Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - løp 2 19. april 2018

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Spangberg

Konnerud IL

14:05

8:38

Johanne Storhaug

Konnerud IL

17:24

10:40

Borgar Syrstad-Vindenes

Sturla, IF

13:25

8:13

Kristian Kaiser

Sturla, IF

18:32

11:22

Marcus Syvertsen

Berger og Svelvik OL

22:36

13:51

Jon Strand

Kongsberg OL

12:38

7:45

Sverre Norheim-Martinsen

Sturla, IF

15:44

9:39

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

27:07

16:38

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

14:06

8:39

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

17:13

10:33

Vemund Wahl

Sturla, IF

37:28

22:59

Isak Fagerland

Sturla, IF

13:45

8:26

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

21:46

13:21

Oscar Wilhelmsen

Sturla, IF

31:16

19:10

Karsten Martinsen

Konnerud IL

25:32

15:39

Daniel Mogen

Konnerud IL

23:19

14:18

Nora Akselsen

Konnerud IL

14:44

9:02

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

16:01

9:49

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

19:08

11:44

Rebecca Grace Homme

Sturla, IF

21:37

13:15

DNS

Andreas Melheim

Sturla, IF

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

11:55

+0:00

6:22

2.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

12:15

+0:20

6:33

3.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

12:19

+0:24

6:35

4.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

12:28

+0:33

6:40

5.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

13:23

+1:28

7:09

6.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

13:28

+1:33

7:12

7.

Mari Øverby

Kongsberg OL

14:04

+2:09

7:31

8.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

14:16

+2:21

7:37

9.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

14:24

+2:29

7:42

10.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

14:55

+3:00

7:58

11.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

15:15

+3:20

8:09

12.

Anne Maren Eidsten

Sturla, IF

16:19

+4:24

8:43

13.

Vilde Sabine Skotnes

Konnerud IL

18:12

+6:17

9:43

14.

Amanda Axelson

Eiker OL

21:25

+9:30

11:27

DSQ

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

15:08

93

DNS

Hedda Spangberg

Konnerud IL

DNS

Tiril Kihle

Konnerud IL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

13:13

+0:00

6:24

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

13:39

+0:26

6:37

3.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

14:29

+1:16

7:01

4.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

15:06

+1:53

7:19

5.

Joachim Sandor Knudsen

Sturla, IF

15:21

+2:08

7:27

6.

Halvor Løken

Kongsberg OL

15:34

+2:21

7:33

7.

Johan Eger

Kongsberg OL

15:37

+2:24

7:34

8.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

16:44

+3:31

8:07

9.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

17:15

+4:02

8:22

10.

Olav Melheim

Sturla, IF

18:06

+4:53

8:47

11.

Endre Sand

Kongsberg OL

18:18

+5:05

8:53

12.

Adrian Fagerland

Sturla, IF

19:09

+5:56

9:17

13.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

19:34

+6:21

9:29

14.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

20:21

+7:08

9:52

15.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

20:46

+7:33

10:04

16.

Martin Kaiser

Sturla, IF

24:10

+10:57

11:43

17.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

27:04

+13:51

13:08

18.

Kristian Kirknes

Konnerud IL

28:31

+15:18

13:50

DSQ

Jens Wold

Sturla, IF

24:58

80 84

DNS

Oskar Baklid

Konnerud IL

DNS

Sander Solheim Ottesen

Sturla, IF

DNS

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

14:04

+0:00

6:34

2.

Anette Juveli

Konnerud IL

14:30

+0:26

6:46

3.

Maren Norderud

IL Tyrving

14:35

+0:31

6:48

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

14:54

+0:50

6:57

5.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

16:39

+2:35

7:46

6.

Solveig Letmolie

Eiker OL

17:06

+3:02

7:59

7.

Thea Land

Konnerud IL

17:19

+3:15

8:05

8.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

17:22

+3:18

8:06

9.

Anette Larsen Akselsen

Konnerud IL

17:32

+3:28

8:11

10.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

17:48

+3:44

8:19

11.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

18:00

+3:56

8:24

12.

Kari Strand

Kongsberg OL

18:12

+4:08

8:30

13.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

18:23

+4:19

8:35

14.

Sirpa Lilja

Modum OL

18:24

+4:20

8:35

15.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

18:54

+4:50

8:49

16.

Silje Morlandstø

Eiker OL

19:02

+4:58

8:53

17.

Tonje-Malin Rhrich

Konnerud IL

19:07

+5:03

8:55

18.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

20:20

+6:16

9:30

19.

Hanne Løver Thon

Modum OL

20:31

+6:27

9:35

20.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

20:44

+6:40

9:41

21.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

20:45

+6:41

9:41

22.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

21:23

+7:19

9:59

23.

Mette Spangberg

Konnerud IL

21:25

+7:21

10:00

24.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

21:33

+7:29

10:04

25.

Merete Undeland

Sturla, IF

22:04

+8:00

10:18

26.

Katherine Estep

Konnerud IL

22:12

+8:08

10:22

27.

Anni Saarela

Konnerud IL

22:35

+8:31

10:33

28.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

30:05

+16:01

14:03

29.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

42:28

+28:24

19:50

DSQ

Christine Hoen

Eiker OL

16:44

56

DSQ

Hanne Bredde Vig

Sturla, IF

20:35

52

DSQ

Line Nordhaug

Konnerud IL

29:43

56

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

DNS

Andrea Ranvik

Konnerud IL

DNS

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

DNS

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

17:08

+0:00

6:22

2.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

18:05

+0:57

6:43

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

18:40

+1:32

6:56

4.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

18:42

+1:34

6:57

5.

Tord Strand

Kongsberg OL

19:18

+2:10

7:10

6.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

19:23

+2:15

7:12

7.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

19:24

+2:16

7:12

8.

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

19:39

+2:31

7:18

9.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

19:45

+2:37

7:20

10.

Erik Saugerud

Konnerud IL

20:57

+3:49

7:47

11.

Syver Løken

Kongsberg OL

21:02

+3:54

7:49

12.

Håkon Wold

Sturla, IF

21:06

+3:58

7:50

13.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

22:19

+5:11

8:17

14.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

22:43

+5:35

8:26

15.

Håkon Lund

Kongsberg OL

23:10

+6:02

8:36

15.

Andre Wilhelmsen

Sturla, IF

23:10

+6:02

8:36

17.

Michal Pa?ko

Sturla, IF

23:37

+6:29

8:46

18.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

24:55

+7:47

9:15

19.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

25:06

+7:58

9:19

20.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

25:41

+8:33

9:32

21.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

26:13

+9:05

9:44

22.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

27:08

+10:00

10:05

23.

Lasse Syvertsen

Berger og Svelvik OL

27:23

+10:15

10:10

24.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

28:19

+11:11

10:31

25.

Odd Strand

Kongsberg OL

30:31

+13:23

11:20

26.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

31:07

+13:59

11:34

27.

Thor Norderud

IL Tyrving

32:25

+15:17

12:03

28.

Sigurd Wahl

Sturla, IF

33:24

+16:16

12:24

29.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

36:54

+19:46

13:43

30.

Svend Kristian Eidsten

Sturla, IF

38:33

+21:25

14:19

31.

Lasse Vråle

Sturla, IF

1:04:34

+47:26

24:00

DSQ

André Jægtvik

Konnerud IL

20:21

83

DSQ

Martin Østberg

Sturla, IF

20:26

107

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

22:19

81

DSQ

Harald Thon

Sturla, IF

22:28

104

DSQ

Jarl Homme

Sturla, IF

24:32

83

DSQ

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

29:03

83

DSQ

Alberto Barolo

Sturla, IF

31:11

53 55 92 101 102 103 104 105 56 107 58 100 24...

DNS

Rune Sørensen

Sturla, IF

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

DNS

Torbjørn Bogen

Sturla, IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 april 2018, 14:56:20

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

137

Antall startet:

124