Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, finale 23. oktober 2017

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Letmolie

Eiker OL

38:04

+0:00

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

57:55

+19:51

DSQ

Silje Carlsen

Sturla, IF

1:18:51

52 37 33 53 43 54 100

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

30:47

+0:00

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

30:54

+0:07

DNS

Mikkel Berglund

Ringerike OL

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Kristiansand OK

53:32

+0:00

2.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

55:52

+2:20

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

43:21

+0:00

2.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

48:00

+4:39

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

48:05

+4:44

4.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

48:10

+4:49

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

48:43

+5:22

6.

Harald Kalager

NTNUI

50:51

+7:30

7.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

1:04:08

+20:47

8.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:04:11

+20:50

54

9.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:04:15

+20:54

10.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

1:07:08

+23:47

11.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:08:28

+25:07

12.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:11:58

+28:37

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:11:59

+28:38

14.

Stefan Ring

OK Löftan

1:12:31

+29:10

15.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:12:50

+29:29

16.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:21:45

+38:24

17.

Kjetil Kjernsmo

Sturla, IF

1:28:32

+45:11

DSQ

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

19:30

31 53 47 52 36 32 54 100 175

DSQ

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

1:15:19

31 53 47 52 32 54 100

DNS

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Heimdal

Konnerud IL

50:35

+0:00

2.

Line Sommerfeldt

Asker Skiklubb

57:23

+6:48

3.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

57:57

+7:22

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

59:18

+8:43

5.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:12:34

+21:59

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:10:45

33 53 47 43 54 100

DNS

Maria Persson

Asker Skiklubb

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

32:43

+0:00

2.

Håkon Jendal

Fossum IF

37:45

+5:02

3.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

40:40

+7:57

4.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

43:36

+10:53

5.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

50:43

+18:00

6.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

54:53

+22:10

7.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

55:57

+23:14

8.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

57:19

+24:36

9.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

1:05:31

+32:48

10.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:06:03

+33:20

DNS

Stig Heir

Asker Skiklubb

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

33:48

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

34:39

+0:51

3.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

34:40

+0:52

4.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

34:46

+0:58

5.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

40:41

+6:53

6.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

41:01

+7:13

7.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

41:07

+7:19

8.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

41:16

+7:28

9.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

54:59

+21:11

10.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

1:12:00

+38:12

11.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:12:02

+38:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 oktober 2017, 16:24:20

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

57

Antall startet:

53