Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC 1 15. mars 2018

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

29:59

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

49:30

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

49:32

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

22:31

+0:00

2.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

25:22

+2:51

56

3.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

34:23

+11:52

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

30:20

+0:00

2.

Mikael Birkelund

Asker SK

30:43

+0:23

3.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

34:19

+3:59

4.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

43:18

+12:58

5.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

50:41

+20:21

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Martini

Asker Skiklubb

41:46

+0:00

2.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:03:44

+21:58

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

36:23

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

36:25

+0:02

3.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

40:17

+3:54

4.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

40:20

+3:57

5.

Henrik Reusch

Heming Orientering

46:18

+9:55

6.

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

50:50

+14:27

7.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

51:24

+15:01

8.

Kristian Fredriksen Aas

Asker SK

52:22

+15:59

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Martini

Asker Skiklubb

27:44

+0:00

56 110

2.

Stella Holmboe

IL Tyrving

36:06

+8:22

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

38:54

+0:00

2.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

38:56

+0:02

3.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

44:24

+5:30

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

43:16

+0:00

2.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

48:54

+5:38

3.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

51:04

+7:48

4.

Maren Norderud

IL Tyrving

51:09

+7:53

DSQ

Maren Oline Thom

Asker Skiklubb

52:57

62 103 37 106 64 51 110 45 109 100

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

35:54

+0:00

DSQ

Are Kristiansen

IL Tyrving

35:41

64 51 110 45 109

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

40:01

+0:00

2.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

42:36

+2:35

3.

Ståle Heitmann

Fossum IF

43:11

+3:10

4.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

48:45

+8:44

5.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

48:51

+8:50

DSQ

Christian Holmboe

IL Tyrving

28:22

51 110 45 109 100

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

31:53

+0:00

2.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

32:28

+0:35

3.

Thor Norderud

IL Tyrving

55:23

+23:30

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

31:15

+0:00

109

2.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

39:34

+8:19

3.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

40:40

+9:25

4.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

42:22

+11:07

100

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

31:05

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

32:29

+1:24

3.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

32:32

+1:27

4.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

38:09

+7:04

5.

Olav Nipen

IL Tyrving

41:03

+9:58

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

43:15

+0:00

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

1:02:10

+0:00

Klasse: H15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

32:09

+0:00

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

24:22

+0:00

56

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

17:16

+0:00

2.

Magne Aas

Asker SK

24:31

+7:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mars 2018, 20:13:01

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57