariann Schei

TIF Viking

7:11:15

+2:14:50

korriger

13.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

7:45:58

+2:49:33

korriger

Brutt

Anita Eidem

Byåsen

3:35:47

korriger

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Støyva

Breimsbygda Il

7:12:24

+0:00

korriger

2.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal Il

7:42:26

+30:02

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2017, 16:35:28

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

285

Antall startet:

276