Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P4 Østmarksetra 3. mai 2018

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

55:09

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

57:59

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

50:15

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

50:58

+0:43

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:14:03

+23:48

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

48:35

+0:00

2.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

57:20

+8:45

3.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:22:08

+33:33

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

44:00

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:07:26

+23:26

3.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

1:11:42

+27:42

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:24:12

+40:12

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:14:06

+0:00

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:45

65 75 82 80 79 83 96 94

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Nordhagen

Oppsal Orientering

39:51

+0:00

2.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

42:37

+2:46

3.

Erik Paulsen

Cardo BIL

58:12

+18:21

4.

Filip Engebretsen

PRIVAT

1:05:03

+25:12

DSQ

Sigurd Opedal

Betonmast

1:06:32

79

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

37:42

+0:00

2.

Morten Wettergren

Fossum IF

53:28

+15:46

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

46:57

+0:00

2.

Atle Pedersen

Reload

50:56

+3:59

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

37:07

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

38:59

+1:52

3.

Stein Mella

Praxair

52:34

+15:27

4.

Bjørne Syversten

PRIVAT

53:32

+16:25

5.

Anders Flågen

HEMING Orientering

59:29

+22:22

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:09:20

+32:13

7.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:20:07

+43:00

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

37:40

+0:00

2.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

44:03

+6:23

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

44:19

+6:39

4.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

52:05

+14:25

5.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

59:47

+22:07

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

39:03

+0:00

2.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

42:50

+3:47

3.

Are Eriksen

OSI

42:54

+3:51

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:19

+6:16

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:40

+11:37

6.

Tore Ringerike

DNB

1:06:32

+27:29

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:10

+0:00

2.

Per Magnus

FHI

37:49

+6:39

3.

Per Nermo

COWI BIL

40:10

+9:00

4.

Reidar Kierulf

RKP

43:29

+12:19

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

TELENOR

38:43

+0:00

2.

Knut Karlsen

Omega AS

39:14

+0:31

3.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

40:26

+1:43

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

41:06

+2:23

5.

Einar Skåre

Brevpost

42:37

+3:54

6.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

43:12

+4:29

7.

Lars-Evan Pettersson

NVE

43:32

+4:49

8.

Roar Gudding

VET BIL

45:42

+6:59

9.

Johan Storsveen

OPIL

48:13

+9:30

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

48:50

+10:07

11.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

51:12

+12:29

12.

Per Haugen

NEDERMAN

53:34

+14:51

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:15:01

79

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

43:21

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

47:39

+4:18

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:02

+5:41

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:00:40

+17:19

5.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:18:09

+34:48

6.

Arne Øfsthus

Fugro

1:27:53

+44:32

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:36:01

+52:40

DSQ

Arne H Reistad

Thales BIL

1:00:09

79

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

51:11

+0:00

2.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

52:23

+1:12

3.

Annar Brustad

FOBIL

1:00:11

+9:00

4.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:20:49

+29:38

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:25:43

+34:32

DSQ

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:29:39

79

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fosser

HEMING

26:00

+0:00

2.

Joakim Kildal

HEMING

39:23

+13:23

3.

Kristine Grimstad

BUL

46:52

+20:52

4.

Kirsti Hugdahl

Norsk Hydro

50:21

+24:21

5.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

51:01

+25:01

6.

Magnus Jevanor

Fossum IF

57:07

+31:07

7.

Anita Kristoffersen

PRIVAT

1:15:47

+49:47

8.

Vibeke Gulbrandsen

PRIVAT

1:15:56

+49:56

9.

Nina Karlsen

PRIVAT

1:16:01

+50:01

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren

42:34

+0:00

2.

Jan Ilseth

Hamar OK

1:08:31

+25:57

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Ekerholt

Asker Skiklubb

1:01:10

+0:00

2.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

1:07:04

+5:54

3.

Torbjørn Vadder

ABB bil

1:15:12

+14:02


Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:28:52

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

86

Antall startet:

86