Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK10/AB2 1. juni 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

18:29

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Helland-Hansen

Tyrving, IL

24:01

+0:00

2.

Anniken Helland-Hansen

Tyrving, IL

38:34

+14:33

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Horne

Tyrving, IL

20:12

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

24:27

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

25:35

+1:08

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

31:28

+7:01

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Horne

Tyrving, IL

23:51

+0:00

2.

May Eli Negaard

Tyrving, IL

45:24

+21:33

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

21:31

+0:00

2.

Eva Schanche

Asker SK

23:21

+1:50

3.

Siw Solstad

Tyrving, IL

32:26

+10:55

DSQ

Else Grandal

Tyrving, IL

39:44

150 151 153

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

35:11

+0:00

2.

Toril Eine

Fossum IF

37:13

+2:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

35:52

+0:00

2.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

36:15

+0:23

3.

Hilde Kokkvold

Tyrving, IL

1:06:15

+30:23

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

25:04

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

29:52

+4:48

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

30:01

+4:57

4.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

30:44

+5:40

5.

Anne Sagberg

Stabæk IF

30:51

+5:47

6.

Nora Ursin

Bærum Kommune

33:25

+8:21

7.

Atie D Saugerud

Veritas

43:45

+18:41

8.

Anitha Olsen

NORGES BANK

45:07

+20:03

9.

Karin Kilset

TYRVING

47:39

+22:35

10.

Aud I Spjelkavik

FBI

49:18

+24:14

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

31:18

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

33:10

+1:52

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker

36:00

+4:42

4.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

36:49

+5:31

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

44:45

+13:27

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

45:08

+13:50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

35:09

+0:00

2.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

35:13

+0:04

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:11:51

148 149

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Kløgetvedt

Tyrving, IL

23:37

+0:00

2.

August Syrdal Øen

Høvdingen

33:30

+9:53

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

14:21

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

24:18

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Hjellup Horne

Tyrving, IL

21:15

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

32:14

+0:00

2.

Eirik Asdøl

Tyrving, IL

34:46

+2:32

3.

Daniel Rees

TNS Gallup

37:46

+5:32

4.

Ola Fougner

VeiDEKKE

46:04

+13:50

5.

Elisabeth Myre

Bærum Skiklub

1:02:29

+30:15

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

28:34

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

28:44

+0:10

3.

Eskil Dahlen

Telenor

31:05

+2:31

4.

Lars Karelius Noer

NRK

31:42

+3:08

5.

Dag Helland-Hansen

Tyrving, IL

34:51

+6:17

6.

Tommy Jauhojærvi

Asker Skiklubb

35:27

+6:53

7.

Knut Erling Øen

Nordea

35:46

+7:12

8.

Bjørn H Grandal

Finansavisen

37:29

+8:55

9.

Torbjørn Olderheim

Olderheim Consulting

40:44

+12:10

10.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

42:12

+13:38

11.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets Spkl.

44:21

+15:47

12.

Ketil Risvoll

TELENOR

44:40

+16:06

13.

Lars Rønning

Western GECO

45:54

+17:20

14.

Tor Ringstad

Tandberg

50:31

+21:57

15.

Knut G Karlsen

KGK Management

51:18

+22:44

16.

Lasse Nederhoed

NRK

53:35

+25:01

17.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

53:54

+25:20

18.

Marius Burmo

PRIVAT

55:09

+26:35

19.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

55:54

+27:20

DSQ

Viggo Eriksen

Fossum IF

40:07

131

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

21:01

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

21:56

+0:55

3.

Trond Westgaard

REC

26:15

+5:14

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

26:21

+5:20

5.

Per Morten Lefdal

Heming

26:28

+5:27

6.

Terje Næss

Terramar

29:23

+8:22

7.

Klaus Horne

Tyrving, IL

30:07

+9:06

8.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

31:07

+10:06

9.

Geir Hanesand

Thales

38:29

+17:28

10.

Torgeir Vaage

Santosolve

42:34

+21:33

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

22:14

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

23:00

+0:46

3.

John Hansen

AB PIL

26:01

+3:47

4.

Per Schanche

Asker SK

26:12

+3:58

5.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

27:56

+5:42

6.

Per Kaarby

Bellit

30:00

+7:46

7.

Hans Ingar Sætra

Asker Skiklubb

30:14

+8:00

8.

Paal W Hanssen

BDO

33:13

+10:59

9.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

33:26

+11:12

10.

Pål Therkelsen

Privat

34:37

+12:23

11.

Knut Erik Østengen

Thales

39:20

+17:06

12.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

54:53

+32:39

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Andreassen

DNBNOR

19:21

+0:00

1.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

19:21

+0:00

3.

Bård Natvig

Universitetet

19:25

+0:04

4.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

19:28

+0:07

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

20:21

+1:00

6.

Geir Fløymo

Kanfa

20:24

+1:03

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

21:51

+2:30

8.

Per Nermo

COWI BIL

23:05

+3:44

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

18:38

+0:00

2.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

21:39

+3:01

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

22:27

+3:49

4.

Einar Skåre

BREVPOST

23:46

+5:08

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

23:54

+5:16

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

24:49

+6:11

7.

Trond Wettergreen

Andvord

25:36

+6:58

8.

Lars-Evan Pettersson

NVE

25:39

+7:01

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

27:58

+9:20

10.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

28:58

+10:20

11.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

33:35

+14:57

12.

Olav Hygen

Belisa

36:51

+18:13

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

21:03

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

21:55

+0:52

3.

Tore Vaaje

Asker SK

24:34

+3:31

4.

Torstein Østen

MAESTRO

26:23

+5:20

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

28:14

+7:11

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

28:35

+7:32

7.

Sverre Farstadvoll

Petec

32:30

+11:27

8.

Tor Ommundsen

Veritas

34:47

+13:44

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

36:13

+15:10

10.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

38:44

+17:41

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

28:12

153

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

24:59

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

27:38

+2:39

3.

Arne Jordal

SAS

28:32

+3:33

4.

Annar Brustad

FOBIL

28:42

+3:43

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

29:41

+4:42

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

37:50

+12:51

7.

Ola Kjeldsen

NVE

39:49

+14:50

8.

Bjørn Eckstrøm

NVE

43:30

+18:31

9.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

45:01

+20:02

10.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

47:16

+22:17

11.

Arne Øfsthus

Fugro

48:54

+23:55

DSQ

Harald Vibye

WDS

46:01

150 151 138 153 149

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

23:06

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

26:28

+3:22

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

27:08

+4:02

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

27:32

+4:26

5.

Dagfinn Føllesdal

OSI

29:41

+6:35

6.

Ingvald Sevaldson

Permakem

31:00

+7:54

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

31:58

+8:52

8.

Svein Forthun

HIO

36:42

+13:36

9.

Thor Olsen

Gabrielsen Olsen

36:57

+13:51

10.

Per Gjermo

Asker SK

38:55

+15:49

11.

Svein Kildal

TELENOR

45:26

+22:20

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

31:26

132

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

34:07

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

38:37

+4:30

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

55:35

+21:28

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

31:01

+0:00

2.

Bjørg Kvalshaug

SSB

1:08:52

+37:51

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UIO

17:31

+0:00

2.

Mathias Egeberg

Tyrving, IL

21:10

+3:39

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Svendsen

Portner 3000

25:36

+0:00

2.

Vigdis Thingelstad

ASKER

26:42

+1:06

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanni Markussen

Asker Skiklubb

36:18

+0:00

2.

Hanne Grandal

Tyrving, IL

38:27

+2:09

3.

Jan Kløgetvedt

Tyrving, IL

40:23

+4:05

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

28:45

+0:00

2.

Einar Markhus

Norconsult

30:52

+2:07

3.

Atgeir Takle

GLT

33:23

+4:38

4.

Vebjørn Kløgetvedt

Tyrving, IL

36:01

+7:16

5.

Trond Ramberg

NRK

39:35

+10:50

6.

Siri Grandahl

Tyrving, IL

43:20

+14:35

7.

Nanna Norderud

Tyrving, IL

48:23

+19:38

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Løvald Bråten

Asker Skiklubb

45:17

+0:00

2.

Håkon Bugge

No team

1:04:07

+18:50

DSQ

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

43:15

131


Sist oppdatert:

17 september 2010, 08:11:44

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

166

Antall startet:

166