Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 24 - KM natt, Strindamarka 3. oktober 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Varmedal

Stfk

21:32

+0:00

11:57

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

42:16

+0:00

12:48

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

46:26

+4:10

14:04

3.

Eva Tesarova

Microsoft

57:35

+15:19

17:26

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

36:46

+0:00

11:08

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

40:34

+0:00

12:17

2.

Nina Reitan

Rise

57:47

+17:13

17:30

Arrangør

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

27:25

+0:00

11:55

2.

Hilde Forbord

Big Bite

27:31

+0:06

11:57

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

28:11

+0:46

12:15

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

28:15

+0:50

12:16

5.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

31:00

+3:35

13:28

6.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

32:33

+5:08

14:09

7.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

34:25

+7:00

14:57

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

37:00

+9:35

16:05

9.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

37:15

+9:50

16:11

10.

Vigdis Heimly

NTNU

1:10:54

+43:29

30:49

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:11:44

35 44 92 95 100 114 146 150

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

32:55

+0:00

14:18

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

37:13

+4:18

16:10

3.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

37:14

+4:19

16:11

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

37:15

+4:20

16:11

5.

Siri Drogset

NTNU

39:45

+6:50

17:16

6.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

49:43

+16:48

21:36

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Randi Helland

Eget

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Storås

Cameron

1:01:06

+0:00

15:16

2.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:14:00

+12:54

18:30

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

38:19

+0:00

9:34

2.

Øystein Grande Jaren

Bekk Consulting

41:03

+2:44

10:15

3.

Markus Glad

Multiconsult

41:30

+3:11

10:22

4.

Morten Brataas

Luftforsvaret

41:37

+3:18

10:24

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

51:03

+12:44

12:45

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:00:30

+22:11

15:07

7.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:02:30

+24:11

15:37

8.

Jonas Waefler

Powel

1:06:32

+28:13

16:38

9.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:08:22

+30:03

17:05

10.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:09:07

+30:48

17:16

11.

Ingar Nerbø

Optomar

1:09:42

+31:23

17:25

12.

Anthony Bossard

Microchip

1:11:26

+33:07

17:51

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

32:14

+0:00

8:03

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

33:34

+1:20

8:23

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

49:16

+17:02

12:19

4.

Kurt Amundsen

Avinor

51:40

+19:26

12:55

5.

Geir Hanssen

Saplov

57:48

+25:34

14:27

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:51:01

+1:18:47

27:45

DSQ

Øystein Husby

Statnett

49:46

38

Arrangør

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

Arrangør

Arne Inge Kolstad

Sweco

Arrangør

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

Arrangør

Agnar Renolen

eMap

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

31:25

+0:00

9:14

2.

Stein Ivar Foss

SIT

31:43

+0:18

9:19

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

32:35

+1:10

9:35

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

33:59

+2:34

9:59

5.

Stig Forbord

Optoplan

36:25

+5:00

10:42

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

36:41

+5:16

10:47

7.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

37:58

+6:33

11:10

8.

Dag Stenersen

Sintef

38:15

+6:50

11:15

9.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

39:32

+8:07

11:37

10.

Arild Heggeset

Multiconsult

39:57

+8:32

11:45

11.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

40:36

+9:11

11:56

12.

Terje Midtbø

NTNU

41:33

+10:08

12:13

13.

Håvard Eidnes

Uninett

41:57

+10:32

12:20

14.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

42:14

+10:49

12:25

15.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

42:26

+11:01

12:28

16.

Tore Fornes

Eget

42:47

+11:22

12:35

17.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

43:30

+12:05

12:47

18.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

44:24

+12:59

13:03

19.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

45:09

+13:44

13:16

20.

John Lerli

Trønderbladet

46:12

+14:47

13:35

21.

Bobo Nordahl

NGU

46:58

+15:33

13:48

22.

Bjørn Munch

Oracle

50:13

+18:48

14:46

23.

Jon Vindal

Consto

50:35

+19:10

14:52

24.

Tor Arne Haugen

DNB

52:41

+21:16

15:29

25.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

54:18

+22:53

15:58

26.

Morten Husom

Powel

1:01:57

+30:32

18:13

27.

Erik Horghagen

BDO AS

1:05:04

+33:39

19:08

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

Arrangør

Morten Strand

Domstoladministrasjonen

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

36:02

+0:00

10:35

2.

Steinar Aasvang

Siemens

40:12

+4:10

11:49

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

45:14

+9:12

13:18

4.

Helge Eriksen

Eget

46:28

+10:26

13:40

5.

Terje Hansen

Politiet

51:29

+15:27

15:08

6.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

52:06

+16:04

15:19

7.

Tore Heggem

HiNT

53:10

+17:08

15:38

8.

Nils Olav Vennevik

Eget

53:12

+17:10

15:38

9.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

55:04

+19:02

16:11

10.

Reidar Ottem

MTG

58:05

+22:03

17:05

11.

John Sirum

Rambøll

58:19

+22:17

17:09

12.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:00:29

+24:27

17:47

13.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:01:18

+25:16

18:01

14.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:03:53

+27:51

18:47

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:05:19

+29:17

19:12

Arrangør

Tor Gjermstad

Hemit

Arrangør

Lars Skrøvseth

VIsiontec

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

26:02

+0:00

11:19

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

26:27

+0:25

11:30

3.

Halvor Flatberg

NTNU

26:54

+0:52

11:41

4.

Pål Skyberg

Evry

27:41

+1:39

12:02

5.

Gunnar Østerbø

DnB

28:02

+2:00

12:11

6.

Øistein Åsmul

Kommunen

29:29

+3:27

12:49

7.

Tore Brurok

Eget

29:36

+3:34

12:52

8.

Roar Forbord

Terratec

29:43

+3:41

12:55

9.

Torleif Stephansen

Evry

30:18

+4:16

13:10

10.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

31:00

+4:58

13:28

11.

Leif Engen

SiT BIL

31:10

+5:08

13:33

12.

Egil Repvik

NETTseksjonering

32:42

+6:40

14:13

13.

Torgeir Iversen

Evry

33:11

+7:09

14:25

14.

Odd Musum

Rambøll

33:39

+7:37

14:37

15.

Finn Faye Knudsen

NTNU

34:45

+8:43

15:06

16.

Eigil Sørli

Q-Free

35:18

+9:16

15:20

17.

Magnus Landstad

NTNU

35:53

+9:51

15:36

18.

Stig Arild Haugskott

Posten

37:08

+11:06

16:08

19.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

42:57

+16:55

18:40

20.

Bjørn Norberg

Veritas

44:38

+18:36

19:24

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

44:08

114

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

36:36

+0:00

15:54

2.

Edmund Olsen

NTNU

42:41

+6:05

18:33

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

24:43

+0:00

10:44

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

38:08

+13:25

16:34

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

Eget

33:27

+0:00

9:50

2.

Petter Andreas Lona

Gjest

34:09

+0:42

10:02

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

35:00

+1:33

10:17

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

39:11

+5:44

11:31

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

52:02

+18:35

15:18

6.

Magnus Walstad

Gjest

1:00:05

+26:38

17:40

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

37:26

+0:00

11:20

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

40:48

+3:22

12:21

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

40:54

+0:00

10:13

2.

Reidar Selmer

Politiet

42:24

+1:30

10:36

3.

Johannes Midtbø

Student

42:55

+2:01

10:43

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

46:11

+5:17

11:32

5.

Lasse Natvig

NTNU

58:34

+17:40

14:38

6.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:10:21

+29:27

17:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2017, 12:16:13

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137