Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 13. januar 2018

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:11:07

+0:00

16:44

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:11:13

+0:06

16:45

153

3.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:17:41

+6:34

18:16

4.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

1:19:16

+8:09

18:39

153

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:20:53

+9:46

19:01

6.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:42:06

+30:59

24:01

DSQ

Synne Skjærstein

IL Tyrving

1:01:50

47 34 32 53 54

DSQ

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:23:31

46 41 47 34

DSQ

Linda Fredh

OK Moss

1:24:43

47 34 32 53 54 153

DSQ

Lisa Annersand

OK Tyr

1:27:22

46 41 47 34

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

1:11:17

+0:00

9:34

2.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

1:20:27

+9:10

10:48

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:23:50

+12:33

11:16

4.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

1:27:19

+16:02

11:44

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:28:46

+17:29

11:55

6.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

1:29:59

+18:42

12:05

7.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

1:36:09

+24:52

12:55

8.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:38:14

+26:57

13:12

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:51:25

+40:08

14:58

DNS

Leif Størmer

Fossum IF

DNS

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

DNS

Peter Gisholt

Fossum IF

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

45:27

+0:00

10:41

2.

Christian Schive

OK Moss

45:37

+0:10

10:44

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

48:11

+2:44

11:20

153

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

55:57

+10:30

13:09

5.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

58:23

+12:56

13:44

6.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

59:08

+13:41

13:54

7.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

59:36

+14:09

14:01

8.

Are Kristiansen

IL Tyrving

59:44

+14:17

14:03

9.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:01:15

+15:48

14:24

10.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:01:27

+16:00

14:27

11.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:03:06

+17:39

14:50

12.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:04:13

+18:46

15:06

13.

Christopher Schive

OK Moss

1:04:25

+18:58

15:09

14.

Morten Tangen

OK Moss

1:05:11

+19:44

15:20

15.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:10:36

+25:09

16:36

16.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:12:12

+26:45

16:59

17.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:16:32

+31:05

18:00

18.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:16:46

+31:19

18:03

19.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:19:01

+33:34

18:35

20.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:20:33

+35:06

18:57

21.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:21:10

+35:43

19:05

153

22.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:22:22

+36:55

19:22

23.

Peter Klaveness

Måren OK

1:25:16

+39:49

20:03

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

47:42

41 47 34 32 53 54 183

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

Savnet

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

56:25

+0:00

18:22

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:20:02

+23:37

26:04

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:44:45

+48:20

34:07

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

46:53

+0:00

15:16

2.

Sondre Ladim

OK Moss

1:03:08

+16:15

20:33

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:25:03

+38:10

27:42

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

42:59

+0:00

14:00

2.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

49:07

+6:08

15:59

153

3.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

51:45

+8:46

16:51

4.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

53:21

+10:22

17:22

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

55:45

+12:46

18:09

6.

Mads Lillevold

Ås-NMBU Orientering

58:32

+15:33

19:03

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:00:24

+17:25

19:40

153

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:03:03

+20:04

20:32

9.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:04:38

+21:39

21:03

10.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

1:27:08

+44:09

28:22

11.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:27:09

+44:10

28:23

12.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:45:01

+1:02:02

34:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 januar 2018, 14:54:33

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

67

Antall startet:

62