Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 - Skansen 24. april 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Aurdal

Statens Vegvesen

29:16

+0:00

19:30

2.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

29:20

+0:04

19:33

3.

Kay Sindre Skogseth

NGU

30:36

+1:20

20:24

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elind Lerud

Student

28:23

+0:00

11:49

2.

Andrea Lea Lein

Skoleelev

29:27

+1:04

12:16

3.

Stine Johansen

Trondheim Kommune

34:16

+5:53

14:16

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Wennemo

Hallset legesenter

17:59

+0:00

6:12

2.

Maren Mohagen Hansen

Danske Bank

20:08

+2:09

6:56

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

22:37

+4:38

7:47

4.

Paula Hilger

NGU

22:57

+4:58

7:54

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

23:22

+5:23

8:03

6.

Sigrid Grepstad

NTNU

25:20

+7:21

8:44

7.

Marie Bredal

NGU

25:42

+7:43

8:51

8.

Silje Nissen

Skoleelev

25:46

+7:47

8:53

9.

Sunniva Berg

Nordic

26:52

+8:53

9:15

10.

Frid Sverresdotter Ekseth

Skoleelev

30:20

+12:21

10:27

11.

May Nittemark Grøtting

St Olavs Hospital

31:48

+13:49

10:57

12.

Maria Strømdal Wik

Skoleelev

35:12

+17:13

12:08

13.

Julie bjerke Kilaas

Strindheim skole

37:34

+19:35

12:57

DSQ

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

23:34

100

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Bagstevold

Sweco

28:05

+0:00

7:01

2.

Helene Lund-Johansen

Tyrving

28:12

+0:07

7:03

3.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

28:25

+0:20

7:06

4.

Marit Schmid

Gjest

33:12

+5:07

8:18

5.

Julie Gilmore

NTNUI

37:44

+9:39

9:26

6.

Therese Langseth

Student

38:37

+10:32

9:39

7.

Jannicke Fiskvik

NTNU

42:43

+14:38

10:40

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

22:34

+0:00

7:46

2.

Nicole Baeten

NGU

25:32

+2:58

8:48

3.

Line Søreng

Statens vegvesen

29:43

+7:09

10:14

DSQ

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

23:09

55

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

29:32

+0:00

12:18

2.

Anne Gro Gården

NTNU

31:18

+1:46

13:02

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Strømdal Wik

St Olavs Hospital

23:22

+0:00

8:03

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

27:55

+4:33

9:37

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

30:38

+0:00

7:39

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

26:04

+0:00

10:51

2.

Gunn Skaug

ATB

28:46

+2:42

11:59

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

24:23

+0:00

8:24

2.

Nina Reitan

Rise

25:41

+1:18

8:51

3.

Hanne Furberg

Statoil BIL Trondheim

28:11

+3:48

9:43

154

4.

Ingrid Nissen

St Olavs Hospital

31:10

+6:47

10:44

154

5.

Marit Melhuus

Xylem

31:32

+7:09

10:52

DSQ

Kirsti Lysaker

Høgskulen på Vestlandet

33:51

117 58 151 55 57 60 64 96 31 154 155

Arrangør

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

41:25

+0:00

10:21

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Svegård

Skatt Midt-Norge

23:21

+0:00

9:43

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

25:33

+2:12

10:38

3.

Charlotte Bolkan

Statoil BIL Trondheim

27:05

+3:44

11:17

4.

Susanna Brynhildsen

NTNU

28:27

+5:06

11:51

5.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

31:29

+8:08

13:07

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

22:22

+0:00

7:42

2.

Hilde Forbord

Big Bite

23:37

+1:15

8:08

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

25:25

+3:03

8:45

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

25:38

+3:16

8:50

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

26:41

+4:19

9:12

6.

Merete Aarstein

Norconsult

29:46

+7:24

10:15

154

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

29:57

+0:00

7:29

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

23:18

+0:00

8:02

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

25:14

+1:56

8:42

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

26:39

+3:21

9:11

4.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:50

+3:32

9:15

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

26:50

+3:32

9:15

6.

Aashild S. Langseth

NSDTF

28:59

+5:41

9:59

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

29:39

+6:21

10:13

8.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

31:58

+8:40

11:01

9.

Erika Bugten

Berg hansen

32:53

+9:35

11:20

DSQ

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

22:04

147 35 96 117 151 55 57 60 64 96 31 100 11...

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

27:30

+0:00

11:27

2.

Sissel Horghagen

NTNU

28:49

+1:19

12:00

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

30:26

+2:56

12:40

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

30:44

+3:14

12:48

5.

Mildrid Ljosland

NTNU

36:27

+8:57

15:11

6.

Ingrid Venås

Statoil

36:46

+9:16

15:19

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

31:15

+0:00

10:46

2.

Siri Drogset

NTNU

32:22

+1:07

11:09

DSQ

Bodil Monsen

SINTEF

42:23

151

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

34:44

+0:00

11:58

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

41:50

+7:06

14:25

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

35:02

+0:00

14:35

2.

Kirsti Haarberg

Eget

39:42

+4:40

16:32

154

3.

Marit Bjørgum

Eget

44:37

+9:35

18:35

Arrangør

Randi Kiste

Fylkeskommunen

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

35:28

+0:00

14:46

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

37:48

+2:20

15:45

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

39:36

+4:08

16:30

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Eggen

ARM

22:40

+0:00

9:26

154

2.

Christian Grøvdal

Gjest

24:31

+1:51

10:12

3.

Edward Mitacc

ARM

24:47

+2:07

10:19

154

4.

Sindre Stephansen

Student

39:42

+17:02

16:32

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Hem Olsen

Handelsbanken BIL

20:15

+0:00

5:57

2.

Philip Føyen

Student

29:28

+9:13

8:40

3.

Fedor Fadev

Statoil BIL Trondheim

32:03

+11:48

9:25

4.

Joachim Spange

Optoscale

37:48

+17:33

11:07

DSQ

Martin Olsen

Statoil BIL Trondheim

35:56

44 45 151 55 57 58 60 64 96

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Student

24:34

+0:00

6:08

2.

Ivar Marthinusen

NTNUI

26:03

+1:29

6:30

3.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

26:39

+2:05

6:39

4.

Henrik Langeland

NGI

27:11

+2:37

6:47

5.

Jerome Soulard

ARM

27:12

+2:38

6:48

6.

Magnus Nygård

Statnett

27:16

+2:42

6:49

7.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

27:20

+2:46

6:50

8.

Erik Frøseth

Oracle

29:53

+5:19

7:28

9.

Kristian Solheim

SINTEF Energi

30:34

+6:00

7:38

10.

Espen Torgersen

NGU

31:22

+6:48

7:50

11.

Ola Hjustad

Byåsen Trevare

31:56

+7:22

7:59

12.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

32:47

+8:13

8:11

13.

Magnus Walstad

ARM

34:33

+9:59

8:38

14.

Anders Lindgård

NGI

36:44

+12:10

9:11

15.

Magnus Andersen

Steinerskolen

37:38

+13:04

9:24

16.

Vebjørn Langseth

Student

37:52

+13:18

9:28

17.

Maxime Leclaire

Elev

51:10

+26:36

12:47

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

23:59

147

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

27:28

+0:00

6:52

2.

Jonas Waefler

Powel

27:50

+0:22

6:57

3.

Johannes Høysæter

Gintel

28:34

+1:06

7:08

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

28:36

+1:08

7:09

5.

Lars Klemetsaune

Signicat

28:40

+1:12

7:10

6.

Anthony Bossard

Microchip

31:57

+4:29

7:59

7.

Truls Bjørklund

Microsoft

32:30

+5:02

8:07

8.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

35:56

+8:28

8:59

9.

Anti Eloranta

NINA

42:31

+15:03

10:37

DSQ

Ingar Nerbø

Optomar

33:48

55 121

DSQ

Helge Titlestad

ARM

33:48

57 58

DSQ

Eirik Sigstadstø

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

34:19

55

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

24:08

+0:00

7:05

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

26:30

+2:22

7:47

3.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

28:44

+4:36

8:27

4.

Rolf Sigvart Lea Lein

NTNU

28:46

+4:38

8:27

5.

Christian Gutvik

NTNU

28:48

+4:40

8:28

6.

Kjetil Sletten

Veivesnet

30:18

+6:10

8:54

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Statens vegvesen

23:41

+0:00

5:55

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

24:18

+0:37

6:04

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

27:00

+3:19

6:45

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

28:59

+5:18

7:14

5.

Tarje Skjefstad

Papir og Duun

31:08

+7:27

7:47

6.

Snorre Gangaune

Statkraft

32:37

+8:56

8:09

7.

Per Steinar Moen

Papir og Duun

43:43

+20:02

10:55

Arrangør

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

24:57

+0:00

7:20

2.

Morten Løberg

OK Fjell

25:58

+1:01

7:38

3.

Kurt Amundsen

Avinor

27:06

+2:09

7:58

4.

Arne Inge Kolstad

Sweco

27:08

+2:11

7:58

5.

Frode Sandøy

Powel AS

28:17

+3:20

8:19

6.

Anders Håkon Gaut

Evry

28:59

+4:02

8:31

7.

Per Olav Floe

ARM

30:37

+5:40

9:00

8.

Morten Wennevik

Bouvet

34:27

+9:30

10:07

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Lysaker

Rainpower

29:17

+0:00

7:19

2.

Roy Seland

Jernbanen

32:01

+2:44

8:00

3.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

32:37

+3:20

8:09

DSQ

Jon Røstum

Powel

24:36

121

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Trondheim kommune

20:31

+0:00

6:02

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

21:50

+1:19

6:25

3.

Trond Sletner

Telenor

22:27

+1:56

6:36

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

23:32

+3:01

6:55

5.

Øystein Wiggen

Lindorff

23:51

+3:20

7:00

6.

Bobo Nordahl

NGU

24:12

+3:41

7:07

7.

Jan Hage

Eget

24:19

+3:48

7:09

8.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

24:31

+4:00

7:12

9.

Erling Bye

BDO AS

26:26

+5:55

7:46

10.

Arild Heggeset

SINTEF

27:04

+6:33

7:57

11.

Bjørn Munch

Oracle

28:00

+7:29

8:14

12.

Tor Arne Haugen

DNB

28:23

+7:52

8:20

13.

Rune Krogh

TrønderEnergi

28:55

+8:24

8:30

14.

Geir Willumsen

A C Møller

29:36

+9:05

8:42

15.

Svein Hjelset

NETTbuss Travel

32:26

+11:55

9:32

16.

Lars Erik Borge

NTNU

40:22

+19:51

11:52

DSQ

Ivar Erdal

ECo Tone

31:50

157

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

26:27

+0:00

6:36

2.

Stein Ivar Foss

SIT

28:08

+1:41

7:02

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

29:43

+3:16

7:25

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

30:36

+4:09

7:39

5.

Terje Berg

Statkraft

32:07

+5:40

8:01

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

35:34

+9:07

8:53

7.

Erlend Nervik

UNICON

35:47

+9:20

8:56

DSQ

Håvard Lorange

Siemens

30:11

39 47 51 55 58 60 64 157

DSQ

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

30:54

39 55

DSQ

Rune Viken

Gintel

31:08

121

Arrangør

John Tore Vik

Fylkeskommunen

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

23:57

+0:00

7:02

2.

Tor Hammer

Bn Bank

25:10

+1:13

7:24

3.

Terje Midtbø

NTNU

25:52

+1:55

7:36

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

26:34

+2:37

7:48

5.

Tore Fornes

Eget

27:55

+3:58

8:12

6.

John Lerli

Trønderbladet

28:22

+4:25

8:20

7.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

28:46

+4:49

8:27

8.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

30:41

+6:44

9:01

9.

Petter Mikalsen

Telenor

32:09

+8:12

9:27

10.

Per Morten Leftdal

Hemit

32:37

+8:40

9:35

11.

Ole Hjulstad

Fosenyard

34:56

+10:59

10:16

12.

Frode Stølan

Telenor

34:57

+11:00

10:16

DSQ

Knut Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

30:26

44

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

26:18

+0:00

6:34

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

27:57

+1:39

6:59

3.

Bernt Rognes

Powel

27:58

+1:40

6:59

4.

Dag Stenersen

Sintef

28:29

+2:11

7:07

5.

Olve Mogstad

Statnett

30:12

+3:54

7:33

6.

Geir Arnesen

Eget

32:22

+6:04

8:05

7.

Svein Solvik

Evry

35:11

+8:53

8:47

8.

Morten Husom

Powel

36:03

+9:45

9:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Skoglund

NVE

27:01

+0:00

7:56

2.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

28:24

+1:23

8:21

3.

Olav Kvittem

Uninett

29:07

+2:06

8:33

4.

Klaus Livik

Powel

29:54

+2:53

8:47

5.

Kjell Arne Henninen

NHN

31:36

+4:35

9:17

6.

Roar Sundby

NTNU

31:38

+4:37

9:18

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

31:58

+4:57

9:24

8.

Sverre Helge Torp

St Olavs Hospital

35:18

+8:17

10:22

9.

Rolf Bye

Trondheim kommune

39:33

+12:32

11:37

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

30:35

+0:00

7:38

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

34:43

+4:08

8:40

3.

Thor Nielsen

Paparazzi

36:09

+5:34

9:02

4.

Lasse Natvig

NTNU

38:09

+7:34

9:32

DSQ

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

31:08

55

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

55:37

+0:00

23:10

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

23:41

+0:00

8:10

2.

Ole Lutro

NGU

24:16

+0:35

8:22

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

25:25

+1:44

8:45

4.

Rune M Holt

NTNU

27:37

+3:56

9:31

5.

Tor Gjermstad

Hemit

27:39

+3:58

9:32

6.

Tore Heggem

HiNT

28:21

+4:40

9:46

7.

Bjørn Rindstad

NGU

29:19

+5:38

10:06

154

8.

Trond Damås

Skanska Aktiv

31:12

+7:31

10:45

9.

Oddmar Iversen

NTNU

32:04

+8:23

11:03

10.

Geir Dolmen

KVT

35:19

+11:38

12:10

11.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

40:25

+16:44

13:56

12.

Knut Reed

Reinertsen

44:36

+20:55

15:22

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

46:21

+22:40

15:58

DSQ

John Sirum

Rambøll

28:03

147 139

Arrangør

Asbjørn Rønning

Eget

37:20

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

37:54

+0:00

9:28

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

28:09

+0:00

11:43

2.

Nils Holte

NTNU

29:46

+1:37

12:24

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

35:01

+6:52

14:35

4.

Einar Stephansen

Sparebanken 1 smn

39:45

+11:36

16:33

5.

Tore HEIMDAL

EGET

40:17

+12:08

16:47

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

25:55

+0:00

8:56

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

27:40

+1:45

9:32

3.

Terje Hansen

Politiet

28:16

+2:21

9:44

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

28:17

+2:22

9:45

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

28:27

+2:32

9:48

6.

Martin Melhuus

Veritas

30:50

+4:55

10:37

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

31:09

+5:14

10:44

8.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

31:22

+5:27

10:48

9.

Torgeir Iversen

Evry

35:34

+9:39

12:15

10.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

36:08

+10:13

12:27

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

28:08

97 139

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

29:32

118

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

41:25

+0:00

10:21

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

42:50

+1:25

10:42

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

29:31

+0:00

12:17

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

27:54

+0:00

9:37

2.

Leif Engen

Eget

29:55

+2:01

10:18

3.

Eigil Sørli

Q-Free

30:10

+2:16

10:24

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

34:23

+6:29

11:51

5.

Finn Bjørgum

Eget

36:35

+8:41

12:36

6.

Ola AAlde

42:53

+14:59

14:47

DSQ

Tore Brurok

Eget

27:58

57

DSQ

Hallstein Aalberg

Eget

37:12

97

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

36:06

+0:00

9:01

2.

Torleif Stephansen

Evry

41:13

+5:07

10:18

3.

Magnus Landstad

NTNU

42:52

+6:46

10:43

DSQ

Robert Strøm

Eget

42:38

64 121

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

30:08

+0:00

12:33

2.

Edmund Olsen

NTNU

31:24

+1:16

13:05

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

36:30

+0:00

12:35

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

36:54

+0:24

12:43

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

32:13

+0:00

13:25

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:10:20

96 97 31 118 154 155 157

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

23:29

+0:00

5:52

2.

Martine Åstebøl

Student

30:06

+6:37

7:31


Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:04:38

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

274

Antall startet:

274