Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Ekeberg 26. april 2018

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Kristine Lima

OPIL

33:50

+0:00

11:40

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

40:31

+0:00

13:58

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda

44:54

+0:00

15:28

2.

Charlotte Olsen

Nydalens Skiklub

51:31

+6:37

17:45

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

40:45

+0:00

16:18

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

44:51

+4:06

17:56

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:05:52

+25:07

26:20

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

40:14

+0:00

16:05

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

49:58

+9:44

19:59

3.

Kjersti Viker

DNB

1:11:41

+31:27

28:40

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

35:19

+0:00

14:07

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

56:43

+21:24

22:41

3.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:15:10

+39:51

30:04

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

32:58

+0:00

13:11

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

35:06

+2:08

14:02

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

45:49

+12:51

18:19

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:23

+28:25

24:33

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

48:51

+0:00

19:32

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

59:53

+11:02

23:57

3.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:20:11

+31:20

32:04

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

Bækkelagets Spkl.

1:35:53

56

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Vangen

Tynset

27:08

+0:00

7:20

2.

Sigurd Opedal

Betonmast

41:25

+14:17

11:11

3.

Fredrik Ravlo

Tommesen

48:05

+20:57

12:59

4.

Filip Engebretsen

PRIVAT

49:05

+21:57

13:15

5.

Erik Paulsen

Cardo BIL

57:10

+30:02

15:27

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Halvorsen

Corporate Communications

32:19

+0:00

8:44

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

29:41

+0:00

8:01

2.

Peder Natvig

NORGES BANK

36:33

+6:52

9:52

3.

Atle Pedersen

Reload

47:46

+18:05

12:54

4.

Trond Kildal

HEMING

1:49:20

+1:19:39

29:32

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

29:42

+0:00

8:01

2.

Stein Mella

Praxair

41:58

+12:16

11:20

3.

Bjørne Syversten

PRIVAT

42:13

+12:31

11:24

4.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

43:39

+13:57

11:47

5.

Uno Hanslien

Bilpost

45:00

+15:18

12:09

6.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:33:22

+1:03:40

25:14

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

26:00

+0:00

8:57

2.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

26:24

+0:24

9:06

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

26:37

+0:37

9:10

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

27:47

+1:47

9:34

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes

32:02

+6:02

11:02

6.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

41:22

+15:22

14:15

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

NAV

26:37

+0:00

9:10

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

27:11

+0:34

9:22

3.

Gunnar Halden

DSB

27:22

+0:45

9:26

4.

Are Eriksen

OSI

27:52

+1:15

9:36

5.

Per Schanche

Asker SK

30:09

+3:32

10:23

6.

Kjetil Berge

DNB

30:22

+3:45

10:28

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

30:43

+4:06

10:35

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL Geoform

34:40

+8:03

11:57

9.

Paal W Hanssen

BDO

35:36

+8:59

12:16

10.

Tore Ringerike

DNB

35:37

+9:00

12:16

11.

Tormod Øvergaard 

iStone

38:41

+12:04

13:20

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:50

+0:00

10:44

2.

Per Nermo

COWI BIL

51:40

+24:50

20:40

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

30:57

+0:00

12:22

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

31:41

+0:44

12:40

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

33:07

+2:10

13:14

4.

Einar Skåre

Brevpost

36:18

+5:21

14:31

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

37:19

+6:22

14:55

6.

Johan Storsveen

OPIL

40:54

+9:57

16:21

7.

Roar Gudding

Vet BIL

40:55

+9:58

16:22

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

45:07

+14:10

18:02

9.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

54:51

+23:54

21:56

10.

Trond Wettergreen

Andvord

57:31

+26:34

23:00

11.

Per Haugen

NEDERMAN

58:12

+27:15

23:16

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:01:38

+30:41

24:39

13.

Torstein Østen

Maestro

1:11:33

+40:36

28:37

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

47:27

36 93

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

37:14

+0:00

14:53

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:37

+2:23

15:50

3.

Terje Throndsen

Nittedal

43:31

+6:17

17:24

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

44:06

+6:52

17:38

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

47:34

+10:20

19:01

6.

Arne Øfsthus

Fugro

48:31

+11:17

19:24

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

50:15

+13:01

20:06

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:28

+13:14

20:11

9.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

54:43

+17:29

21:53

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:08:09

+30:55

27:15

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

35:04

+0:00

14:01

2.

Annar Brustad

FOBIL

45:06

+10:02

18:02

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

48:42

+13:38

19:28

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

51:07

+16:03

20:26

5.

Kjell Teigland

PRIVAT

57:38

+22:34

23:03

6.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:04:54

+29:50

25:57

7.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:08:08

+33:04

27:15

8.

Per Meiland

DNB

1:14:09

+39:05

29:39

9.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:28:03

+52:59

35:13

10.

Aage Mella

Østmarka OK

1:34:32

+59:28

37:48

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

48:09

42

DSQ

Helge Kvaase

Bækkelagets Spkl.

1:36:16

56

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Kildal

HEMING

35:48

+0:00

15:33

93

2.

Henrik Fosser

HEMING

47:02

+11:14

20:26

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Hamar OK

44:48

+0:00

17:55

2.

Per Ongstad

PRIVAT

48:41

+3:53

19:28

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

55:03

+10:15

22:01

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Bjordal

Oppsal IF

40:06

+0:00

13:49

2.

Per Aagaard

Heming

50:51

+10:45

17:32

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Husberg

Cardo BIL

37:37

+0:00

10:10

2.

Ragnhild Ekerholt

Asker Skiklubb

41:06

+3:29

11:06

3.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

47:12

+9:35

12:45

4.

Christian Fossen

Cardo BIL

48:01

+10:24

12:58

5.

Torbjørn Vadder

ABB bil

51:15

+13:38

13:51

6.

Ola Gulbrandsen

ABB

1:08:27

+30:50

18:30

DSQ

Anette Ravlo

NORdea

1:12:43

55 56 59 63 64

DSQ

Bård Næss

ABB BIL

1:40:04

64 92 93


Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:28:27

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108