Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 1:11:07 | +0:00 | 16:44 | korriger | |||
2. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 1:11:13 | +0:06 | 16:45 | korriger | 153 | ||
3. | Lotte Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | 1:17:41 | +6:34 | 18:16 | korriger | |||
4. | Ina Catharina Storrønning | Ås-NMBU Orientering | 1:19:16 | +8:09 | 18:39 | korriger | 153 | ||
5. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 1:20:53 | +9:46 | 19:01 | korriger | |||
6. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 1:42:06 | +30:59 | 24:01 | korriger | |||
DSQ | Synne Skjærstein | IL Tyrving | 1:01:50 | korriger | 47 34 32 53 54 | ||||
DSQ | Linda Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 1:23:31 | korriger | 46 41 47 34 | ||||
DSQ | Linda Fredh | OK Moss | 1:24:43 | korriger | 47 34 32 53 54 153 | ||||
DSQ | Lisa Annersand | OK Tyr | 1:27:22 | korriger | 46 41 47 34 | ||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Olai Stensland Lillevold | NTNUI | 1:11:17 | +0:00 | 9:34 | korriger | |||
2. | Erling Sommerfeldt | Turun Metsänkävijät | 1:20:27 | +9:10 | 10:48 | korriger | |||
3. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 1:23:50 | +12:33 | 11:16 | korriger | |||
4. | Eivind Tonna | Asker Skiklubb | 1:27:19 | +16:02 | 11:44 | korriger | |||
5. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:28:46 | +17:29 | 11:55 | korriger | |||
6. | Ådne Skjærstein | IL Tyrving | 1:29:59 | +18:42 | 12:05 | korriger | |||
7. | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 1:36:09 | +24:52 | 12:55 | korriger | |||
8. | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 1:38:14 | +26:57 | 13:12 | korriger | |||
9. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:51:25 | +40:08 | 14:58 | korriger | |||
DNS | Leif Størmer | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Martin Borge Heir | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | Peter Gisholt | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: H 17-A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 45:27 | +0:00 | 10:41 | korriger | |||
2. | Christian Schive | OK Moss | 45:37 | +0:10 | 10:44 | korriger | |||
3. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 48:11 | +2:44 | 11:20 | korriger | 153 | ||
4. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 55:57 | +10:30 | 13:09 | korriger | |||
5. | Håkon Gjerde | Indre Østfold OK | 58:23 | +12:56 | 13:44 | korriger | |||
6. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 59:08 | +13:41 | 13:54 | korriger | |||
7. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 59:36 | +14:09 | 14:01 | korriger | |||
8. | Are Kristiansen | IL Tyrving | 59:44 | +14:17 | 14:03 | korriger | |||
9. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 1:01:15 | +15:48 | 14:24 | korriger | |||
10. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:01:27 | +16:00 | 14:27 | korriger | |||
11. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:03:06 | +17:39 | 14:50 | korriger | |||
12. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 1:04:13 | +18:46 | 15:06 | korriger | |||
13. | Christopher Schive | OK Moss | 1:04:25 | +18:58 | 15:09 | korriger | |||
14. | Morten Tangen | OK Moss | 1:05:11 | +19:44 | 15:20 | korriger | |||
15. | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 1:10:36 | +25:09 | 16:36 | korriger | |||
16. | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 1:12:12 | +26:45 | 16:59 | korriger | |||
17. | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | 1:16:32 | +31:05 | 18:00 | korriger | |||
18. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 1:16:46 | +31:19 | 18:03 | korriger | |||
19. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 1:19:01 | +33:34 | 18:35 | korriger | |||
20. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:20:33 | +35:06 | 18:57 | korriger | |||
21. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:21:10 | +35:43 | 19:05 | korriger | 153 | ||
22. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:22:22 | +36:55 | 19:22 | korriger | |||
23. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:25:16 | +39:49 | 20:03 | korriger | |||
DSQ | Christopher Ladim | OK Moss | 47:42 | korriger | 41 47 34 32 53 54 183 | ||||
DNS | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
Savnet | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 13-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 56:25 | +0:00 | 18:22 | korriger | |||
2. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:20:02 | +23:37 | 26:04 | korriger | |||
3. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:44:45 | +48:20 | 34:07 | korriger | |||
Klasse: H 13-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 46:53 | +0:00 | 15:16 | korriger | |||
2. | Sondre Ladim | OK Moss | 1:03:08 | +16:15 | 20:33 | korriger | |||
3. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:25:03 | +38:10 | 27:42 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 42:59 | +0:00 | 14:00 | korriger | |||
2. | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 49:07 | +6:08 | 15:59 | korriger | 153 | ||
3. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 51:45 | +8:46 | 16:51 | korriger | |||
4. | Vegar Arnesen | Indre Østfold OK | 53:21 | +10:22 | 17:22 | korriger | |||
5. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 55:45 | +12:46 | 18:09 | korriger | |||
6. | Mads Lillevold | Ã…s-NMBU Orientering | 58:32 | +15:33 | 19:03 | korriger | |||
7. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 1:00:24 | +17:25 | 19:40 | korriger | 153 | ||
8. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 1:03:03 | +20:04 | 20:32 | korriger | |||
9. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 1:04:38 | +21:39 | 21:03 | korriger | |||
10. | Sindre Valsgård | Indre Østfold OK | 1:27:08 | +44:09 | 28:22 | korriger | |||
11. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 1:27:09 | +44:10 | 28:23 | korriger | |||
12. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:45:01 | +1:02:02 | 34:12 | korriger |
Sist oppdatert: | 13 januar 2018, 13:54:33 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 67 |
Antall startet: | 62 |