Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp #3 18. april 2018

Klasse: A/B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

37:52

+0:00

korriger

2.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

41:57

+4:05

korriger

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

48:15

+10:23

korriger

4.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

50:04

+12:12

korriger

5.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:05:15

+27:23

korriger

6.

Kristine Fjeld

Ås-NMBU Orientering

1:09:26

+31:34

korriger

7.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:11:17

+33:25

korriger

8.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

1:13:54

+36:02

korriger

DSQ

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

42:16

korriger

55 56 58 187 67

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:01:11

korriger

192 58

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

30:03

korriger

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

36:18

korriger

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

49:56

korriger

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

36:08

korriger

Matz Arthur Ryen Aalerud

Ås-NMBU Orientering

39:47

korriger

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

korriger

179 175 193 184 180 187 188 183

Carin Schytz

Ås-NMBU Orientering

34:00

korriger

Emma Kristine Lekang

Ås-NMBU Orientering

34:05

korriger

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

12:44

korriger

Magnus Voldset

Ås-NMBU Orientering

30:06

korriger

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

16:02

korriger

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

16:39

korriger

Torjus Skagemo

Ås-NMBU Orientering

19:09

korriger

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

35:08

korriger

Mari Aschim

Ås-NMBU Orientering

35:04

korriger

Gavriil Morenko

Ås-NMBU Orientering

20:24

korriger

Sivert Langholt

Ås-NMBU Orientering

20:35

korriger

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

14:26

korriger

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

14:40

korriger

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

14:49

korriger

Sigrid Moen

Ås-NMBU Orientering

19:15

korriger

188

Emil Storvoll

Ås-NMBU Orientering

13:37

korriger

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

23:15

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

19:10

korriger

Anika Patil

Ås-NMBU Orientering

19:17

korriger

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

18:30

korriger

Nicola Warsinska

Ås-NMBU Orientering

18:34

korriger

Wilma Moen

Ås-NMBU Orientering

26:29

korriger

Pål Moen

Ås-NMBU Orientering

27:50

korriger

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

25:15

korriger

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

19:47

korriger

Klasse: N2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

24:14

korriger

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

8:18

korriger

Sigurd Eikje

Ås-NMBU Orientering

44:24

korriger

178

Ida Juelsrud

Ås-NMBU Orientering

29:55

korriger

Lars Myklevoll

Ås-NMBU Orientering

29:41

korriger

178

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

9:59

korriger

Torjus Skagemo

Ås-NMBU Orientering

10:37

korriger

178

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

12:32

korriger

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

12:32

korriger

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

16:29

korriger

Mari Aschim

Ås-NMBU Orientering

16:32

korriger

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

11:52

korriger

Nicola Warsinska

Ås-NMBU Orientering

11:57

korriger

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

21:43

korriger

178

Startet

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 april 2018, 21:46:22

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56