Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Romerike ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK P6 Nittedal kirke 31. mai 2010

Klasse: D17-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal

45:32

+0:00

2.

Anne Arntzen

Per Arntzen Trading

1:06:36

+21:04

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Edith Corneliussen

NiTTEDAL

45:56

+0:00

2.

Kari Natvig

Nittedal

48:23

+2:27

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:21:31

+0:00

2.

Liv Simonsen

Privat

1:50:57

+29:26

Klasse: D65-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Romerike Politi

52:19

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

55:05

+2:46

43

3.

Ellen Grande

VETBIL

1:18:51

+26:32

Klasse: H17-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:04:04

+0:00

2.

Magnus Haakestad

FFI

1:04:13

+0:09

3.

Johannes Skaar

Nittedal OL

1:09:59

+5:55

4.

Martin Veastad

Thales

1:18:25

+14:21

Arrang

Gunnar Rustad

FFI

Arrang

Frode Lillevold

FFI

Klasse: H45-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

57:20

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:28

+0:08

3.

Jan Erik Torp

FFI Bil

59:51

+2:31

4.

Øyvind Grandum

FFI

1:04:09

+6:49

5.

Svein Arne Kværner

Ullensaker kommune

1:05:40

+8:20

6.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:10:14

+12:54

Klasse: H55-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo

40:59

+0:00

2.

Kjell Hobøl

AFK

46:05

+5:06

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

46:19

+5:20

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

48:01

+7:02

5.

Ivar Strømstad

Raumar

53:59

+13:00

6.

Einar Skåre

Brevpost

55:28

+14:29

7.

Erik Aasen

Dynea

59:33

+18:34

8.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:06:46

+25:47

9.

Tron Danielsen

NILU

2:24:04

+1:43:05

Klasse: H65-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hagen

Statens Vegvesen

36:31

+0:00

2.

Harald Rygg

KONGSBERG

1:08:14

+31:43

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:19:30

+42:59

DSQ

Erik Haugros

LØRENSKOG Kommune

52:24

43

Arrang

Jan Erik Haug

FFI

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Svestad

Nittedal

55:03

+0:00

2.

Tor Simonsen

PRIVAT

1:50:58

+55:55

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Paulsen

Nittedal Orientering

36:51

+0:00

2.

Emma Paulsen

Nittedal Orientering

40:56

+4:05

3.

Amund Svestad

Nittedal Orientering

45:40

+8:49

4.

Ingvild Fleisje

Nittedal

57:27

+20:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2010, 20:29:48

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41