Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 19. april 2018

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

29:16

+0:00

6:48

2.

Hanne Maria Vister

OSI

30:00

+0:44

6:58

3.

Brita Sauar

Statoil Oslo BIL

30:19

+1:03

7:03

4.

Anette Ravlo

NORdea

31:09

+1:53

7:14

5.

Maren Jansen Haverstad

COWI BIL

31:26

+2:10

7:18

6.

Hege Feiring

TYRVING

31:51

+2:35

7:24

7.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

32:22

+3:06

7:31

8.

Audrun Utskarpen

OSI

33:48

+4:32

7:51

9.

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

34:08

+4:52

7:56

10.

Trude Fixdal

KoLl

35:03

+5:47

8:09

11.

Ragnhild Ekerholt

Asker SK

37:04

+7:48

8:37

12.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

44:34

+15:18

10:21

13.

Synnøve Austefjord

Rambøll

57:06

+27:50

13:16

DSQ

Tone Skram

Røyken O-lag

37:17

100

DSQ

Åse U-M Norrud

FOssum IF

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

32:02

+0:00

10:00

2.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

33:32

+1:30

10:28

3.

Maren Kaarby

Nydalens Skiklub

34:25

+2:23

10:45

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

TYRVING

25:58

+0:00

8:06

2.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

30:17

+4:19

9:27

3.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

30:30

+4:32

9:31

4.

Charlotte Olsen

Nydalens Skiklub

37:08

+11:10

11:36

5.

Sigrun Nygård

Bane NOR BIL

37:42

+11:44

11:46

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

23:54

+0:00

8:14

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

29:18

+5:24

10:06

3.

Aina Grymyr

Haugerud

41:24

+17:30

14:16

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lena Hammer

Vestre Aker Skiklubb

39:37

+0:00

13:39

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

30:43

+0:00

10:35

2.

Aud Spjelkavik

TYRVING

41:00

+10:17

14:08

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

26:57

+0:00

9:17

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

29:48

+2:51

10:16

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:42

+12:45

13:41

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

40:30

+13:33

13:57

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

35:51

+0:00

12:21

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

36:08

+0:17

12:27

3.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

47:00

+11:09

16:12

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

32:34

117

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

22:48

+0:00

5:18

2.

Anders Bjergaard

Nydalens Skiklub

24:04

+1:16

5:35

3.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas BIL

29:26

+6:38

6:50

4.

Sigurd Oppedal

Betonmast

30:11

+7:23

7:01

5.

Marius Søvik

TYRVING

32:26

+9:38

7:32

6.

Filip Engebretsen

PRIVAT

32:41

+9:53

7:36

7.

Tor Gunnar Saakvitne

A-2 Norge

35:38

+12:50

8:17

8.

Hans Theting

A-2 Norge

35:56

+13:08

8:21

9.

Erik Paulsen

Cardo

36:10

+13:22

8:24

10.

Gunnar Horjen

MULTICONSULT BIL

38:52

+16:04

9:02

11.

Per Ludvig Skjerven

A-2 Norge

47:04

+24:16

10:56

DSQ

Petter Vangen

TYnset IF

23:09

102

DSQ

Christian Fossen

Cardo

28:47

116

DSQ

Ole Moland

A-2 Norge

47:18

101 102 103

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Ingvaldsen

KIF

24:34

+0:00

5:42

2.

Øystein Rodem

Nydalens Skiklub

32:30

+7:56

7:33

3.

Lars Husberg

Cardo

36:50

+12:16

8:33

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Gjein

FOssum IF

24:26

+0:00

5:40

2.

Audun Bjerknes

UIO

28:06

+3:40

6:32

3.

Tom Kristensen

Larvik OK

28:44

+4:18

6:40

4.

Asbjørn Håland

EGP

29:12

+4:46

6:47

5.

Olav Hasaas

FOssum IF

31:35

+7:09

7:20

6.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

32:05

+7:39

7:27

7.

Atle Pedersen

Reload

33:14

+8:48

7:43

8.

Christian Jomaas

FOssum IF

34:28

+10:02

8:00

9.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

36:44

+12:18

8:32

10.

Trond Kildal

Heming Orientering

1:11:38

+47:12

16:39

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

25:25

+0:00

5:54

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

26:30

+1:05

6:09

3.

Tor Haugset

Schlumberger

27:27

+2:02

6:23

4.

Ole Kjell Langmyren

Gabler BIL

27:39

+2:14

6:25

5.

Bjørn Henning Grandal

TYRVING

27:57

+2:32

6:30

6.

Guttorm L Egge

Kommunalbanken

29:04

+3:39

6:45

7.

Ivar Refsland

UIO

29:55

+4:30

6:57

8.

Stein Mella

Praxair

31:08

+5:43

7:14

9.

Anders Flågen

Heming Orientering

32:46

+7:21

7:37

10.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

33:42

+8:17

7:50

11.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

33:46

+8:21

7:51

12.

Terje Næss

Atkins

35:14

+9:49

8:11

13.

Jon Lahlum

GEOFORM

36:07

+10:42

8:23

14.

Uno Hanslien

Bilpost

36:42

+11:17

8:32

15.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

37:02

+11:37

8:36

16.

Tor Lahlum

A-2 Norge

39:21

+13:56

9:09

17.

Hallvard Bjørgum

Veritas BIL

44:02

+18:37

10:14

DSQ

Rolf Berg

Data Respons

54:24

105

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

22:09

+0:00

6:55

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

24:37

+2:28

7:41

3.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

26:16

+4:07

8:12

4.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

28:23

+6:14

8:52

5.

Per Kaarby

Over Toppen IL

30:05

+7:56

9:24

6.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

35:31

+13:22

11:05

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

21:54

+0:00

6:50

2.

Torgeir Strandhagen

NAV

23:07

+1:13

7:13

3.

Kjetil Berge

DNB

24:20

+2:26

7:36

3.

Per Schanche

Asker SK

24:20

+2:26

7:36

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

25:32

+3:38

7:58

6.

Are Eriksen

OSI

26:41

+4:47

8:20

7.

Knut Anders Løken

FOssum IF

27:48

+5:54

8:41

8.

Kjell Markset

KoLl

27:50

+5:56

8:41

9.

Sigbjørn Modalsli

FOssum IF

28:01

+6:07

8:45

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

29:31

+7:37

9:13

11.

Trond Hegna

Asker SK

30:22

+8:28

9:29

12.

Axel Damgaard

NORkart

31:38

+9:44

9:53

13.

Tormod Øvergaard 

Istone

32:46

+10:52

10:14

14.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

36:26

+14:32

11:23

15.

Arne Kildal

Vestre Aker Skiklubb

43:26

+21:32

13:34

DSQ

John Ravlo

Ecohz

32:47

116 115 118

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold OK

57:00

110 108 107 106 103 109 102 101 116 115 118

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

20:10

+0:00

6:57

2.

Per Magnus

FHI

24:20

+4:10

8:23

3.

Reidar Kierulf

RKP

27:28

+7:18

9:28

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

27:46

+7:36

9:34

5.

Per Nermo

COWI BIL

28:48

+8:38

9:55

6.

Jørgen Holmboe

TYRVING

30:40

+10:30

10:34

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

40:44

+20:34

14:02

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

21:16

+0:00

7:20

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

24:44

+3:28

8:31

3.

Roar Gudding

Vet BIL

25:22

+4:06

8:44

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

25:26

+4:10

8:46

5.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

25:31

+4:15

8:47

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

27:33

+6:17

9:30

7.

Trond Wettergreen

Andvord

29:19

+8:03

10:06

8.

Johan Storsveen

OPIL

29:57

+8:41

10:19

9.

Einar Skåre

Brevpost

31:10

+9:54

10:44

10.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

33:40

+12:24

11:36

11.

Kaare Solhjell

Privat

34:38

+13:22

11:56

12.

Tom Ibsen

OUS

38:09

+16:53

13:09

DSQ

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

23:57

111

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

26:25

101

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

30:10

118

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

27:03

+0:00

9:19

2.

Sturle Hånes

GEOFORM

30:08

+3:05

10:23

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

30:17

+3:14

10:26

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

31:38

+4:35

10:54

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

32:20

+5:17

11:08

6.

Erling Tidemann

Lommedalen

32:39

+5:36

11:15

7.

Arne Øfsthus

Fugro

37:46

+10:43

13:01

8.

Steinar Rud

KONnerud

38:26

+11:23

13:15

9.

Terje Throndsen

NIttedal

39:30

+12:27

13:37

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

44:56

+17:53

15:29

11.

Tom Sletner

Røyken O-lag

45:40

+18:37

15:44

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

24:10

+0:00

8:20

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

27:19

+3:09

9:25

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

32:08

+7:58

11:04

4.

Annar Brustad

FOBIL

32:24

+8:14

11:10

5.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

41:28

+17:18

14:17

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

42:05

+17:55

14:30

7.

Ingvald Sevaldson

Permakem

43:54

+19:44

15:08

8.

Aage Mella

Østmarka OK

56:25

+32:15

19:27

9.

Per Meiland

DNB

56:33

+32:23

19:30

10.

Svein Forthun

KOLBOTN &SKIMT

1:13:42

+49:32

25:24

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

KoLl

13:43

+0:00

6:51

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

18:24

+4:41

9:12

3.

Ingrid Anette Wulff

A-2 Norge

19:33

+5:50

9:46

4.

Jan Ilseth

PRIVAT

20:13

+6:30

10:06

5.

Sebastian Wettergreen

FOssum IF

20:25

+6:42

10:12

6.

Amund Sannes Risvoll

TYRVING

23:47

+10:04

11:53

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Aas-Hansen

PRIVAT

26:17

+0:00

9:03

2.

Helene Kristensen

Heming Orientering

35:13

+8:56

12:08

3.

Julie Rødsten

Heming Orientering

35:14

+8:57

12:08

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

44:07

+17:50

15:12

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aubert

Daimyo

25:39

+0:00

8:00

2.

Jarle Gullaksen

Kværner

28:11

+2:32

8:48

3.

Roar Bjordal

OPSAL

37:04

+11:25

11:35

4.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

38:18

+12:39

11:58

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Apanask Bedeleba

Nydalens Skiklub

41:06

117

Klasse: NSK-LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens Skiklub

25:27

+0:00

5:55

2.

Jan Shanel

Nydalens Skiklub

25:29

+0:02

5:55

3.

Sverre Sandvold

Nydalens Skiklub

26:36

+1:09

6:11

4.

Eirik Hovind

Nydalens Skiklub

28:10

+2:43

6:33

5.

Jon Iver Bakken

Nydalens Skiklub

29:26

+3:59

6:50

6.

Børge Pedersen

Nydalens Skiklub

32:04

+6:37

7:27

7.

Maria Jonsson

Nydalens Skiklub

32:26

+6:59

7:32

8.

Stepanka Shanelova

Nydalens Skiklub

33:55

+8:28

7:53

9.

Alan Cherrie

Nydalens Skiklub

35:43

+10:16

8:18

9.

Delphine Poirot

Nydalens Skiklub

35:43

+10:16

8:18

11.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

41:17

+15:50

9:36

Klasse: NSK-MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Stubberud

Nydalens Skiklub

26:12

+0:00

8:11

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

39:05

+12:53

12:12

Klasse: NSK-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Wilsberg

Nydalens Skiklub

21:36

+0:00

10:48


Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:28:01

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178