Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 27. februar 2018

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Rehns BK

1:02:19

+0:00

2.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:11:25

+9:06

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:11

+0:00

2.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

45:14

+1:03

3.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

47:15

+3:04

4.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

54:03

+9:52

5.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

55:37

+11:26

6.

Marie Lindløv Jensen

Sarpsborg OL

57:40

+13:29

DNS

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

37:09

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

43:50

+6:41

3.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

45:46

+8:37

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

47:47

+10:38

5.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

49:30

+12:21

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

49:31

+12:22

7.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

49:57

+12:48

8.

Tormod Jensen

Sarpsborg OL

50:03

+12:54

9.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

50:40

+13:31

10.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

50:57

+13:48

11.

Audun Bjerknes

Måren OK

54:32

+17:23

12.

Øystein Jensen

Sarpsborg OL

57:42

+20:33

13.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:00:25

+23:16

14.

Kent Kopperud

Indre Østfold OK

1:08:45

+31:36

DSQ

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

48:17

37 38 39 249

DNS

Christian Schive

OK Moss

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

DNS

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

DNS

Julie Sophie Wold

OK Moss

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

27:05

+0:00

2.

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

28:18

+1:13

3.

Sondre Ladim

OK Moss

31:28

+4:23

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:53

+0:00

2.

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

30:42

+2:49

3.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

30:53

+3:00

4.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

33:16

+5:23

5.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy BIL

35:37

+7:44

6.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

35:43

+7:50

7.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

36:15

+8:22

8.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

36:42

+8:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 februar 2018, 20:17:11

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

40

Antall startet:

34