Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-o-treff lang 7. januar 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Scheele

Nydalens SK

15:33

Jon Strand

Kongsberg OL

20:27

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

16:16

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

24:43

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

16:50

Elen Krohn Gjessing

Heming Orientering

22:15

Paul Johan Slungaard

Heming Orientering

22:59

Fredrik Berning Borchsenius

Heming Orientering

19:31

Fredrik Charlo Borchsenius

Heming Orientering

20:39

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

22:48

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

22:21

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

20:23

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

26:11

Erik Haugen

Ringsaker OK

15:16

Rikke Kihle

Konnerud IL

44:23

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

14:25

+0:00

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

17:28

+3:03

3.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

17:55

+3:30

4.

Marte Eger

Kongsberg OL

18:02

+3:37

5.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

30:24

+15:59

6.

Guro Brænden

Lillomarka OL

31:29

+17:04

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

23:33

+0:00

2.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

25:10

+1:37

3.

Marie Scheele

Nydalens SK

25:57

+2:24

4.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

26:10

+2:37

5.

Emma Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

27:04

+3:31

6.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

27:10

+3:37

7.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

27:16

+3:43

7.

Live Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

27:16

+3:43

9.

Signe Holo

Fossum IF

29:52

+6:19

10.

Sara Martini

Asker Skiklubb

31:05

+7:32

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

33:25

+9:52

12.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

34:01

+10:28

13.

Anne Beitdokken

Porsgrunn OL

34:20

+10:47

14.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

35:52

+12:19

DNS

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

DNS

Maren Henriksen

Halden SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Kleppa Madslien

Lillehammer OK

34:08

+0:00

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

36:09

+2:01

2.

Alina Niggli

OJura

36:09

+2:01

4.

Oda Scheele

Nydalens SK

37:54

+3:46

5.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

37:57

+3:49

6.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

38:10

+4:02

7.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

40:18

+6:10

8.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

40:44

+6:36

9.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

42:07

+7:59

10.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

42:18

+8:10

11.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

43:22

+9:14

12.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

44:24

+10:16

13.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

45:47

+11:39

14.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

46:23

+12:15

15.

Une Holtermann

Porsgrunn OL

50:30

+16:22

16.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

51:41

+17:33

17.

Emilie Johansen

Sandefjord OK

1:04:16

+30:08

18.

Anine Kjørholt Lie

Porsgrunn OL

1:08:11

+34:03

19.

Tiril Holen

Konnerud IL

1:12:02

+37:54

20.

Lita Lerke Leodine Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:12:03

+37:55

21.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

1:14:58

+40:50

22.

Tiril Kihle

Konnerud IL

1:20:22

+46:14

DSQ

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

45:56

DNS

Sunniva Halvorsrud

Lillomarka OL

Klasse: D 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

44:14

+0:00

2.

Tale Strand

Kongsberg OL

44:42

+0:28

3.

Elena Grand

Lillomarka OL

48:08

+3:54

4.

Johanne de Presno

NTNUI

50:26

+6:12

5.

Julie Eikeland

OL Tønsberg og omegn

1:08:12

+23:58

6.

Maren Sogstad

Gjø-Vard OL

1:19:54

+35:40

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

50:55

+0:00

2.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

51:38

+0:43

3.

Jenny Baklid

Konnerud IL

52:43

+1:48

4.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

53:20

+2:25

5.

Synne Strand

Asker Skiklubb

53:30

+2:35

6.

Anne Willkommen Eiken

NTNUI

54:53

+3:58

7.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

56:12

+5:17

8.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

56:49

+5:54

9.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

57:03

+6:08

10.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

57:06

+6:11

11.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

58:54

+7:59

12.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

1:02:19

+11:24

13.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

1:08:30

+17:35

14.

Natalja Niggli

OJura

1:09:08

+18:13

15.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

10:57:53

+10:06:58

16.

Helene Eger

Kongsberg OL

10:59:04

+10:08:09

17.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

11:05:00

+10:14:05

18.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

11:07:24

+10:16:29

19.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

11:10:29

+10:19:34

20.

Idunn Haavengen

NTNUI

11:20:35

+10:29:40

21.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

11:27:10

+10:36:15

22.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

11:43:07

+10:52:12

DSQ

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

37:25

+0:00

2.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

39:09

+1:44

3.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

41:56

+4:31

4.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

45:03

+7:38

5.

Helena Axelsson

Nydalens SK

46:48

+9:23

6.

Line Sletner

Lillomarka OL

51:52

+14:27

7.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

55:54

+18:29

8.

Mette Spangberg

Konnerud IL

56:14

+18:49

DSQ

Daria Niggli

OJura

1:28:33

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

34:47

+0:00

2.

Kari Madslien

Nydalens SK

36:12

+1:25

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

37:11

+2:24

4.

Anne Madslien

Nydalens SK

37:42

+2:55

5.

Isa Heggedal

Konnerud IL

38:16

+3:29

6.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

40:45

+5:58

7.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

40:54

+6:07

8.

Anne Lofthus

Lillehammer OK

43:07

+8:20

9.

Rine Hanssen

Byåsen IL

43:08

+8:21

10.

Tove Heimdal

Konnerud IL

46:34

+11:47

11.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

49:15

+14:28

12.

Eldri Holo

Fossum IF

51:54

+17:07

13.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

54:02

+19:15

14.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:02:26

+27:39

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lis Dæhli

Løten o-lag

31:30

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

12:19

+0:00

2.

Eirik Olsen Kirkevik

Hamar OK

13:13

+0:54

3.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

14:24

+2:05

4.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

15:08

+2:49

DSQ

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

17:40

DSQ

Mathias Linløkken

Østmarka OK

28:40

DSQ

Tage Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

1:05:21

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

16:03

+0:00

2.

Axel Aalde

Nydalens SK

18:48

+2:45

3.

Halvor Løken

Kongsberg OL

21:19

+5:16

4.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

22:33

+6:30

5.

Arne Bergan

Kongsberg OL

23:11

+7:08

6.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

23:29

+7:26

7.

Henrik Julian Fontes Årbu

Varteig OL

25:15

+9:12

8.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

25:16

+9:13

9.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

25:17

+9:14

10.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

25:39

+9:36

11.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

26:16

+10:13

12.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

26:45

+10:42

13.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

26:53

+10:50

14.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

27:12

+11:09

15.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

28:08

+12:05

16.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

28:27

+12:24

17.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

28:53

+12:50

18.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

30:34

+14:31

DNS

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

38:26

+0:00

2.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

41:15

+2:49

3.

Grunde Isaksætre

Grue IL

41:18

+2:52

4.

Henrik Reusch

Heming Orientering

43:57

+5:31

5.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

45:50

+7:24

6.

Mats Lindaas

Elverum OK

45:52

+7:26

7.

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

45:56

+7:30

8.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

46:01

+7:35

9.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

46:12

+7:46

10.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

48:41

+10:15

11.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

52:20

+13:54

12.

Sindre Grøv Svensen

Lillehammer OK

52:26

+14:00

13.

Johan Eger

Kongsberg OL

53:25

+14:59

14.

Kåre Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

59:54

+21:28

15.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:01:42

+23:16

16.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:06:46

+28:20

17.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

1:07:21

+28:55

18.

Gaute Lindaas

Elverum OK

1:20:18

+41:52

DSQ

Kristian Østermann

Heming Orientering

54:35

DNS

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

DNS

Sune Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

Klasse: H 17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

41:56

+0:00

2.

Sigmund Hansen

Gjø-Vard OL

43:06

+1:10

3.

Markus Glad

Emblem IL

44:26

+2:30

3.

Jakob Mo

OL Toten-Troll

44:26

+2:30

5.

Håvard Gjestvang

OL Toten-Troll

52:13

+10:17

6.

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

1:18:08

+36:12

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

47:11

+0:00

2.

Isak Jonsson

Nydalens SK

48:47

+1:36

3.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

52:36

+5:25

4.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

53:28

+6:17

5.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

53:32

+6:21

6.

Eskil Frøisland

Vang OL

53:49

+6:38

7.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

54:35

+7:24

8.

Sander H. Rogndokken

Nydalens SK

55:43

+8:32

9.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

59:54

+12:43

10.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:03:13

+16:02

11.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

1:06:48

+19:37

12.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

10:58:22

+10:11:11

13.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

11:04:02

+10:16:51

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

11:04:35

+10:17:24

15.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

11:06:03

+10:18:52

16.

Simen Ballangrud

Raufoss IL Orientering

11:11:24

+10:24:13

17.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

11:15:12

+10:28:01

18.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

11:21:53

+10:34:42

19.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

11:22:39

+10:35:28

20.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

11:25:17

+10:38:06

21.

Ole Johan Bråten

Vang OL

11:27:20

+10:40:09

22.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

11:30:31

+10:43:20

DNS

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

34:45

+0:00

2.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

38:48

+4:03

3.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

39:42

+4:57

4.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

43:32

+8:47

5.

Odd Strand

Kongsberg OL

44:26

+9:41

6.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

46:46

+12:01

7.

André Jægtvik

Konnerud IL

50:40

+15:55

8.

Knut Ivar Johansen

Sandefjord OK

52:16

+17:31

9.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

56:59

+22:14

10.

Per Olav Andersen

Halden SK

1:01:00

+26:15

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

34:32

+0:00

2.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

39:27

+4:55

3.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

39:35

+5:03

4.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

40:00

+5:28

5.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

41:30

+6:58

6.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

43:09

+8:37

7.

Odd Arve Lien

Fossum IF

43:27

+8:55

8.

Syver Løken

Kongsberg OL

43:29

+8:57

9.

Øystein Holo

Fossum IF

44:21

+9:49

10.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

44:56

+10:24

11.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

45:15

+10:43

12.

Jurg Niggli

OJura

46:26

+11:54

13.

Stein H. Hagen

Fossum IF

47:57

+13:25

14.

Stein Arne Negård

Vang OL

48:27

+13:55

15.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

53:44

+19:12

16.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

54:43

+20:11

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

55:14

+20:42

18.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

56:11

+21:39

19.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

1:03:52

+29:20

DSQ

Knut Gjone

Sandefjord OK

44:16

DSQ

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

DNS

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

33:40

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:35:46

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

52:34

+0:00

2.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

57:32

+4:58

3.

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

57:43

+5:09

4.

Marta Ulvensøen

NTNUI

58:55

+6:21

5.

Anna Närhi

IFK Göteborg

59:30

+6:56

6.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

1:06:00

+13:26

7.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

1:10:46

+18:12

8.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

11:02:24

+10:09:50

9.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

11:06:45

+10:14:11

10.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

11:18:54

+10:26:20

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

57:32

+0:00

2.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

1:00:28

+2:56

3.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

1:00:35

+3:03

4.

Jørgen Madslien

NTNUI

1:03:12

+5:40

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

1:04:17

+6:45

6.

Audun Heimdal

Konnerud IL

1:04:59

+7:27

7.

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:08:09

+10:37

8.

Ove Sætra

Hadeland OL

1:08:25

+10:53

9.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK

1:13:28

+15:56

10.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:14:15

+16:43

11.

Aksel Madslien

NTNUI

1:17:09

+19:37

12.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:20:10

+22:38

13.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

1:20:17

+22:45

14.

Emil Granqvist

NTNUI

11:17:09

+10:19:37

15.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

11:18:51

+10:21:19

16.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

11:33:26

+10:35:54

17.

Lukas Meier

NTNUI

11:35:29

+10:37:57

DSQ

Einar Lofthus

Nydalens SK

11:38:42

DSQ

Jørgen Baklid

Konnerud IL

DNS

Kyongsa Ri

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juni 2018, 22:50:11

Arrangør:

Nordmarka Skiorienteringsklubb

Antall deltagere:

255

Antall startet:

245